PDA

צפייה בגרסה מלאה : מקסיס 8060 - שאלה

אלון 25
06-05-10, 17:34
לחברי הפורום שלום..

לא מזמן רכשתי לגימיני שלי צמיגי מקסיס 100 אחוז שטח במידה המקורית.. התלבטתי הרבה לפני הקניה והשיתותים בפורום עזרו לי מאוד לקבל החלטה ולקנות את המקסיס.
אני מבסוט מהצמיגים.. בטיולי שטח ההחיזה של הרכב השתפרה מאוד.

בנסיעה הראשונה על הכביש עם המקסיס יש הבדל ממש קטן בינן לבין צמיגי הברידסטון שמסופקים עם הרכב.. לא משהו משמעותי, ההרגשה די דומה.. הרעש של הנסיעה בכביש כמעט ולא מורגש,
אין הגברה ברעידות בהגה, בטח בחורף דברים טיפה ישתנו.
יכול להיות שהאבנים שנתפסות בשוקולדים של הצמיג מרעישות בנסיעה איטית בכביש? כשאני מוציא אותן החוצה הרעש נפסק.. מישהו נתקל בתופעה הזאת?

כרגע הצריכת דלק של הג'ימיני06 עם המקסיס 1:10.8 בנסיעה משולבת.. מן הסתם הצריכה פחות טובה מהברידסטון.. לדעתי ההבדל לא כזה משמעותי.

תודה.

GodsFather
06-05-10, 18:15
יכול להיות שהאבנים שנתפסות בשוקולדים של הצמיג מרעישות בנסיעה איטית בכביש? כשאני מוציא אותן החוצה הרעש נפסק.. מישהו נתקל בתופעה הזאת?

אתה שואל ועונה בעצמך - כן, אבנים שנתפסות בין הקוביות של הצמיגים עושות רעש וכשמוציאים אותן, הרעש פוסק. זו תופעה אופיינית לצמיגי שטח בכל המידות ולמעשה בכל צמיג מחורץ, בהתאמה גם גודל האבנים :)

אלון 25
06-05-10, 18:29
אתה שואל ועונה בעצמך - כן, אבנים שנתפסות בין הקוביות של הצמיגים עושות רעש וכשמוציאים אותן, הרעש פוסק. זו תופעה אופיינית לצמיגי שטח בכל המידות ולמעשה בכל צמיג מחורץ, בהתאמה גם גודל האבנים :)

אני יותר משאר מעונה.. לא הייתי בטוח שהרעש הזה נגרם מהאבנים לכן שאלתי אם יש אנשים נוספים שנתקלו בזה.

GodsFather
06-05-10, 18:31
אז כן, השערתך נכונה. יש רעשים ספציפים שנגרמים בשל התקעותן של אבנים בחריצי הצמיגים.

אלון 25
06-05-10, 19:37
אז כן, השערתך נכונה. יש רעשים ספציפים שנגרמים בשל התקעותן של אבנים בחריצי הצמיגים.

סבבה.. תודה על התגובה, כניראה שנצטרך להתרגל לזה

GodsFather
06-05-10, 19:39
מה שנקרא צרות של עשירים. להתרגל לרעש של הקוביות.

ולחשוב שעד לפני שנתיים-שלוש , לא היו צמיגי שטח מלא לג'ימני/סמוראי במידה הרשמית והחוקית.

אלון 25
06-05-10, 19:50
מה שנקרא צרות של עשירים. להתרגל לרעש של הקוביות.

ולחשוב שעד לפני שנתיים-שלוש , לא היו צמיגי שטח מלא לג'ימני/סמוראי במידה הרשמית והחוקית.

עכשיו אני נזכרר שלפני כמה שנים החזקתי אופנוע שטח.. גם שם היה משהוא דומה
לרעש של הקוביות לא בעיה להתרגל.

עשיר אני לא, סתם סטודנט עני..:)

-->