PDA

צפייה בגרסה מלאה : שאלה בקשר למחיר מיגון לסמוראי

fireman
05-09-04, 14:55
שלום שלום,
הייתי היום בפרו ג'יפ והתעניינתי לגבי מיגונים לסמוראי שלי (98 סגור),
מיגון לגיר + מיגון למיכל דלק - בסביבות 2000 כולל עבודה ומע"מ = נראה לי יקר, לא ? - מה אתם אומרים ?

fireman
05-09-04, 15:03
שכחתי להוסיף שכרגע אני לא הולך לעשות.. אני בסה"כ מתעניין כדי לדעת טווחי מחירים...

אלון_ק
05-09-04, 19:12
אולי קצת יקר, אני הייתי מעריך עבודה כזו ב1500-1800. תבדוק אצל ארז (פה בפורום), את עידו, את גתוס ואת מוש. זה ייתן לך סביבות מחיר יותר טוב ממני, כי אני רק מנחש.

אגב, אנחנו (פורום ג'יפולוג) חסידים של עבודה עצמית. מיגון מיכל דלק זה קצת יותר מסובך ממיגון טרנספר (שים לב, לא גיר - הגיר שלך אינו ממוקם באופן פגיע), אבל שניהם בהחלט נכנסים להגדרה של עבודות פשוטות שניתן לבצע לבד.

fireman
05-09-04, 20:37
אגב, אנחנו (פורום ג'יפולוג) חסידים של עבודה עצמית. מיגון מיכל דלק זה קצת יותר מסובך ממיגון טרנספר (שים לב, לא גיר - הגיר שלך אינו ממוקם באופן פגיע), אבל שניהם בהחלט נכנסים להגדרה של עבודות פשוטות שניתן לבצע לבד.[/quote]

חסידים זאת לא בדיוק מילה המילה הנכונה.. היא ממעיטה בנושא אחרי שעברתי על חלק מהפורום :)
אבל עקב זה שאין לי רתכת+דיסק (שאת שניהם לא בעיה לארגן מהמשפחה) מתחת ליד, וגם את העובדה שאם אני אעשה את המיגון אז כנראה שהדבר היחיד שזה יוכל למגן זה אולי איזה גמל שלמה עם בעיות גב... יש עוד דברים שאני אוכל לנסות לעשות לבד.. זה גם הג'יפ הראשון שלי.. חבל להרוס :shock:

adi_ingel
06-09-04, 01:56
אני את שלי בניתי ב650 ש"ח שניהם
אם אתה במרכז ורוצה לקפוץ לראות אתה מוזמן
תתקשר : 066646263
עדי

-->