PDA

צפייה בגרסה מלאה : קורס גישור כללי

ח.שמואל
02-05-10, 12:32
שבוע טוב.

הוצע לי לעשות את הקורס הנ"ל.
האם יש כאן מישהו שיודע אם באמת אפשר להוציא מזה "השלמת הכנסה" של 3-4K בחודש?
הסבר קצר: א.בתפקידי כיום, אין לי בעיה להקדיש שעה פה ושם לדברים אחרים. זה לא ע"ח כלום.
ב. לא מחשיב כרגע הוצאות מיסים וכו'.
ג. לא אתן לעצמי ציון על כישוריי, נא התייחסו אלי לצורך העניין כאדם ממוצע עם הגיון בריא.
ד. לא מתכוון להתעסק בתיקי גירושין ושלום בית, רק סכסוכים, ירושות והסכמים ממוניים.
ה. אחרי הקורס, כמה ואיזה מאמצים יידרשו כדי להגיע לתוצאות הנ"ל?

אני מניח שזה מסוג השאלות שא"א לענות עליהן ב"שלוף", רק מי שמכיר ומתמצא יוכל לעזור לי. אך אשמח לקרוא רעיונות הכוונה גם מאחרים. אולי יש כאלה שפנו ל"מגשר" ומכירים מהכיוון השני..

תודה.

shmil
02-05-10, 13:31
יש לך מספיק קשרים כדי שעורכי דין ובתי משפט יעבירו אליך גישורים?
יש לך מספיק נסיון והשכלה כדי שתהיה טוב יותר ממרבית עורכי הדין?

אה, כן, וגם להם יש גישורים בקושי.

מהיכן אתה חושב שיגיעו אליך גישורים?

בקיצור - לטעמי - חבל על הכסף שלך.

אה, גילוי נאות, אני גם מגשר רשום ומוכר ע"י הנהלת בתי המשפט.

יואב פולס
02-05-10, 16:32
אה, גילוי נאות, אני גם מגשר רשום ומוכר ע"י הנהלת בתי המשפט.
אין כמו תחרות בריאה בשביל לפתוח את הבוקר...

אוקטבה
02-05-10, 19:16
שבוע טוב.

הוצע לי לעשות את הקורס הנ"ל.
האם יש כאן מישהו שיודע אם באמת אפשר להוציא מזה "השלמת הכנסה" של 3-4K בחודש?
הסבר קצר: א.בתפקידי כיום, אין לי בעיה להקדיש שעה פה ושם לדברים אחרים. זה לא ע"ח כלום.
ב. לא מחשיב כרגע הוצאות מיסים וכו'.
ג. לא אתן לעצמי ציון על כישוריי, נא התייחסו אלי לצורך העניין כאדם ממוצע עם הגיון בריא.
ד. לא מתכוון להתעסק בתיקי גירושין ושלום בית, רק סכסוכים, ירושות והסכמים ממוניים.
ה. אחרי הקורס, כמה ואיזה מאמצים יידרשו כדי להגיע לתוצאות הנ"ל?

אני מניח שזה מסוג השאלות שא"א לענות עליהן ב"שלוף", רק מי שמכיר ומתמצא יוכל לעזור לי. אך אשמח לקרוא רעיונות הכוונה גם מאחרים. אולי יש כאלה שפנו ל"מגשר" ומכירים מהכיוון השני..

תודה.
הקורס נחמד מעניין לפעמים תלוי במרצה ובקבוצה.
לדעתי אין לך מה לבנות על הכנסה בשקל לשנה.
מי שמרוייח מזה כסף זה מי שמעביר את הקורסים.
המצב היחידי שאני רואה שניתן להרויח בו כסף אם אתה מומחה טכני בתחום מסוים ואז בית משפט צריך את המומחיות הטכנית לצורך גישור.
כל השאר יש בשפע.....
אבל אני טוען שמה שלמדת נישאר שלך תמיד.
צחי (שעשה קורס גישור מסובסד)

whisky
03-05-10, 09:44
להרוויח מזה זה עניין שלך ותלוי כמעט אבסולוטית בך.

אני מכיר אנשים שאינם עו"ד ואינם רשומים כמגשרים בבתי הדין או בתי המשפט ומרוויחים לא רע, הם הגיעו מתחום מסוים וידועים כמגשרים טובים באותו תחום ואנשים מעדיפים לפנות אליהם ולא לבימ"ש לפני שממשיכים הלאה.

זה תלוי ביכולת השיווק האישי שלך, בכישורים שלך, בקשרים שלך ובשם הטוב שלך.

אני מדבר כרגע תאורתית לחלוטין, אם נניח בתחום בדיקות המעבדה אתה בעל שם ובעל תעודת מגשר ואנשים מכירים אותך ויש להם סכסוך ייתכן והם יפנו אליך, זה קורה, זה אנשים מאוד ספציפיים בתחום מאוד ספציפי ואנשים שהוכיחו שהשם שלהם מצדיק את זה.

גישור שלא באמצעות בימ"ש עולה כסף לצדדים והם צריכים מספיק לרצות לשלם לך, בשביל זה אתה צריך בעיקר שם וכישורים אבל גם יכולות שיווק עצמי גבוהות.

אם אתה חושש מזה שאין לך את זה אז תרד מזה, אלא אם כן אתה עושה את זה בשביל ההעשרה שלך, ומי יודע אולי יום יבוא ותגיע למקום שבו תוכל להרוויח מזה.

בהצלחה,

whisky

ח.שמואל
04-05-10, 16:46
שלום.
בהחלט עזרתם לי להחליט לחפש אפיקי פרנסה אחרים ואם אחליט לעשות את הקורס, זה יהיה רק לצורך רכישת "ארגז כלים" לעבודה עם עמיתי בחיי היום יום, וזה לא הולך לקרות בקרוב...
תודה רבה.

-->