PDA

צפייה בגרסה מלאה : ויטרה ידנית 1995 - הרכב נכבה אחרי נסיעה עם מזגן

asypeer
17-05-10, 23:12
הי,
לאחר נסיעה עם מזגן הטורים יורדים עד שהאוטו פשוט נכבה, כמה מכות גז (לאיזה ה-5000 סל"ד) מייצבות את הטורים על 1000 בערך, מציק במיוחד בנסיעה ברמזורים שם האוטו נכבה..
שלא מפעילים את המזגן האוטו לא נכבה ברמזורים..
המגבר טורים עובד - הטורים עולים לאחר הפעלת המזגן.

האם יכול להיות שזה קשור לניקוי בית מצערת? שקניתי את האוטו לפני 10K ק"מ גם הוא היה נכבה מפעם לפעם ברמזור, פחית של K44 פתרה את העניין ועכשיו זה חזר.. הפחית השניה לא עזרה..

הצעות לפיתרון?

תודה,
אסף

רון נחמן
18-05-10, 08:56
הי,
לאחר נסיעה עם מזגן הטורים יורדים עד שהאוטו פשוט נכבה, כמה מכות גז (לאיזה ה-5000 סל"ד) מייצבות את הטורים על 1000 בערך, מציק במיוחד בנסיעה ברמזורים שם האוטו נכבה..
שלא מפעילים את המזגן האוטו לא נכבה ברמזורים..
המגבר טורים עובד - הטורים עולים לאחר הפעלת המזגן.

האם יכול להיות שזה קשור לניקוי בית מצערת? שקניתי את האוטו לפני 10K ק"מ גם הוא היה נכבה מפעם לפעם ברמזור, פחית של K44 פתרה את העניין ועכשיו זה חזר.. הפחית השניה לא עזרה..

הצעות לפיתרון?

תודה,
אסף

לא אמור להיות קשור לניקוי בית מצערת-
ישצינור ואקום שאחראי על הרמת הטורים כשאתה מדליק את המזגן.
לדעתי פשוט יש לך צינור פגום. תעבור על הצינורות ותנסה לאתר אותו.

asypeer
18-05-10, 10:37
הטורים עולים עם הפעלת המזגן והרכב לא נכבה. רק לאחר נסיעה עם מזגן וכיבוי שלו הטורים "נופלים" עד שהרכב נכבה. כמה מכות גז וזה מתייצב חזרה, לפעמים.

Ofer_W
22-05-10, 20:33
גם אני עם ויטרה ידנית 96 סובל מאותה הבעיה...
אולי יש רופא בקהל?!?!

רון נחמן
23-05-10, 19:53
גם אני עם ויטרה ידנית 96 סובל מאותה הבעיה...
אולי יש רופא בקהל?!?!

ניסיתם אולי לדבר עם ד"ר מורי? 057-5335353
לי יצא רק לטייל איתו, אבל יש המון המלצות עליו כאן בפורומים.

נדב42
24-05-10, 09:53
הי אסי,

החדשות הטובות הן שמגבר הטורים של המזגן אצלך עובד.
בזמן שהוא עובד הוא מסתיר ממך בעייה אחרת במערכת. מה הבעייה ? התייעצתי עם רופא מומחה וישנן מספר אפשרויות שהוא מנה בשלוף:

א. בעייה במייצב טורים (יכול להיות פנימי או חיצוני)
ב. בעייה באחד החיישנים
ג. לכלוך במצערת/על אחד החיישנים (ניקוי מצערת עשוי לפתור את זה)
ד. בריחת אוויר/יניקה אחרי החיישן

ההמלצה שלו היתה לפנות למכון קרב'/הזרקה שיש לו את המכשור של מדידות הגזים השונים - זה מקל מאוד על איתור מקור הבעייה (הוא כמובן המליץ לבוא אליו, ואני מצטרף להמלצה ...)

נדב.

רון נחמן
02-06-10, 20:42
חבר'ה, יש חדש?
מצאתם את התקלה?

asypeer
08-09-11, 00:28
מעט בדיליי (רק עכשיו ראיתי את ההודעה..)
ניקוי של בית המצערת עם ספריי לניקוי קרבורטורים תוך כדי לחיצה מאסיבית על דוושת הגז פתרה את העניין בצורה מושלמת, הרכב לא נכבה מאז אפילו לא פעם אחת.. ולדעתי זה גם שיפר את תצרוכת הדלק.

-->