PDA

צפייה בגרסה מלאה : חלקי חילוף לאמריקאיות

yarinzim
02-05-10, 20:50
אני מתנצל מראש אבל לפתיחת השרשור הזה יש אינטרס אישי - כבר תקופה בלתי מוגלבת שאני מחפש צירייה אחורית לבלייזר שלי ללא הצלחה.
מרבית בעלי הפירוקיות שאני משוחח איתם כלל לא יודעים על מה אני מדבר שאני אומר מילים כמו בולט 10 וכדומה, חלקם אפילו לא יודעים מה זה בקאקס...
אני משוכנע שאני לא היחידי שמוצא עצמו מתקשה למצוא חלקי חילוף או אנשים שמתעסקים עם כלים כמו שלנו למיניהם.
אז אני מקווה שאני אצליח להרים פה את הכפפה לטובת חברי פורום פול סייז ולטובתי ואולי אם כל אחד ירשום פרטים של בעל מקצוע שמתמחה בכלים אלו, או פירוקיות ועסקים שונים למינהם, אולי נצליח ליצור פה מסד נתונים יעיל ומועיל.

גלדיאטור
02-05-10, 21:12
רונית חלפים ריב"ל 6 מתעסק רק באמריקאיות ישנות
אולי יהיה לך מזל לדעתי הוא יותק בעניין של פלסטיקים גרילים פגושים וכו

kobiarava
02-05-10, 21:28
ניסית בפירוקיות באיזור אזור\חולון? אין מצב שלא תמצא שם את מה שאתה מחפש. הייתי הולך קודם כל לדוד כהן. ללא ספק, יש לו סרנים כאלה על המדפים. בסה"כ GM10 הוא סרן די נפוץ.

קובי

yarinzim
03-05-10, 06:31
הייתי לקוח נאמן לדוד כהן וקניתי כל מה שרק הצטרכתי ממנו בשביל הבלייזר שלי.
עד היום שהתעניינתי בצירייה - לא משנה עם מי אני מדבר שם או באיזו צורה אני מנסח את מה שאני צריך אני מקבל תשובה שלילית שלא מתאמצת אפילו להסתיר את הניסיון לחפף אותי.
מוזר מאד אבל בשלב הזה גם אם יש לו צירייה בשבילי אני לא בטוח שאני כבר רוצה לתת לו פרנסה, חבל. אין לי מילה אחרת לעיניין.

e-sheta
03-05-10, 07:13
מאז שהמדינה הקטינה לדוד כהן את השטח שהוא לקח ללא תשלום הוא הפך להיות אנטיפט ואומר שיש רק חלקים למכוניות חדשות ,קיבלת ממני בפרטי היכן תוכל להשיג את מבוקשך .

הייתי לקוח נאמן לדוד כהן וקניתי כל מה שרק הצטרכתי ממנו בשביל הבלייזר שלי.
עד היום שהתעניינתי בצירייה - לא משנה עם מי אני מדבר שם או באיזו צורה אני מנסח את מה שאני צריך אני מקבל תשובה שלילית שלא מתאמצת אפילו להסתיר את הניסיון לחפף אותי.
מוזר מאד אבל בשלב הזה גם אם יש לו צירייה בשבילי אני לא בטוח שאני כבר רוצה לתת לו פרנסה, חבל. אין לי מילה אחרת לעיניין.

yarinzim
03-05-10, 19:05
וואלה האמת היא שעכשיו שאתה אומר לי את זה הכל נראה לי פתאום הגיוני.
פעם הייתי מגיע לשם היו מברכים אותי כמו מלך, היום אני צריך להגיד תודה אם הוא בכלל עוצר בשביל לא לדרוס אותי עם המלגזה. (אבל באמת באסה שלוקחים לך שטח, במיוחד כזה שלקחת בקומבינה).
הסתכלתי בפרטי, אני מודה לך על המידע. אני אבדוק בהזדמנות הראשונה את הנושא.
תודה רבה! אך עדיין זה לא אומר שלא צריכים אולי לרשום פה מקומות שאולי לא כל חברי הפורום מכירים ויכולים להעזר בהם.

עמוס.מ
03-05-10, 20:07
ירין שלום
אתה מחפש ציריה כספייר או שאתה תקוע?
עמוס

tamit
03-05-10, 21:09
אם דוד לא עוזר לך, כנס ממש לידו לרכב אנ"א (מוסך). ודבר עם אבנר הבעלים, הוא ימצא לך צירייה ב-5 דקות.
עמית

מוני_הכוכב
03-05-10, 22:07
נסה אצל גרין גראס - במקרה הגרוע הוא ייצר לך את זה וא תעשה כבר מחוזק. יש לו עסק באשדוד ובבני ברק (נדמה לי שכבר לא בבני ברק).

לחילופין נסה את זה:

כתובתא.ק. גלי הינע בע"מ
: המרכבה 17 ,חולון
[מפה]

טלפון : [הצג מספר] 559674
[טלפונים נוספים]

1

yarinzim
04-05-10, 06:16
tamit ומוני הכוכב - תודה רבה על התגובות, אני אבדוק את שתי האופציות הללו.
עמוס - אני מחפש צירייה כציריית ספייר, אבל מסרב להיכנס לשטח בלעדיה אחרי התקנת דטרויט, ככה שהלחץ לטייל ולמצוא צירייה גובר.

אברמלה
04-05-10, 07:06
יש לי 2 ציריות חדשות .

omri_t
04-05-10, 12:24
רונית חלפים ריב"ל 6 מתעסק רק באמריקאיות ישנות
אולי יהיה לך מזל לדעתי הוא יותק בעניין של פלסטיקים גרילים פגושים וכו

+1

עזר לנו מאוד עם הסונומה.
סייע עם הרבה חלקים שרצינו להחליף כולל ייבוא במיוחד של חלפים ספציפיים.
הזקן מאוד מרוצה ממנו (וזה נדיר..:) )

עמוס.מ
04-05-10, 17:14
ירין שלום
אני יכל להשאיל לך ציריה כדי שתוכל לבצע את זממך..
תחזיר לי כשתחזור מהטיול\טיולים.
עמוס 0528347557

yarinzim
04-05-10, 17:17
רונית חלפים - אומר שאין לו דבר כזה ואין לו אפשרות להביא לי, לא נשמע היה שממש היה לו חשק לעזור לי בטלפון.

א.ק גלי הינע - אומר שהוא מתעסק עם גלי הינע בלבד.

לעמוס - הרכב שלי תקין ויש לו שתי ציריות תקינות לחלוטין, בשביל השקט הנפשי שלי אני רוצה בבג'אז שתהיה זרוקה צירייה למקרה שחס וחלילה... ככה שאני מאד מעריך את הכוונה והרצון לעזור אך השאלה לא תהיה הפיתרון האידאלי בשבילי.

אברמלה - זה 28 שיניים כמו שיש לי? אם כן אשמח לקבל ממך מחיר בפרטי..

-->