PDA

צפייה בגרסה מלאה : היה או לא היה דו"ח

matokik
12-05-10, 21:12
סליחה מראש על הכפילות, הדיון הבא הועבר הנה לאחר המלצה של חבר לפורום סוזוקי:

מעשה שהיה כך היה:
חבר חזר הערב הביתה מטיול חד יומי וסיפר את הסיפור הבא:
כל היום נסענו בשטח, טיילנו בהרגשה שכל השטח שייך לנו, כי היינו בסך הכל שני רכבים והרגשנו בשמיים.
הכל נשמע רגיל ולא מיוחד עד כה.
פתאום החבר השתתק והתחיל בעצבים:
"ואז כשיצאנו מהשטח, בא השוטר המזאבל (ככה הוא קרא לו) הזה ונתן לי דו"ח על נסיעה על המדרכה.
כששאלתי את השוטר איפה הוא רואה מדרכה, הוא ענה, פה, במעבר, זה למעשה מדרכה והולכי רגל צועדים בה"
שאלתי את החבר: לאן בדיוק נכנסת?
והוא ענה: "בסך הכל עברתי במקום שבו עוברות אלפי מכוניות באותו יום, לתוך מעיין חורשה שכזו."

מה דעתכם? מה הדו"ח הזה אמור להביע? שהשוטר בעצם התכוון בהתנהגותו להגיד "וואלה יצאתי גבר, תפסתי לי דג שמן שלא מתווכח"?
מאות מכוניות עוברות שם בדקות קצרות, הוא לא היחיד שחולף שם ואין לי מושג מה השוטר הזה בא להגיד בעצם.
רעיונות?

meir alony
12-05-10, 21:24
יש תמונות של המקום ?

בתנאים מסויימים מותר לנסוע גם על המדרכה.

גיא
12-05-10, 21:24
אולי כדאי היה לחבר שלך לבקש עוד דו"ח ... אולי גם קנס על משהו ..

זה מאוד חיובי לקבל דו"ח והשוטר רק עשה את העבודה שלו ..

ולעניין, אם המעבר על המדרכה הוא דרך, כלומר משמש למעבר רכבים ( כניסה לחניה למשל ) הוא מותר וחוקי.

matokik
12-05-10, 21:59
אולי כדאי היה לחבר שלך לבקש עוד דו"ח ... אולי גם קנס על משהו ..

זה מאוד חיובי לקבל דו"ח והשוטר רק עשה את העבודה שלו ..

ולעניין, אם המעבר על המדרכה הוא דרך, כלומר משמש למעבר רכבים ( כניסה לחניה למשל ) הוא מותר וחוקי.
גיא זה בדיוק העניין!!!!!!
"המדרכה" שעליה השוטר דיבר, היא פשוט מדרכה ארוכה כזו, שתוחמת כניסה ליער, למעיין חורשה ענקית.
על המדרכה הזו צועדים אנשים שלא מעוניינם להיכנס לחורשה המדוברת.
לצד אותה מדרכה, יש כביש א ראשי אבל פעיל, שבו כביש דו סיטרי ורכבים עוברים שם גם בלי קשר לחורשה הזו.
יש סיבה הגיונית, הנראית לעין ונשמעת לאוזן, שבגללה קיבל את הדו"ח המדובר?

kobiarava
12-05-10, 22:21
אני מצרף את התגובה שלי מהשרשור המקורי:

מתוק(יק), למה בפורום סוזוקי??? השאלה מתאימה לאוף טופיק לכל היותר.
לעניינינו-אם כולם עוברים על החוק, זה לא הופך את זה לבסדר. אבל, אם באמת המקום משמש מעבר כלי רכב, וגם נראה מותאם לכך (שפת מדרכה מונמכת, לדוגמה, או דרך עפר שיורדת משם אל הכביש), החבר צריך לצלם את המקום בצורה ברורה, ולהציג את התמונות בבית משפט.

נ.ב. תגיד, אין לך שם? כולנו כבר מכירים, מבלים כ"כ הרבה זמן ביחד, לא הגיע הזמן שנתחיל לפנות איליך באופן יותר רציני?

בהצלחה-קובי

-->