PDA

צפייה בגרסה מלאה : וויליס 54 איך מחלצים דראם אחורי

Crank
09-05-10, 22:39
את הדראם השמאלי הצלחנו לחלץ בעזרת אפציר 3 רגלים גאנט וקצת חימום

הדראם הימני מתעקש לא לצאת מה שלא עשינו והתעקשנו אם הרבה אלימות הוא לא יוצא גם אחרי שנשבר אפציר אחד גם אחרי שחיממנו כל כך הרבה שיצא עשן מתוך הדראם [אני חושב שהגומיות של המשאבה נמסו]

אני מתחיל להיתאש מהדראם הזה ומוכן לכל עזרה רק שהאוטו לא יכול לנסוע כרגע

מצורפת תמונה מהאינטרנט של מישהוא שחילץ דראם בצורה זהה רק אם אפצייר שתי זרועות

shmil
09-05-10, 22:49
אין מה לעשות.
עם פז"מ של 56 שנים, לפעמים מה שלא הולך בכח - הולך בעוד יותר כח.

מה שמזכיר לי את ה-BSA 500 אוברהד, שמכרתי בגושים לפני 30 שנה, כי אפילו עם חולץ הידראולי של 10 טון לא הצלחתי לחלוץ את הציר של המזלג האחורי.

בקיצור - עוד כח.

זיו
09-05-10, 23:20
אתה צריך חולץ הרבה יותר מאסיבי שמתופעל ע"י דפיקות בפטיש או סתם צינור ברזל ארוך. כדאי שתשיג לך אחד בהשאלה ממוסך.

באופן כללי יותר: אם אתה רוצה לשאוב ידע מהאינטרנט כדאי שתיגש למקומות ש"מתמחים" בדגם שאתה מחזיק.
אתה מוזמן להסתכל כאן : http://www.vernco.com/rearaxle6/
תכיר את האתר הבא http://www.earlycj5.com/forums/index.php
אתה תתקל שם בהרבה ידע ונסיון.
בהצלחה.

זיו

cj64
10-05-10, 00:57
כנראה נתפש לך הברקסים?!
תסע עם הרכב, ואם הוא לא במצב נסיעה,אזי תגרור אותו עד שישתחרר לך שם כל העינין!:oops:
ואם זה לא יעזור, קח דיסק ותעיף אותו לכל הרוחות ובוא אתן לך זוג דרמים מתנה!
גל
פ"ת

Crank
11-05-10, 23:51
אני על סף יעוש [אבל אני לא ימכור את האוטו בגלל דראם] היום ניסינו בקצת יותר אלימות ושום דבר גם ספרי חלודה ונוזל בלמים לא ממש עוזרים
את החולצים שיש באתר הזה אני מכיר אבל הם יקרים ואני לא מצליח למצוא משומש או להשאלה
האוטו לא במצב נסיעה כי הדראם השמאלי כן יצא והוא על שולחן הניתוחים והברקס לא יכול להיות תפוס כי הדראם מסתובב
גל הדראמים שלך מתאימים לוויליס או לCJ5 ?

cj64
12-05-10, 01:06
אני על סף יעוש [אבל אני לא ימכור את האוטו בגלל דראם] היום ניסינו בקצת יותר אלימות ושום דבר גם ספרי חלודה ונוזל בלמים לא ממש עוזרים
את החולצים שיש באתר הזה אני מכיר אבל הם יקרים ואני לא מצליח למצוא משומש או להשאלה
האוטו לא במצב נסיעה כי הדראם השמאלי כן יצא והוא על שולחן הניתוחים והברקס לא יכול להיות תפוס כי הדראם מסתובב
גל הדראמים שלך מתאימים לוויליס או לCJ5 ?
cj 5 זה כמדומני אותו הדבר ,לא כך??

cj64
12-05-10, 01:13
מז תומרת מסתובב? אייך עם הציר?אז אוליי תגלח את הגוזונים ,אולי הם קיבלו חלודה מבפנים ובנו להם טבעת סביב הדראם

Crank
12-05-10, 01:26
שכתבתי וויליס התכוונתי לטנדר אני כמעט בתוך שהם זהים אבל אני לא יודע בשביל זה שאלתי למה הם מתאימים

הדראם מסתובב ביחד אם האקס

לגלח את הגוג'ונים אני חושב שלא כדאי כי חולץ אפשר להלביש רק על הגוג'ונים ובלי חולץ אין מצב שזה יצא

cj64
12-05-10, 01:49
שכתבתי וויליס התכוונתי לטנדר אני כמעט בתוך שהם זהים אבל אני לא יודע בשביל זה שאלתי למה הם מתאימים

הדראם מסתובב ביחד אם האקס

לגלח את הגוג'ונים אני חושב שלא כדאי כי חולץ אפשר להלביש רק על הגוג'ונים ובלי חולץ אין מצב שזה יצאוואלה!! נכון אני בטוח שעד יום שישי זה יהיה בחוץ!!למה שנראה לי אתה יותר עקשן מהויליס,
אז על מה יכול להיות שאוחז אותו כ"כ חזק?

אברמלה
12-05-10, 06:46
וואלה!! נכון אני בטוח שעד יום שישי זה יהיה בחוץ!!למה שנראה לי אתה יותר עקשן מהויליס,
אז על מה יכול להיות שאוחז אותו כ"כ חזק?

שו גל? שוב חומר חרא:p:p:p:p

tomer s
12-05-10, 09:14
רצ'ט קשירה שמחבק את הגלגל, ובודי ג'ק בין הרצועה לאיפה שמיקמת את ה"בורג" של החולץ,
ואז זה ישתחרר,
ניתן לעזור ע"י מכות קלות.

מנסיון...

amirk
12-05-10, 09:34
יש לי אפציר כמו שבתמונה בהודעה מספר 1.
אתה מוזמן לקחת.
אמיר

אברמלה
12-05-10, 09:36
תשחרר את הרגולז עד הסוף.. תרסס זז קל והרבה על הקייל מיכול הכיוונים. . תישתמש באפ ציר בעל 3 רגליים. ועל תהדק חזק את האומים על הגוזונים.. תפעיל לחץ על האפ ציר ומכה חזקה עם פטיש בריא . הדראם אמור ליקפוץ החוצה. . בהצלחה

cj64
21-05-10, 01:17
השארת אותנו במתח?!
מה קורה עם יחידת החילוץ???????????

Crank
22-05-10, 13:07
טוב עידכון לא היה כי הדראם נשאר באותו צורה למרות הלחץ הכבד שהופעל אליו
כרגע נשארו שתי אופציות לשבור את הברגים שמחזיקים את הפלטה איפה שמורכבים הסנדלים ואזלהוציא את הדראם אם האקס ולנסות להפריד בפרס או לשבור את הדראם ולהתחיל לחפש אחד אחר

איציק - 4X6ZH
22-05-10, 13:58
זה הכלי שאתה צריך
זה כלי שעובדים איתו רק עם פטיש
לפעמים גם פטיש 5 ק"ג
אני הייתי נוהג לרסס טוב למתוח את האפציר טוב טוב ( עם פטיש )
לתת חימום מהיר וחזק עם ברנר גדול מסביב לקונוס ( על הדרם )
ואז מכת פטיש חזקה ודרם יוצא ממקומו .

יש עוד טריק שפעם פעם היינו משתמשים בו
משחררים את האום המרכזי ( אבל משאירים אותו במקום )
נוסעים על משטח שאפשר לעשות צלחת ( לא כביש סלול )
עושים צלחת לכיוון הצד שרוצים לחלץ את הדרם .
באמצע הצלחת נותנים כמה לחיצות מהירות על הרקס .
1 או שזה לא משתחרר
2 או שזה משתחרר בבום אדיר
3 או שאתה מתהפך בבום עוד יותר חזק

איציק

איציק

Crank
22-05-10, 21:39
אני מחפש כזה מכשיר רק שהיה במחיר שפוי לא אכפת לי חדש או משומש אפילו להשאלה
לגבי השיטה השניה נשמעת קצת מפחידה במיוחד שההגה לא ממש מתפקד

רן אשל
22-05-10, 23:51
יכול מאוד להיות שהסנדלים שתולים לך יפה בתוך הדרם הזה, בתור התחלה כפי שכבר יעצו לך פה לפני, אתה חייב לטפל ברגולז ולצמצם אותו למינימום עם הרבה זזקל וסבלנות, משם תוכל להתקדם עם החליצה - אחרי שהסנדלים יהיו מחוץ למדרגה שהם יצרו
בהצלחה

סופת המדבר
23-05-10, 19:36
או שתביא כבר חולץ ממישהו ותנסה לחלץ
או שתחתוך את הדראם וזהו

Crank
26-05-10, 01:51
הדראם יצא

תודה רבה לכל מי שתמך וניסה לעזור
הסנדלים להיו יכולים להיות "שתולים" בדראם בגלל שהדראם הסתובב ולא היה תפוס אם הסנדלים היו תפוסים אז הדראם לא היה מסתובב ואז היה מקום לנסות להוזיז את הרגולז בדראם הראשון שהוצנו שככנו לפתוח את הרגולז אבל קצת לחץ מכיוון החולץ גרם להם לזוז הבעיה שבגללה הדראם לא יצא זה בגלל שיש קונוס ושגם באקס

סופת המדבר לא יכולתי לחשוב על כזה פיתרון לבד אז אפילו נשקלה אופציה לבנות את החולץ האורגינל או לחתוך את הברגים שתופסים את האקס ואפילו להחליף את כל הבקאקס לאחד ספר שעמד בצד העיקר לא להרוס את הדראם כי מאוד קשה להשיג אותם

-->