PDA

צפייה בגרסה מלאה : f350 2011

ישי שושני
16-05-10, 12:28
מישהו יודע משהו על הגירסה החדשה 2011 מתי מתחילים להביא כמה יעלה אילו רמות גימור יביאו וכדומה

אלדדge
16-05-10, 21:43
מישהו יודע משהו על הגירסה החדשה 2011 מתי מתחילים להביא כמה יעלה אילו רמות גימור יביאו וכדומה

אז ככה לפי כול השמעות הרכבים יגיעו לקראת דצמבר
ומן הסתם היבואן יעביר את זה לינואר
הגרסה החדשה כמובן מגיעה עם 2 שינוים עיקריים מנוע של פורד ולא של אינטר וגיר 6 הילוכים
2 הדברים הללו לפי טענת פורד יביאו לכ 18% חסכון בדלק

רמות גימור לפי דעתי תגיע ברמה הבסיסית בלבד לצער כולנו בגלל הביקוש המועט והמשתמש העיקרי - צבא

ישי שושני
17-05-10, 10:38
אז ככה לפי כול השמעות הרכבים יגיעו לקראת דצמבר
ומן הסתם היבואן יעביר את זה לינואר
הגרסה החדשה כמובן מגיעה עם 2 שינוים עיקריים מנוע של פורד ולא של אינטר וגיר 6 הילוכים
2 הדברים הללו לפי טענת פורד יביאו לכ 18% חסכון בדלק

רמות גימור לפי דעתי תגיע ברמה הבסיסית בלבד לצער כולנו בגלל הביקוש המועט והמשתמש העיקרי - צבא

אתמול הלכתי לסוכנות פורד ונאמר לי שדגם 2011 יגיע בסביבות יולי אוגוסט מעבר לזה לא יודעים שום פרטים נוספים
מישהו שמע כבר מארהב על המפלץ הזה יתרונות חסרונות בעיות ?

Orang
17-05-10, 19:23
SAME SAME
אותה שלדה ומרכב זהים לדגם הנוכחי, למעט שינויים קלים ביותר במיוחד באיזור תא המנוע והחזית, אך עם מנוע חדש לגמרי מבית פורד.
אפילו הגיר נשאר זהה רק עם תוכנה חדשה שמאפשרת שילוב הילוך שישי.
עם כמות מכירות כה מועטה לסגמנט זה של רכב לא נראה לי כי תגענה רמות גימור נוספות למעט הבסיסית שבהן.

אורן

חנן גולומבק
18-05-10, 16:27
SAME SAME
עם כמות מכירות כה מועטה לסגמנט זה של רכב לא נראה לי כי תגענה רמות גימור נוספות למעט הבסיסית שבהן. אורן

למה אתה מתכוון כמות מועטה ? רק באילת ישנם עשרות טנדרים אמריקאים חדשים לגמרי סילווראדו ו F350

Orang
18-05-10, 18:48
למה אתה מתכוון כמות מועטה ? רק באילת ישנם עשרות טנדרים אמריקאים חדשים לגמרי סילווראדו ו F350
אז בשביל כמה אילתים אתה רוצה שיביאו את כל רמות הגימור ?:D
וברצינות, בשנה הקודמת נמכרו בין 150 ל-200 פורדים כאלו (F350), נראה לך שהיבואן ישתולל עם יותר מרמת גימור אחת ?
אגב, מחירי הגרסאות המפוארות יותר כמעט מוכפלות, נראה לך שמישהו ישלם חצי מליון שקל על טנדר ?

חנן גולומבק
19-05-10, 00:01
[quote=Orang;313764] בשנה הקודמת נמכרו בין 150 ל-200 פורדים כאלו (F350),qu ]

וכמה סילווראדו ?

ofiredri
19-05-10, 08:55
אולי אחת הסיבות שנמכרו כל כך מעט היא רמת הגימור.
אני מכיר לפחות אחד ששוקל לא לשדרג לפורד החדש (מחכה לראם) מסיבה זו.

מה שנקרא תופעת הביצה והתרנגולת ...

סיבה שניה, דומה, היא רמת הגימור בסילוורדו שגבוהה בהרבה מבפורד וגורמת לו להראות פחות אטרקטיבי.

מאור ש
19-05-10, 14:07
חוץ מהאורך אין לו שום יתרון על הסילוורדו אם אני צריך לישקול החלפה אני מוכן ליבלוע את הצפרדע של האורך לעומת רמת פאר:p
אני יודע שתגידו שיש סרן חי קדימה אבל ממילה אני לא נוסע בשטח עם הרכבת הזאת;)

סטובצקי
19-05-10, 15:29
שני הרכבים גם הסילבי וגם הפורד במצבם הסטנדרטי הם סתם נבלות גדולות ומגושמות
פרט לשתי יתרונות כח ו4X4 שאני ממש לא מזלזל בהם ואפילו מנצל אותם עד תום.
לולא המחיר האטרקטיבי אני לא בטוח שהיה להם בכלל שוק בארץ ,
רק צריך שמשרד התחבורה יחליט שלא מתקזזים במע"מ וכו
ונגמרת החגיגה לגמרי

ישי שושני
20-05-10, 18:41
אולי אחת הסיבות שנמכרו כל כך מעט היא רמת הגימור.
אני מכיר לפחות אחד ששוקל לא לשדרג לפורד החדש (מחכה לראם) מסיבה זו.

מה שנקרא תופעת הביצה והתרנגולת ...

סיבה שניה, דומה, היא רמת הגימור בסילוורדו שגבוהה בהרבה מבפורד וגורמת לו להראות פחות אטרקטיבי.

לדעתי אתה צודק , היבואן היה יכול לקחת נתח יותר גדול אם היה מביא רמות גימור יותר טובות ( המחירים בארהב לשברולט ולפורד די דומים ) כך שאין סיבה להפרשי מחיר גדולים גם בגרסאות יותר מאבזרות

-->