PDA

צפייה בגרסה מלאה : טיולים עם ילדים (או מאיזה גיל אפשר להתחיל)

hadtomer
01-05-10, 06:37
טוב...לפני חודש בדיוק הצטרפה למשפחתנו הקטנטנה יובל הדר, ילדה קטנה שעושה קקי גדול, ומאז הספורטאז' עומד לו בחניה בסופי שבוע וסביב הלוקרים שלו כבר מצטבר אבק. מטבע הדברים, ברגע שהשפיות תחזור לבית אני אחזור לטייל, אך הייתי רוצה לשלב את הילדה בטיולים, שתהנה גם מהטבע. מי כאן מטייל עם ילדים קטנים? מאיזה גיל מומלץ להתחיל? זכור לי מדריך מצוין שנמרוד מלר כתב פעם, אך לא הצלחתי למצוא אותו.

nirs
01-05-10, 07:26
כתבה - גיפאים מלידה:
http://www.jeepolog.com/327.html

דיון דומה בפורום:
http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php?t=30354&highlight=%E9%EC%E3%E9%ED

גם אצלי מגיל שנה (ולא בטיולי עבירות).
אבל מאוד תלוי באופי הילד ואם הוא אוהב לשבת ברכב/גיפ לאורך זמן.

yoav21
01-05-10, 08:58
גם אצלי התחלנו לטייל רק מגיל שנה לאחר שהישיבה מבוססת לחלוטין.

יואב

ינון
01-05-10, 19:14
אני מניח שזה תלוי במימדיו של הילד ויכולתו לשאת את עצמו ובנוסף האופי של הילד הבן שלי פרטנר מצוין ואילו הבת שלי מעדיפה לעשות שופינג נעליים נוצצות נושא מועדף עליה .

ניר.א
01-05-10, 19:45
כשהבת הצעירה שלי היתה בת 4,קניתי את הטרקטורון הראשון שלי ומאז היא מטיילת.
יחד איתנו מטיילים וגם ישנים בשטח ילדים אפילו יותר צעירים (2-3).
לדעתי זה בעיקר תלוי בהורים אבל בכל אופן לא לפני שהילד יושב יציב ומחזיק את הראש
למעלה חזק ויציב ..אחרת הטילטולים של השטח לא יוסיפו לו בריאות.

חנן-ג'יפולוג
01-05-10, 19:54
הבכורה טיילה איתנו כבר מגיל 8 חודשים, בת הזקונים מטיילת איתנו פחות או יותר מחדר הלידה, בגיל חודש-חודשיים, מהרגע שלאמא שלה כבר לא כאב והתחשק לטייל בשטח. בטיולים הראשונים השתדלנו לבחור במסלולים קלים ופחות מטלטלים כמו שבילי שדות, למשל.

גיא
01-05-10, 23:29
הי

הילדים שלי נסעו לטייל מאז בערך 8 חודשים.

כל עוד הילד יושב יציב, אם זה בסלקל או במושב בטיחות .. זה לא משנה אם זה כביש או שטח.

כשיש אתגר עבירותי, מוציאים את הילדים מהאוטו ... גם ככה הם אוהבים לראות מי עובר ומי לא ...
:)

zagi
02-05-10, 00:10
וואי וואי ... אצלי הילד טייל בשטח בגיל ארבעה חודשים ( לא אקסטרים :twisted:.) .

טוב מצד שני בשביל להרדים אותו ( בגיל יותר מוקדם ) הייתי צריך לטייל איתו בשביל כורכר , במפיי ( על הכביש הוא לא היה נרדם ) .

נ.ב - המון מזל טוב ...

ג'ק וריאנס
02-05-10, 10:51
אני התחלתי לקחת את שלי מגיל שנה, הסיבה היחידה היא שבגיל הזה העברתי אותו לכסא בטיחות. לפני כן בסלקל הוא היה צורח מהרגע שהיה מתיישב ועד שהיה יוצא. אחרי חיפוש באתרים השונים קניתי לו כסא איוונפלו טריומף והוא יושב וישן בו כמו באמריקן קומפורט ומבסוווווווווווווווווווווווווט.....

דרור ברלי
02-05-10, 11:30
רוב הרופאים יגידו לך להימנע מטלטולי השטח עד גיל שנה בערך, בגלל שהצוואר של הקטנים לא חזק מספיק כדי לתמוך במשקל הראש שלהם.

אצלי עידו היה בן שבועיים כשישן בסלקל בזמן טיפוס מעלה חרבת זכור. הכל נגמר בטוב אבל זו לא דוגמא חיובית.

בוא ונאמר שטיולי שבילים קלים בנסיעה איטית וזהירה לא מהווים בעיה אמיתית גם עם תינוקות רכים. אבל עם שטח אמיתי, כזה עם עליות ומורדות וקצת טלטולים - חכה עד שהפרינצסה תהיה בת 9-10 חודשים לפחות, וגם אז אל תבנה על מסעות ארוכים מדי, לפחות עד שהיא תגדל.... כי ילדים קטנטנים נהנים בעיקר מההפסקות, מחניוני הלילה, מהמדורות וכו', ולא כל כך מהנסיעה. נופים פחות מדברים אליהם, והם פשוט משתעממים מהר.

-->