PDA

צפייה בגרסה מלאה : מחפש מקום זול לקניית ברגי ג'מבו וברגים לעץ(פרגולה).

sherifon
05-05-10, 12:03
שלום . מחפש חנות באיזור הקריות ועד חוף הכרמל,הדגש על זול ,בשל כמות גדולה של ברגים הדגש הוא על זול .תודה.

landrover
05-05-10, 12:07
בורג המפרץ / אלמוג / שזר ...

תעשה השוואת מחירים , בגדול שלושתם יחסית בסדר מבחינת מחירים ...

אמיר.

sherifon
05-05-10, 12:51
היי אמיר ,תודה על תגובתך המהירה .
מכיר את שלושת המקומות הללו , רציתי לדעת אם מישהוא עשה את הבדיקה לפניי ויכול להמליץ .
בגדול בבורג המפרץ למיטב ידיעתי יש את מיגוון הברגים הכי גדול ,השאלה היא האם הוא גם הכי זול ?!

להבהרה , מירב הברגים הדרושים לי הם ברגי עץ באורך של כ 100מ"מ עם פטנט בקצה, עבור פרגולה מעץ.

שוב תודה .

landrover
05-05-10, 19:29
מהניסיון שלי - תלוי בפריט עצמו ...

יש דברים שיותר זולים בבורג המפרץ , יש דברים שיותר זולים בשזר כנ"ל אלמוג ...

תתקשר ותשאל:

בורג המפרץ :
04-8412851

שז"ר:
04-8725105-6-7

אלמוג :
04-8411454

אמיר.

אייל
05-05-10, 19:38
רובם לא יתנו לך מחירים בטלפון.

בשז"ר תתמקח! עד כמה שזה נראה לא הגיוני - זה עובד.

zagi
06-05-10, 12:36
נו באמת ... בכמות גדולה מאוד של ברגים וג'מבוים ביו מקום אחד לשני כמה כבר הבדל במחיר אתה חושב שיהיה לך ???

מאה שקל , בהגזמה ....

אם היית עובד בזה , ניחא ... אבל קניה חד פעמית...

sherifon
06-05-10, 18:37
שגיא ,זה בידיוק העיניין , אני לא עובד בזה , ולכן היום כשעשיתי בירורים ,הגעתי להבדל של 600 ש"ח בין עץ ועצה (שם ניקנו העצים) לבין המקום בו נרכשו הברגים ,בקריית ביאליק -אזה"ת.סביר להניח שאם הייתי עובד בזה ההבדל היה קטן יותר .מדובר ב 3 פרגולות בשטח כולל של 60 מ"ר, היום עשיתי צבע (יד אחת ),מחר עוד יד .תודה :)

zagi
06-05-10, 19:58
600 ש"ח הבדל ??????

לפרגולות בסדר גודל כזה לא הייתי בכלל מגיע ל-600 ש"ח לברגים ולג'מבוים בסכום הקניה הכוללת .

סתם בשביל הקטע , מה הכמיות שקנית ובאיזה סכום ?

נ.ב - מעץ ועצה מקבלים מחירים טובים רק אלו שקונים כמויות אדירות , ללקוח המזדמן עדיף ללכת להום סנטר ולא אליהם .

sherifon
06-05-10, 21:35
שגיא .
הפרגולות :
1)קורה ראשית 7.3 מטר פרופיל 0.20X0.25 מונחת על שני עמודי אבן.
קורה משנית X7 בפרופיל 0.20X0.20 אורך כל קורה 3.5מטר
כל קורה מישנית מקבלת 4 ברגי ג'מבו (שרוול כפול )-כל בורג כימעט 2 ש"ח .
סה"כ לפרגולה 36 ברגים גמבו.

2)קורה ראשית 7 מטר פרופיל 0.20X0.25 מונחת בין שני קירות(מין פטיו ללא גג) .
קורה משנית X8 בפרופיל 0.20X0.20 אורך כל קורה 4.5מטר.
סה"כ לפרגולה 40ברגים גמבו .

3)קורה ראשית 3.5 מטר פרופיל 0.20X0.15 מונחת בין קיר לעמוד בטון.
3 קורות משניות בפרופיל 0.15X0.15 אורך כל קורה 3.5מטר
סה"כ לפרגולה 20 ברגים גמבו.

סה"כ גאמבו =200 ש"ח

עכשיו בא הקטע,ברגי עץ -לחיבור בין קורות מישניות לראשית (מחובר על ידי זווית כזו: "L ")

300 ברגים עלות 0.20 שח לבורג- 60 ש"ח.

סה"כ משולם כ 250 ש"ח,
ומהחישוב שעשיתי בתימחור של החנות שציינתי יצא כ 900 ש"ח (מעט פחות) ש"ח.

לא הוספנו עלות עריסות , שניבנו אצל מסגר , כי כל הבית מחופה אבן גיר ,- מהטיח עד למישור האבן כ 12ס"מ, לכן העריסות עבור הפרופילים שציינתי שנימכרות בחנויות לא התאימו ( אורך 8 ס"מ ) כי לא ניתן לסגור אותן על העץ כשהן ניבלעות בקיר .

מה כן , השירות שקיבלנו ב"עץ ועצה" לא ניראה במחוזותנו,החברה שם עובדים בצורה מעוררת השראה(לפחות לטעמי), מרוצה מהיחס ומטיב החומר (הוזמן עץ אשוח גושני צרפתי ).

שוב , אני לא מהענף אז ייתכן שלכן הרושם שלי לא עולה בקנה אחד עם מה שאנשים אחרים רגילים ,אבל זו דעתי הסובייקטיבית.

נישאר מחר בבוקר עוד "יד" של צבע, ושבוע הבא הנחת התושבות (עם הג'מבואים), והנחת הקורות .
הצבע שניקנה הוא SAYERLACK בגוון 22-12(אם אני זוכר נכון )

הבעיייה היא שהקורות כבדות (לעזאזל מאוד כבדות), אני עדיין לא סגור על עצמי איך אני הולך להניף אותן , בעיקרון חשבתי להעזר בפלשנצוג( תודה אייל:razz:) אבל גם זה דורש אילתורים שונים.

עלה לי רעיון לשכור במה מתרוממת להרמת כל הקורות ,מאוד נח אבל אני טרם ביררתי מחירים ).

הערות הצעות והארות מתבקשות,( גם הערות כמו חמור עזוב את זה למיקצוענים ) .
אני פשוט נהנה לעבוד עם העץ זה לא נורמלי.

zagi
07-05-10, 09:08
טוב , דבר ראשון נראה שחשבת טוב על מה אתה הולך לעשות , תכננת את זה טוב והביצוע הוא רק עניין של ידיים טובות .

לגבי המחירים , המחיר שקנית את הברגים והג'מבוים ( 250 ש"ח ) סביר ביותר ( אני הייתי קונה במקס' 60-70 שח" פחות , ואני קונה סטוקים ).

עץ ועצה באמת ח'ברה אדיבים נחמדים ומקצועיים ( ממה שאני הכרתי ) , אך ללקוח המזדמן הם יקרנים רצח .

דבר נוסף , כתבת - "הוזמן עץ אשוח גושני צרפתי" , אתה מודע לזה שאשוח ואורן זה אותו דבר ... לא שאורן זה רע פשוט ראיתי כבר אנשים ששילמו יותר על אשוח מאורן .

mixael
07-05-10, 18:17
בעניין ברגי עץ ("ברגי סיבית") זולים - תוודא שזה לא סוג ז', במיוחד כשאתה קונה כמות (חבל, מעצבן..)

לפעמים סוג ז' גם לא יבדל מבחינת המחיר.

אבל כשאתה בא לעבוד עם ברגים כאלה, אתה מגלה שלרובם השפיץ לא מספיק חד כדי לחדור לתוך פורמייקה,
או שהראש של הבורג נשבר ונשאר לך על הביט של המברגה, בסגירת בורג מלאה או בניסיון להשקיע אותו בתוך העץ.
וזה גם הופך להיות קריטי כשהזבל הזה צריך להחזיק לך מחברים של קורות באורך של 5 מ' מעל לראש.

sherifon
08-05-10, 19:14
טוב , דבר ראשון נראה שחשבת טוב על מה אתה הולך לעשות , תכננת את זה טוב והביצוע הוא רק עניין של ידיים טובות .

לגבי המחירים , המחיר שקנית את הברגים והג'מבוים ( 250 ש"ח ) סביר ביותר ( אני הייתי קונה במקס' 60-70 שח" פחות , ואני קונה סטוקים ).

עץ ועצה באמת ח'ברה אדיבים נחמדים ומקצועיים ( ממה שאני הכרתי ) , אך ללקוח המזדמן הם יקרנים רצח .

דבר נוסף , כתבת - "הוזמן עץ אשוח גושני צרפתי" , אתה מודע לזה שאשוח ואורן זה אותו דבר ... לא שאורן זה רע פשוט ראיתי כבר אנשים ששילמו יותר על אשוח מאורן .

שגיא,
תודה על הפירגון,אחרי ההרכבה אדע אם באמת מגיע לי :D ,הדרישה של אחי( בעל הבית) הוא מראה גס ומאסיבי,לכן הביצוע והמרכיבים גם הם כאלו .
לגבי סוג העץ, קראתי באינטרנט שמדובר בסוג עץ "רך" ולכן תארתי לעצמי לפני שקניתי ,שההבדל בין אשוח לאורן הוא מינורי, ולא , לא ידעתי שהם זהים,טרם ההזמנה אך מצד שני גם לא טענו אחרת .
במקומות אחרים שהייתי בהם על מנת לקנות את העץ לא הוסבר לי כלום לגבי העץ ,וב"עץ ועצה " הסבירו לי וראיתי בעיני את סוגי העץ השונים (רוסי ,גרמני,צרפתי) אשוח ,המלוק ועוד ועוד.
ולכן הרגשתי בטוח יותר .

הצעת המחיר על העץ היתה טובה (אך יקרה מעט) בהשוואה לשאר ( לא אציין שמות).

מקווה שגם טיב העץ יהיה בהתאם (עמידותו לאורך זמן ) .

כעת שאלה:

על מנת להרים את הקורות בצורה בטוחה ופשוטה יותר חשבתי על פתרון אחר מהפיתרון הראשון שהיה .

מדובר במתקני הרמה יעודיים וחשבתי לעשות בהם שימוש , אוליי מישהוא יודע היכן באיזור חיפה וסביבתה משכירים כאלו מתקני הרמה?

ביררתי ב "אמיר" מחיר השכרת הציוד מצויין -250 ש"ח ליום למלגזה הידנית ( בתמונה בכחול ), אך הם נימצאים ב פ"ת ועלות ההובלה 600 ש"ח לכיוון ,ניתן לאיסוף עצמי אך אין לי טנדר פנוי השבוע .

לכן אם יש מקום שקרוב יותר ( לחוף הכרמל\חיפה)שיכול להשכיר ציוד דומה יכול להיות לי לעזר.

יש שלושה מיתקנים:

עידו לוריה
08-05-10, 21:11
שי מגן ב I.P.C או בשמו העיברי רח' שנקר :http://www.shaimagen.com/
עידו

sherifon
08-05-10, 21:19
שי מגן ב I.P.C או בשמו העיברי רח' שנקר :http://www.shaimagen.com/
עידו

תודה עידו , ראיתי את האתר שלו באינטרנט ,נדמה לי שזה הבחור שמוכר פטרול משופר , אדבר איתו מחר .

sherifon
19-05-10, 19:36
חג שמח .המלאכה תמה ונישלמה.כל הקורות הונחו במקומן ,בסוף השתמשנו בשני "פלאשנצוגים" (ככה קוראים להם?!).תודות לאייל על העזרה ועל הכיסונים הטעימים !!! (הרצועה בקרוב אצלך) ,תודות לשגיא על הייעוץ :)

bizon
21-05-10, 03:58
מזל טוב וכל הכבוד :) אבל איפה התמונות ????

-->