PDA

צפייה בגרסה מלאה : מצרפת תוצאות של בדיקה - צריכה עזרה/ מכנית - פג'רו

syosha
27-04-10, 21:35
אהלן, אני צריכה להחליט עד מחר ולכן מבקשת התייחסות לתוצאות.
פתחתי על זה אשכול אתמול , אבל לא סיפקתי את הנתונים ..
כללי - פג'רו, יד שניה , 1999 170000 ק"מ. פח ושלדה במצב מצויין .
אני צריכה מישהו שיגיד לי עד כמה ההתיחסות למנוע ולגיר היא רצינית . האם הרכב הזה הוא ממוצע לדגם או פחות ממנו . בעיקר באופן יחסי לרכבים אחרים בני 10-12 שנים : הספק 135 ..וגם על נתוני הגיר. כל חוות דעת מקצועית תסייע.
גם אם כן לקחת - כמה להוריד ממחיר המחירון ברכב כזה ?
צירפתי את כל הנתונים סרוקים בשאלה הקודמת תחת הכותרת :
האם מישהו יכול לעזור לי ...
אני לא מצליחה משום מה כרגע להעלות את הקבצים אז סליחה על ההטרדה
תודה רבה מראש לכל מי שיהיה מוכן לכתוב משהו חכם לאור הנתונים

mik_l86
27-04-10, 22:02
זה קצת בעיה למצוא את השרשור הקודם בטח עם כותרת שכזאת,
באופן כללי, הקילומטראז' אינו גבוהה לדעתי,
כמו כן תפקידם של הבודקים הוא למלא את הדף, הם מקאסטחים את עצמם מפה ועד להודעה חדשה,
אין להם באמת את היכולת האמיתית לבדוק גיר ומנוע כמו שצריך לכן הם כותבים שהם תקולים כמו "דיסקיות גיר שחוקות" או "לבדוק תצרוכת שמן בזמן נסיעה" ככה שאם תתגלה תקלה הם יוכלו להגיד "אמרנו לך", אני אישית לא מייחס להם חשיבות ורכב אחרון שקניתי לא לקחתי לבדיקה בכלל אלה למוסכניק שירים על ליפט, נסתכל ביחד שהכל תקין ובדקנו קומפרסייה במנוע.
ד"א הרכב השני שלי נוסע אם "דיסקיות גיר שחוקות" כבר מעל 120 אלף קילומטר ועוד נשמתו בו.:cool:

גיא
27-04-10, 23:17
1. כדאי להמשיך את השרשור ההוא ולא לפתוח עוד אחד באותו נושא
2. לתת לך תשובה רצינית על סמך שאלה באינטרנט קשה עד אי אפשר.

אני אגיד לך שהם מכסתחים ושהם לא רציניים ושהבדיקה לא שווה כלום והרכב נישמע סבבה ממה שאת אומרת ואת תקני אותו ואחרי שעתיים ימות הגיר ... מה אז ?

אולי יש לך חבר שמבין שתוכלי ללכת איתו לבדוק את הרכב. אולי מישהו מפה יסכים לעשות את זה, אבל דיאגנוזה באינטרנט ? .. בחייך ... ועל סמך ההמלצה הזאת תחליטי אם כן או לא ? ... :)

חנן-ג'יפולוג
28-04-10, 10:43
1. כדאי להמשיך את השרשור ההוא ולא לפתוח עוד אחד באותו נושא

12345

-->