PDA

צפייה בגרסה מלאה : חזרתי לתלם ,שוב מחפש צ'רוקי.

sherifon
06-05-10, 00:53
אז אחרי חצי שנה עם גימני קלסטרופובי שניקנה ממש לא מרצון ונימכר עם הרבה רצון,שוב מחפש צ'רוקי ,כל שנתון יתקבל באהבה. נ.ב יד 2 כבר הפך לדף הבית :) והבורדו הסטנדרטי שהיה שם נימכר לפני שמכרתי את שלי :(

Saar
08-05-10, 15:48
בהצלחה.
מותר לשאול למה דווקא צ'ירוקי?
אני די משוכנע שיהיה לך קל יותר למצוא גראנד במחיר שפוי.
סער.
(שהעדיף XJ כי הוא קטן יותר ומפואר פחות מגראנד)

sherifon
08-05-10, 17:58
בהצלחה.
מותר לשאול למה דווקא צ'ירוקי?
אני די משוכנע שיהיה לך קל יותר למצוא גראנד במחיר שפוי.
סער.
(שהעדיף XJ כי הוא קטן יותר ומפואר פחות מגראנד)

היי סער.
יש ברכב איזשהוא קסם ,,אחי קורא לו" וולו סטיישן", לא מושך תשומת לב (מתאים לי ).
מעבר לכך למיטב הבנתי חלקים בשפע ובזול (מנוע נפוץ),קל יחסית לטיפול עצמי,ללא חישמול מיותר , אמינות סבירה +,מחיר מחירון סביר, מה שאומר שירידת הערך שלו כבר לא תשפיע עלי.

בפן של השטח , שני סרנים חיים , קל להגבהה בסיסית\רצינית,בשל היותו אינדיאני -הדוד סם עשה שירות מצויין לרכב הזה.

ביטוחים זולים יחסית בררתי בגדול.

חיסרון -דלק דלק דלק (למרות שלמיטב הבנתי ניתן לעמוד על 6-7.5 ק"מ לליטר בלי לצאת מדעתי).

קטן יחסית ,אומר גם קל משקל יחסית ,זריז יחסית וקל להחנות יחסית (עבור החברה).

למה לא גראנד ?!
גם אני שואל את עצמי את השאלה הזו , סביר להניח שאם אמצא אחד מפתה,אקנה (WJ\ZJ) .
אך ברכבים הללו כל המדדים שציינתי פתאום עוברים לקצה הסקלה (הסוביקטיבית שלי).

בעיקרון התחנה הסופית היא 'WRANGLER ארוך והצירוקי אמור להיות תחנת מעבר עד שמחיר הרנגלרים ירד מתחת לרף ה100K ( לא מוכן לשים יותר על הכביש\שטח)

אך באותה מידה גם אם אמצא לנדקרוזר 2002-1999 \טרופר בנזין קצרים, עם נתונים טובים לא אהסס.

זהוא בגדול .
כרגע מתנייד באוטובוסים :)

לא עושה לך חשק למכור אהה:lol:

Saar
08-05-10, 20:14
OK, אותי שכנעת :-)
וברצינות,
האוטו הזה מושך תשומתמ לב, נכון שהוא אוטו של "שופוני", אבל ברגע שהוא מקבל קצת הגבהה וצמיגים סבירים הוא נראה פתאום קרבי ומושך את תשומת הלב כמו כל ג'יפ "קרבי".
חלקי חילוף בשפע ובזול: לא תמיד נכון.
יש חלקים שיחודיים לו ואינם משותפים עם הסופה (גם המנוע לא זהה לחלוטין)
אבל הכל קיים ואם לא בארץ אז בחו"ל.
אני מניח שחלקי פלסטיק/פח יהיה קשה למצוא בארץ.
XJ בד"כ לא נמכר במחיר מחירון, לפעמים יש מציאות, בד"כ נמכר מעל, ואם תקנה לא משופר, כנראה שתפרד מעוד 12K - 20K (במידה ותרצה קיט 3.5" ומעלה, אני הסתדרתי יופי עם 2" במשך למעלה מ 4 שנים)
כך שאם אתה מדבר על תחנת מעבר, לא בטוח שזו האופציה הנכונה.
שוב, אני לא משכנע אותך "למה לא" (לדעתי זה אוטו נהדר, לא סתם יש לי כזה מעל 5 שנים) רק שתדע לאן אתה נכנס.
ובכל מקרה, בהצלחה
סער.

-->