PDA

צפייה בגרסה מלאה : יעוץ והכוונה בנושא קניה של רכב

shim3n
02-09-04, 18:20
אני קראתי עוד קצת לפני החופש הגדול(אני תלמיד) שאני יקנה לי סי ג'י זה היה לאחר שקראתי לגביי הג'יפ שהכל בעבודה ביתית ותמיד יש מה להוסיף ולהוריד זאת אומרת אף פעם לא משעמם וזה מה שמשך אותי לג'יפ הזה חוץ מהיופי שלו והדברים שהוא מסוגל לעשות(סיפורים תמונות..)
אז אוקיי החופש התחיל התחלתי לשגע את ההורים שאני רוצה את הג'יפ ובכל אופן התחלתי לעבוד האמנתי שיהיה מספיק כסף להביא משהו טוב נכון לעכשיו לאחר החופש הגדול יש ברשותי עשרת אלפים שקל סופיים עכשיו ברצוני לדעת האם אני יוכל להשיג ג'יפ שישרת אותי טוב ולא ירוג אותי בתיקונים ושהפתגם "מה שזול בסוף יקר " לא יהיה נכון לגביי??!!
עכשיו נגיד וקנינתי ג'יפ בסכום של עשרת אלפים שקל האם אני יוכל להיסתדר מבחינת עלויות שיפוץ ..עכשיו עומד ברשותי אפשרויות בחינם זה בעצם משולם אבל לא מכספי לפרופילים כלי עבודהועוד כל מיני דברים עכשיו השאלה שלי כמה פחות או יותר יעלה לי סיפור של שיפוץ??

ועכשיו בכללי האם אני יוכל להעמיד ג'יפ שלא מבייש את עצמו בסכום של עשר אלף שח?
תודה רבה מראש על העזרה

shim3n
02-09-04, 18:25
אני החלטתי עוד קצת לפני החופש הגדול(אני תלמיד) שאני יקנה לי סי ג'י זה היה לאחר שקראתי לגביי הג'יפ שהכל בעבודה ביתית ותמיד יש מה להוסיף ולהוריד זאת אומרת אף פעם לא משעמם וזה מה שמשך אותי לג'יפ הזה חוץ מהיופי שלו והדברים שהוא מסוגל לעשות(סיפורים תמונות..)
אז אוקיי החופש התחיל התחלתי לשגע את ההורים שאני רוצה את הג'יפ ובכל אופן התחלתי לעבוד האמנתי שיהיה מספיק כסף להביא משהו טוב נכון לעכשיו לאחר החופש הגדול יש ברשותי עשרת אלפים שקל סופיים עכשיו ברצוני לדעת האם אני יוכל להשיג ג'יפ שישרת אותי טוב ולא ירוג אותי בתיקונים ושהפתגם "מה שזול בסוף יקר " לא יהיה נכון לגביי??!!
עכשיו נגיד וקנינתי ג'יפ בסכום של עשרת אלפים שקל האם אני יוכל להיסתדר מבחינת עלויות שיפוץ ..עכשיו עומד ברשותי אפשרויות בחינם זה בעצם משולם אבל לא מכספי לפרופילים כלי עבודהועוד כל מיני דברים עכשיו השאלה שלי כמה פחות או יותר יעלה לי סיפור של שיפוץ??

ועכשיו בכללי האם אני יוכל להעמיד ג'יפ שלא מבייש את עצמו בסכום של עשר אלף שח?
תודה רבה מראש על העזרה

תיקון

זאביק
02-09-04, 18:41
לא.

צר לי לאכזב אותך.
זה לךא מספיק כסף לקנות משהו טוב, במצב טוב, או לקנות גרוטאה (כי זה מה שיש ב-10000 ש"ח), ובסוף תישאר עם גרוטאה ביד, שהשקעת את כל כספך, בלי כסף לדלק או לביטוח.

תעשה חיפוש באתר, היו לא מעט דיונים בנושא הזה.

אני יודע שזה מאכזב, אבל עדיף לך לחכות, לחסוך עוד כסף, ואז לקנות משהו נורמלי, שגם יאפשר לך להנות ממנו בשטח.
ב-15,000 אץה יכול לקנות את הג'יפ של אורי, שחוץ מפחחות קלה, מדובר בג'יפ מדהים.
http://www.jeepolog.com/jp_forum/viewtopic.php?t=4695

(סתם דוגמא, ביטוח חובה בלבד, עולה 2000 ש"ח לנהגים מעל 24, זה כבר משאיר לך 8000 ש"ח לקנייה ושיפוץ).

יוסי
02-09-04, 19:13
(סתם דוגמא, ביטוח חובה בלבד, עולה 2000 ש"ח לנהגים מעל 24, זה כבר משאיר לך 8000 ש"ח לקנייה ושיפוץ).

רק 2000 ש"ח, מחיר ביטוח חובה לג'יפ לא עולה כמו לטנדר?[/quote]

אדי
02-09-04, 23:00

רק 2000 ש"ח, מחיר ביטוח חובה לג'יפ לא עולה כמו לטנדר?[/quote]
אני משלם כ-1570 ש"ח, סיקסים וסופות מהשנים הראשונות נחשבים כרכב פרטי. טנדר - מסחרי, ולכן הביטוח היקר יותר.

AvigdorAharon
03-09-04, 23:33
בטוח חובה תלוי היום בגיל הנהג, קחו זאת בחשבון...

לגבי ג'יפ, שלחתי לך הודעה פרטית.

אביגדור

אדי
04-09-04, 22:24
אני צעיר יחסית (22 וקצת) וזה המחיר ששילמתי לפני מספר חודשים. ההגבלה היחידה שהייתה היא רשיון מעל 5 שנים, אם אני לא טועה ההגבלה הייתה בכלל בצד ג'. בכל מקרה, כדאי להשוות מחירים של ביטוח חובה גם בין סוכני ביטוח שונים, ההבדלים שמצאתי יכולים לממן בקלות דלק לטיול לדרום ... וכולם יודעים שבסופה זה לא סיפור זול :) .

אדי

shim3n
07-09-04, 23:42
תודה רבה לכם על התגובות בכל אופן החלטתי להמתין עד שיהיה לי לפחות 15 אלף שח ואני מקווה שבעוד חודש חודשיים אני יהיה בעל JEEP

תודה שמעון

יוסי
10-09-04, 18:01
אני משלם כ-1570 ש"ח, סיקסים וסופות מהשנים הראשונות נחשבים כרכב פרטי.

תוכל להגיד לי מאיזו שנה הסופות נחשבות לרכב פרטי?

זאביק
11-09-04, 00:08
אני משלם כ-1570 ש"ח, סיקסים וסופות מהשנים הראשונות נחשבים כרכב פרטי.

תוכל להגיד לי מאיזו שנה הסופות נחשבות לרכב פרטי?

עד 95 כולל, פרטי.
משנת 96 מסחרי אחוד (אם אני לא טועה, אבל לא פרטי).

-->