PDA

צפייה בגרסה מלאה : מפגש ג'יפים קשישים

jeepeto
29-04-10, 09:53
שלום
ב 22.5.10 שבת. מתארגן מפגש של ג'יפים קלאסים ישנים, באזור יערות מנשה ויכלול טיול באזור
וארוחת בראנץ' משותפת.
אז כמובן כל מי שברשותו ג'יפ אספנות CJ 2,3A,3B,5,6 יראה בהזמנה זו כהזמנה אישית .
ניתן לראות את התמונות של המפגש הקודם באחד השירשורים באשכול הנוכחי.
נשמח לפגוש חברים חדשים חברים ותיקים וכמובן ג'יפים.
ליצירת קשר במייל [email protected] -זיו או [email protected] ניר
להתראות

serj
03-05-10, 10:32
סופ סופ, הג'יפ שלי יפגוש עת האחים שלו!!!!:p
אני מגיע!!!!

jeepeto
17-05-10, 09:11
רק רציתי לתזכר
ביום שבת יערך מפגש ג'יפים אספנות שיכלול טיול מהנה באזור
רמות מנשה וארוחת בוקר מאוחרת בפינת חמד מקסימה.
אז לכל אלה שאישרו הגעה מצפים לראותכם, ולכל אלה שטרם אישרו ,שמתביישים או מתלבטים....
עדיין לא מאוחר. המיילים והפרטים בשירשור.

CG 6
22-05-10, 18:31
אך למיפגש זיו....
עכשיו תפנק אותנו עם תמונות , וסירטונים ;)

jeepeto
23-05-10, 12:27
תמונות כבר יש, בקרוב הסרטון , הכל ב WRANGLER LIFE.CO.IL
לכל המשתתפים תודה ענקית! היה נהדר, נפגש שוב בסתיו אם ירצה השם.

jeepeto
28-05-10, 19:48
חברים ....יש סרט!
תהנו ותבלו http://www.youtube.com/watch?v=JF7Pco6n6XQ
שבת שלום ניר

יריב קלר ברוך
28-05-10, 20:17
יפה מאוד על הכבוד לעמית הצלם:D ולקבוצה

zowowb
19-06-10, 04:02
אחיי ,
לא מומלץ ללכת ,
הייתי שם ,רובם משפחה שלא מקבלת חברים ,
רק חברים שלא רואים ,
אז אל תרגישו זרים ,
תשארו עם החברים,
שלומי

סיקס כחול
19-06-10, 06:23
ראיתי את הסרט ונתקפתי בפרץ של נוסטלגיה וגעגועים למודל 61 שהיה לי.
מספרו הוא 656-978, האם מישהו מכיר?
מי שאומר שלרכבים אין נשמה לא יודע מה הוא סח.
כל הכבוד

עמית JK
20-06-10, 23:19
אחיי ,
לא מומלץ ללכת ,
הייתי שם ,רובם משפחה שלא מקבלת חברים ,
רק חברים שלא רואים ,
אז אל תרגישו זרים ,
תשארו עם החברים,
שלומי

איזה כיף זה לא לעשות כלום ולהתלונן.

אין מה לעשות. בתקופתנו אנו זה פשוט וקל לכתוב מה שרוצים ואיך שרוצים.

שלומי, האם כמו שאתה מתאר באמת זה מה שראית? כי אני ראיתי משהו אחר לגמרי.

לנקודת המפגש הגעתי ושם כבר חיכה הקפה והמאפה שארגנו מראש ניר וזיו. לפני היציאה, תידרוך קצר ובו זיו ביקש מכל החברים להציג עצמם ולספר על עצמם כמו מאיפה הגיעו, עם איזה רכב וכמובן שם וכו'.
בארוחת הצהריים לא היה חסר דבר. כולם הוציאו מרכבם מכל הבא ליד, הכינו שקשוקות והיו ג'חנונים, סלטים, שתייה... לא חסר דבר!
לטיול הגיעו שניים עשר כלים ובתוכם אב ובנו - מה הבעיה?

עכשיו תראה כמה קל לכתוב מה שרוצים.
שלומי, בבוקר ידעת לשתות קפה ולזלול מאפה, כשכול החברים הציגו עצמם מילמלת משהו ובארוחת הצהריים אפילו בקבוק מים לא יצא מרכבך. עשית סיבוב טעימות אצל כל אחד ובלי לומר שלום ניכנסת לרכב ונסעת. אה, שלומי, כמה פשוט?

אני אשמח לקבל ממך הזמנה לאירוע דומה ובוא תגלה כמה קל לבוא ולהתלונן וכמה זה מעצבן. תגיד "תודה" ו"כל הכבוד" ואני מבטיח לך שתרגיש יותר טוב.

zowowb
21-06-10, 22:34
הבלים ,
באמצע הדרך, שהצלתי את המצב ,
ותיקנתי את אחד הזקנים ,
זה היה בסדר ,
לא לקחתי שום דבר, מאף אחד,
וכן נתתי ,
מהידע ומהיכולות שלי,
ואף ממה שהיה לי לתת ,חלקי חילוף,
בלי לבקש או לקחת תמורה ,
נב,
בקשר לשאלתך אם יצאו 12 כלים ,
אז שיהיו מצולמים 12 כלים
ואת הכבוד, שקיבלתם שהגעתי ,
הייתם יכולים להחזיר. בסרטון ובצילומים .
ולא,שתית,י לא קפה, לא מאפה.
ועזבתי לפני הצוהוריים ,
כי הבטחתי לכבד טיול אחר שחיכה לי,
ומה שקבלתי זה ,
חיטוך מלא מהסרט ומהצילומים .
אז אם אתה חושב, שהכול בסדר.
אני מאכל לך,אורך ימים ושנות חיים,

CJ505
22-06-10, 00:29
שלומי היקר.
באמת שלא ברור לי מאיפה הכעס.
גם בעבורי זה היה ארוע ראשון במסגרת "הקשישים".
נכון יש שם חברה שכבר מכירים שנים ולכן הם נראו לך יותר כמשפחה ..אז שאפו ענק להם שהם מתמידים יפה ולאורך שנים סביב אהבה משותפת.
בסך הכל יש פה אנשים שמנסים לארגן חוויה טובה ולדעתי הם גם הצליחו.
מבחינתי זה היה בסיס למפגשים נוספים שככל שנתמיד בהם כך גם תשתבח החוויה.
באופן אישי מאז המפגש ניצלתי את החברויות שנצרו שם וקיבלתי עזרה רבה מאוד
בנושאים טכניים בטלפון "מהמשפחה" (תודה מיוחדת לזיו).
לגבי הסרט...תראה אני לא מבקר קולנוע ....גם אני הייתי רוצה לראות יותר זמן מסך של הגייפ שלי ...אבל במסגרת האילוצים של העריכה גם פה לדעתי נעשתה עבודה טובה שגם היא כולה עניין של רצון טוב.
אני בטוח שאם הייתה פונה לצלם הוא היה נותן לך את כל החומרים הלא ערוכים ויאללה תכין עוד חצי שעה סרט לטובת כל הקשישים ;)

וחומוס עושים באהבה או ש...

בברכה

א שרמן

יריב קלר ברוך
22-06-10, 07:55
גם אני בטיולים עם קבוצה אחרת מגובשת וגדולה בהתחלה היה מוזר כאילו הם מישפחה ואני מישהו חיצוני והיום אני האבא של המשפחה;) סבלנות לא ניכנסים למשפחה ביום זה משהו שניבנה עם תקלות ושקשוקות ומינגולים והצלם הכין אחלה סרט עם הרכב שלך או בלי בטוח שלא היתה יד מכוונת .

בהצלחה וניפגש בשטח

עמית JK
22-06-10, 12:08
שלומי,
בחרת לפתוח את תשובתך במילה "הבלים" וזו בדיוק הייתה הכוונה - להמחיש כמה זה קל לכתוב מה שרוצים.
אם היית בוחר להגיב בשרשור בערך כמו שהגבת לי ולא כפי שבחרת להתבטא בהתחלה, לא היינו מגיעים למצב הזה.
אכן, עזרת לאחד ה"קשישים", ואני גם יכול להעיד מפרק הזמן הקצר שהיינו יחד שעושה רושם שאתה אדם עם המון ידע בתחום, ובהחלט ממהר להגיש עזרה כשצריך.
לגבי הסרטון, הרי בלתי אפשרי להכניס את כולם, ואף פעם אין כאן כוונות אישיות.
אני אשמח לקבל ממך פרטים ולהעביר אליך את הסרטון המלא והלא-ערוך.

דע לך שאפשר גם אחרת! בסך הכל לכולנו יש את אותה המטרה ואצל כולנו הכוונות הן טובות.

"סוף מעשה במחשבה תחילה"
עמית

זיו
22-06-10, 21:10
לכל מי שנהנה ולכל מי שלא נהנה במפגש וגם למי ששואל את עצמו על מה כל המהומה:
א. מלכתחילה נועדו המפגשים האלו לבעלי ג'יפים ישנים, אשר מעבר למכנה המשותף של בעלות על אותם ג'יפים ישנים יש להם עוד כמה דברים משותפים, שאולי קצת קשה להגדיר אותם במילים מדוייקות. עד היום התקיימו 2 מפגשים כאלו והם מבחינתנו מין התחלה או "הרצה" לעתיד לבוא. הכוונה היא בפירוש שהקבוצה הזו של האנשים יפגשו לטיולים ומפגשים במועדים קבועים כל שנה. מין מפגש אביב ומפגש סתיו או משהו כזה...
מי שמרגיש שנעים לו וכייף לו עם האנשים, מן הסתם יישאר וימשיך לבוא. מי שלא מרגיש כך, חבל. אנו עושים הכל שכולם ירגישו נעים יחד. בטוח שיש הרבה מה לשפר ואנחנו פתוחים להערות ורעיונות.
מדובר באנשים בוגרים שיודעים בד"כ מה טוב להם.
ב. היו מספר ג'יפים ש"חרגו" מהגדרת המפגש (חדשים מדי או שאינם ג'יפ), קבלנו את כולם כמובן ברוח טובה ובאהבה. הסרטון כפי שנערך ע"י עמית משקף יפה ונכון את האווירה ואת רוח המפגש. אין לראות בדקות המסך של כל ג'יפ כמה אוהבים או מעריכים את הגעתו. ממש לא. הג'יפ שלי כמעט ולא מופיע שם ועדיף כך. אפשר להעריך את עמית על כך שרץ בין הג'יפים (לדעתי הוא עשה קילומטרז' בריצה כמו שאנחנו בילינו בנהיגה), צילם מזויות מעניינות וגם טרח וערך את החומר והעלה לרשת.
ג. המפגש הבא יהיה בסתיו וכנראה שנצא ליומיים. אני מאמין שהקבוצה הקטנה הזו תהפוך למשהו יותר "משפחתי" במובן החיובי של המילה.
ד. אני חושב שאחד הערכים החשובים בקבוצה הקטנה הזו וגם בין אנשים בכלל הוא החברות והפירגון. הדבר הזה קצת חסר לי בביקורת שנכתבה כאן.

בברכה
זיו

מדברי
23-06-10, 16:43
חברה

לי אין ג'יפ קשיש אלא CJ89 ואני חייב להגיד שהתרשמתי מאוד. נחמד מאד לראות את כל הקשישים יחד, ממש מעורר נוסטלגיה והשראה.

כמו כן, המסלול בסרט נראה מאד מעניין ועשה לי חשק לעשות אותו. אפשר לקבל תיאור בה"פ או פה? - לא רוצה להסית את נושא השרשור.....

תודה
ניר

jeepeto
23-06-10, 17:07
שלוימ'ה מה העניינים
מילא לא הינו מארגנים מפגש
מילא לא הינו על חשבון זמננו הפרטי, עוברים על הציר בנסיעה מראש כדי שיתאים ושיהיה נעים.
מילא לא הינו טורחים לאתר נקודת חמדה יפה מוצלת ונוחה כדי שכולם יכנסו, שכולם יתכנסו, וכולם יהנו.
מילא לא הינו (כמובן על חשבוננו) דואגים בבוקר לס'פתח של תה קפה עוגיות ומיני מאפה ככה שיהיה טעים.
מילא לא הינו נחלקים לשני ראשי חץ שהאחד ממתין לבאים על אם הדרך (אני) ואילו השני פורס את מטעמי הבוקר
בצילם של אלונים עתיקים עמוק יותר בשטח.
מילא לא היינו אתה ואני מנהלים שיחת הכרות נמרצת בבוקר שגלשה לשיחה על משאבת דלק מזיעה.
מילא לא הגעתי אתך בעצמי לנקודת הכינוס וראיתי איך קיבלו את פניך, ואת פני כולם.
מילא לא הינו נוסעים יחדיו לכל אורכו של הציר ונהנים מהידע והתושיה שלך.....
מילא לא הינו דואגים לכמויות אוכל של גדוד בעצירת הצהריים כדי שיהיה הכל ובשפע לכול דיכפין, כולל אותך.
או אז יכולת לבוא בטענו מטענות שונות, שלא קיבלו אותי, לא התייחסו אלי,לא צילמו אותי לא רואים אותי בסרט וכו'
שלומי רק לידע אישי, ולא לשום מטרה אחרת, הרוב המכריע בקבוצה לא הכיר אחד את השני עד אותו מפגש.
ואם נוצר הרושם של קבוצה "משפחתית" אז זיו ואני עשינו את זה ובגדול!!!
אני בכול אופן התרשמתי מאוד מהידע שלך ומהנכונות שלך לחלוק אותו ולהחלץ לעזרה מיד כשהיה צריך
והרהרתי כך ביני לבין עצמי שבטח תהיה "מסמר" בקבוצה החדשה והמאוד מגוונת שיש לנו כאן.
אני יכול רק להצטער על שהרגשת כך, ויכול לומר לך כי במפגשים הבאים שיהיו, ולפי המיילים שאנו מקבלים
יהיה מספר גדול יותר של משתתפים ("הקשישים" חיים ובועטים),אנו נדאג שצלם מיוחד יצלם רק אותך...
וזאת כמובן אם תבחר להגיע שוב ולהיות חלק מהמשפחה שהולכת וגדלה של ג'יפים משופצים כולם עם עבר מפואר
וג'יפאים שנושמים אוכלים וחיים את הנושא, ואתה חביבי כזה אם תרצה ואם לא .
אז עד שנראה אותך, כך אני מקווה, גם "במפגש הקשישים 3" שיערך בסתיו (שם כבר בטוח כולם יכירו אותך)
נספור את הימים החמים לאחור ונתמזגן
בידידות ניר

זיו
15-10-10, 23:27
מפגש הג'יפים הקשישים השלישי מתקרב. 5-6.11.2010
ראו הודעה מפורטת בפורום "טיולי ג'יפים".

זיו

-->