PDA

צפייה בגרסה מלאה : כמו כולם... מחפש ייעוץ

theagc
02-05-10, 19:59
אז ככה.
החלטנו להגשים את החלום ולעבור לכבישטח.

מעט פרטים:
אנחנו לא נוסעים הרבה... לא יותר מ- 15,000 קמ בשנה. מכן ניתן להבין שצריכת דלק זה לא מה שיהיה לי הכי חשוב.
רוב השבוע הרכב נמצא אצל אשתי אשר עובדת וגרה באותה העיר (אני מתנייד על אופנוע לעבודתי).
בסופי השבוע - טיולים והרבה.
אנחנו רוצים לעשות יותר טיולי שטח (אולי לא שטח שטח אבל כן רוצים את האפשרות לנסוע בדרכים שפורד פוקוס לא יכולה אליהם).

אנחנו משפחה בת ארבע נפשות, אבל לעיתים יינסעו אתנו עוד.
חשוב לנו בעיקר בטיחות ורכב שיתאים גם לכביש וגם לשטח.
חשוב לנו גם תא מטען גדול (אנחנו נוטים להעמיס הרבה דברים בטיולים ונרצה להשאיר זאת כך... לא רוצה לשדרג את עצמי לרכב חדש שסלסלת פיקניק לא נכנסת אליו לתא המטען).

חשבתי על סנטה פה... הרעיון של 7 מקומות קוסם לי מאוד.

התקציב שלי הוא בסביבות ה- 130,000 שקל.

אחד המנהלים בחברה בה אני עובד מפנה את הסנטה פה שלו מליסינג (שנת 2007, 50,000 שח) והקצין רכב שלי נקב במחיר מחירון של 130,000 פחות 15% מהמחירון כי זה מליסינג.
מדובר בדגם שבע מקומות, 2700 סמק לוקסרי, 6 כריות אוויר ושאר ירקות.

האם זאת עסקה טובה?

אילו עוד אלטרנטיבות עומדות בפניי במידה והרכב ייחטף (פרט לסנטה פה) במידה וארצה לחפש ביד שניה או משהו כזה.

שוב - הרעיון של סנטה פה קסם לי בעיקר בגלל ה-7 מקומות, אבל במידה ואין אלטרנטיבות בתקציב שלי, אתפשר על חמש מקומות מרווח.

תודה מראש לעונים

עמית

joconto
02-05-10, 20:51
הרכב מפנק מאוד ובמידה ואתה יכול לסמוך על הבחור שלא פירק אותו ב 15% מתחת למחירון זו קניה טובה. לסנטה פה אין יכולות שטח אמיתיות, ללא הילוך כוח אבל בעיקר בשל מרווח גחון מוגבל.
המתחרה הישיר שלו הסאנג יאנג רקסטון, מרווח יותר, גם כן 7 מקומות, פחות טוב על הכביש, יותר טוב בשטח, מגיע עם מנוע דיזל חסכוני.
מתחרה נוסף, שברולט קפטיבה (בעבר דייהו), נחותה וזולה יותר.

לכיוון יותר שטח :
- יונדאי טרקאן 2007 - פחות מפואר מהסנטה פה אבל עם יכולות שטח אמיתיות (ו 7 מקומות)
- אם תגרד עוד קצת (K160-K170) תוכל להביא גרנד צירוקי 2009 ביבוא אישי*

theagc
02-05-10, 21:15
תודה על המענה המהיר.
אני דווקא מחפש פחות שטח (חדש בתחום) לכן חשבתי על הסנטה פה.
הסניאנג נראה לי קצת מעל לתקציב לפי המחירון.

אילו עוד אופציות עומדות לפני מבחינת שבע מקומות או לחילופין חמש מקומות מרווח.
היו שהמליצו על הגרנד ניטרה. מה דעתכם?

theagc
02-05-10, 21:17
התכוונתי כמובן 50,000 קמ לסמטה פה ולא שח. סליחה ותודה.

אז ככה.
החלטנו להגשים את החלום ולעבור לכבישטח.

מעט פרטים:
אנחנו לא נוסעים הרבה... לא יותר מ- 15,000 קמ בשנה. מכן ניתן להבין שצריכת דלק זה לא מה שיהיה לי הכי חשוב.
רוב השבוע הרכב נמצא אצל אשתי אשר עובדת וגרה באותה העיר (אני מתנייד על אופנוע לעבודתי).
בסופי השבוע - טיולים והרבה.
אנחנו רוצים לעשות יותר טיולי שטח (אולי לא שטח שטח אבל כן רוצים את האפשרות לנסוע בדרכים שפורד פוקוס לא יכולה אליהם).

אנחנו משפחה בת ארבע נפשות, אבל לעיתים יינסעו אתנו עוד.
חשוב לנו בעיקר בטיחות ורכב שיתאים גם לכביש וגם לשטח.
חשוב לנו גם תא מטען גדול (אנחנו נוטים להעמיס הרבה דברים בטיולים ונרצה להשאיר זאת כך... לא רוצה לשדרג את עצמי לרכב חדש שסלסלת פיקניק לא נכנסת אליו לתא המטען).

חשבתי על סנטה פה... הרעיון של 7 מקומות קוסם לי מאוד.

התקציב שלי הוא בסביבות ה- 130,000 שקל.

אחד המנהלים בחברה בה אני עובד מפנה את הסנטה פה שלו מליסינג (שנת 2007, 50,000 שח) והקצין רכב שלי נקב במחיר מחירון של 130,000 פחות 15% מהמחירון כי זה מליסינג.
מדובר בדגם שבע מקומות, 2700 סמק לוקסרי, 6 כריות אוויר ושאר ירקות.

האם זאת עסקה טובה?

אילו עוד אלטרנטיבות עומדות בפניי במידה והרכב ייחטף (פרט לסנטה פה) במידה וארצה לחפש ביד שניה או משהו כזה.

שוב - הרעיון של סנטה פה קסם לי בעיקר בגלל ה-7 מקומות, אבל במידה ואין אלטרנטיבות בתקציב שלי, אתפשר על חמש מקומות מרווח.

תודה מראש לעונים

עמית

joconto
03-05-10, 11:54
הגרנד ויטארה פחות מאובזר ופחות מרווח מהסנטה פה (יש מנועי 2.0 ו 2.4, ובעל 5 מקומות).
המקביל ל סנטה פה הוא ה XL7 היקר יותר.
אם מה שמעניין אותך זה מרווח ונוחות ופחות שטח, אולי עדיף לך מיניוואן : סיטרואן פיקאסו, שברולט אפלנדר או ביואיק רנדוו (האחרונה לדעתי אחת המכוניות עם התמורה למחיר הכי גבוהה שניתן לקבל בארץ).

-->