PDA

צפייה בגרסה מלאה : נסיעה ללא דלתות ב CJ

מדברי
29-04-10, 10:58
שלום
האם מותר לנסוע בכבישים ללא דלתות נהג ונוסע? או שצריך לנסוע עם ואז להוריד כשמגיעים לשטח?
תודה
ניר

דרור ברלי
29-04-10, 11:15
אתה מדבר על CJ פתוח/מכוסה ברזנט? אני משער שכן.
מה שחשוב זה מה שכתוב ברשיונות.
אם כתוב "רכב שדה פתוח", מותר לך לנסוע בכביש בלי דלתות, אבל אתה חייב לשים מין שרשרת מצחיקה שכזו שלפי מומחי משרד התחבורע "מונעת" נפילה מהג'יפ... ככה זה. משרד התחבורע ושגיונותיו. לך תבין.
בכל מקרה - למי שעוד לא התעדכן, לפני כמה שנים השתנו התקנות והחוקים - עכשיו חובה לחגור חגורת בטיחות גם ברכב שדה פתוח, וטבו שכך.

מדברי
29-04-10, 11:26
כן רשון רכב שדה פתוח. וכן - המניאק מכוסה ברזנט.
אוקיי אז אקנה תשרשרת המצחיקה ואשים אותה. ואני חשבתי שחגורת בטיחות תספיק על מנת למנוע ממני נפילה מהג'יפ. טוב נו לא משנה....

דרור ברלי
29-04-10, 12:26
שלא תטעה, סיפור השרשרת אינו עניין בטיחותי.
זה עוד סעיפונצ'יק שתכליתו היחידה היא לאפשר לקלגסי החוק למצוא ליקוי כלשהו כדי לקנוס אותך בגינו.
למי שעוד זוכר, פעם היו שרשרות כאלה גם בג'פ"סים הפתוחים בצבא.

האכיפה של השטות ההזויה הזו היא גם עניין גיאוגרפי.
בצפון ובדרום אני בספק אם מישהו מהשוטרים זוכר את זה (הנה הזכרתי להם...). בת"א ובמרכז, היכן שג'יפ הוא אויב הציבור, חשיבות השרשרת כמעט ואינה נופלת מבדיקת מידות הצמיגים...

מדברי
29-04-10, 13:51
זה עוד סעיפונצ'יק שתכליתו היחידה היא לאפשר לקלגסי החוק למצוא ליקוי כלשהו כדי לקנוס אותך בגינו.

בצפון ובדרום אני בספק אם מישהו מהשוטרים זוכר את זה (הנה הזכרתי להם...). בת"א ובמרכז, היכן שג'יפ הוא אויב הציבור, חשיבות השרשרת כמעט ואינה נופלת מבדיקת מידות הצמיגים...

חחח. טוב, למזלי אני גר בשומרון. ונוסע איתו רק לשטח ובחזרה. אבל למה להתאמץ יותר מדי עם שרשראות ומידות צמיגים שאפשר לשים שוטר עם אקדח לייזר בכביש חוצה שומרון ב 11 בלילה ולחכות עד שתגיע מאי שם איזו מכונית בודדה שנוסעת מעל 105 קמש ולקחת מהנהג 750 שקל בקלי קלות. הכל למען המלחמה בתאונות הדרכים ובפשיעה.

בכל אופן, תודה
ניר

גל מגל
29-04-10, 14:07
בצפון ובדרום אני בספק אם מישהו מהשוטרים זוכר את זה (הנה הזכרתי להם...). בת"א ובמרכז, היכן שג'יפ הוא אויב הציבור, חשיבות השרשרת כמעט ואינה נופלת מבדיקת מידות הצמיגים...[/QUOTE]

השוטרים בדרום זוכרים גם זוכרים...

ח.שמואל
30-04-10, 15:38
גם בצפון זוכרים.
פעם נהיה לי חם ועצרתי בצד לפרק את הדלתות (סגירת פיבר). במהלך הפירוק, עצר לידי שוטר ברכב אזרחי, כשהוא אומר: אתה חושב שמותר לך לנסוע כך?, הצבעתי על השרשרת ואמרתי לו: אתה צודק, רק עם זה מותר לי לנוע. קיבל את "מנת הכבוד", אמר שלום ונסע.

דרור ברלי
30-04-10, 16:16
גם בצפון זוכרים.
פעם נהיה לי חם ועצרתי בצד לפרק את הדלתות (סגירת פיבר). במהלך הפירוק, עצר לידי שוטר ברכב אזרחי, כשהוא אומר: אתה חושב שמותר לך לנסוע כך?, הצבעתי על השרשרת ואמרתי לו: אתה צודק, רק עם זה מותר לי לנוע. קיבל את "מנת הכבוד", אמר שלום ונסע.

השוטר הזה יצא איתך גבר, או שהוא בעצמו לא זוכר בדיוק את החוק ולא היה בזין שלו להתחיל להתעסק איתך בזה...
כי עם שרשרת או בלי שרשרת, ברכב סגור אסור בכלל לנסוע ללא דלתות...

azora
30-04-10, 17:29

עדיין יש...

asafk
01-05-10, 00:47

אני זוכר, כאילו זה היה אתמול.
רגע... זה באמת היה אתמול...

אסף.

-->