PDA

צפייה בגרסה מלאה : מייסבים בגיר שאלה?

bonaor
10-05-10, 19:00
היום ראיתי אוטו ויטרה קצרה עשיתי עליה סיבוב והיה לה רעש מהגיר .
האישה אמרה שהיא נוסעת עליו ככה כבר שנתיים וזה לא מפריעה לה היא התרגלה.
ואני רוצה לדעת מה זה אומר מייסבים בגיר? כמה עולה התיקון של זה זה? או אם זה אומר משו שהגיר הלך?
חייב עזרה דחוף.

תודה מראש אור

ניר ל
10-05-10, 19:19
אהבתי...
קפוץ למכון גירים וקבל דיאגנוזה בחינם, זה יכול להיות בלאי של גיר או טרנספר, ברר לפני שאתה מגיע לבדיקה ,טלפונית, שאותו מכון מתעסק בגירים מסוג זה ויכול לתת לך הצעת מחיר אמיתית. יכול להיות שיגידו לך גם שעלות השיפוץ תלויה במה שימצאו בפנים.
לחילופין ברר מחירי גיר משופץ/מיובא קומפלט + הרכבה. שום דבר לא דחוף, נשמע שהרכב הזה טופל בתחזוקת שבר (עד שלא נעצר - לא ראה מוסך) וזה לא משהו שכדאי לרדוף אחריו.

kobiarava
10-05-10, 19:21
אם אתה מעוניין בתשובה רצינית, תן קצת יותר פרטים לגבי הרעש. הוא קבוע? בהילוכים מסויימים? עם\בלי לחיצה על הקלאצ'? צרחה או חריקה או טחינה?
בכל מקרה, לא מומלץ לקנות רכב תקול, בטח ובטח רכב עם תקלה שהוזנחה שנתיים (מה שיכול להצביע על הזנחה כללית), אבל יש סיכוי שהתקלה תהיה פשוטה יחסית, ובעלות זולה שתקוזז מעלות הקניה תקבל רכב תקין. מה לגבי יתר הרכב? הרעש המדובר היה הרג'קט היחיד?

קובי

bonaor
10-05-10, 19:28
הרעש היה מהילוכים בהילוך 4 מפסיק וב5 חוזר וב123 מופיע גם.
זה לא רעש שאפשר להתעלם ממנו די חזק.
האיזה אמרה שיש לה קרוב משפחה מוסכניק והוא אמר שזה מסיבים בגיר הבעיה.
וכמה לדעתך עולה כזה תיקון ואם שווה בכלל? הרי אני יכול להוריד אותה מחי על התיקון + הרעש.

bonaor
10-05-10, 20:37
לא משנה כבר...
ירדמתי מזההה

טלטולי
10-05-10, 20:57
יש לי שאלה באותו עיניין.החלפתי מייסב קלאצ ואחרי יומיים הרעש חזר המוסך אמר שכניראה הלכה משאבת קלאצ? יכול ליהיות ?? וכמה עלות של משאבה כזאת בערך {ניסן טראנו 2400}

-->