PDA

צפייה בגרסה מלאה : כננת ידנית בל.כ. - אזהרה !

ניר ל
06-09-04, 09:29
לא שהיו לי יותר מדי ציפיות מכלי שנמכר ב 120 ש"ח, אבל המוצר הזה פשוט פריך - הוא לא שרד אפילו את השימוש הראשון בו, התפרק ונשבר.
נזכרתי על הדרך בארז שהזהיר אותי מקניית שאקלים לא תקניים (ומזל ששמעתי בקולו).

איציק - 4X6ZH
06-09-04, 10:09
נשבר זה לא טוב !!
אותי מענין איזה משקל \ כח הכננת הזאת מיועדת ?
ומה השימוש שנעשה כאשר היא התפרקה ?
איציק

ניר ל
06-09-04, 10:48
הכננת מיועדת למשיכה של 2 טון ומצורף אליה מכפיל כוח שאמור להכפיל את עצמת המשיכה ל 4 טון.
השימוש שנעשה בה היה נסיון לישר את הקבינה של הג'יפ המעוך של אורי ע"י עיגון לשלדה מצד אחד ולפח מצד שני. המשיכה מוגבלת לכוח יד אחת על מנוף של 60 ס"מ, לא היה מדובר על יותר ממאות ק"ג בודדות והפח נכנע בקלות, הדבר הראשון שנשבר היה מנוף שחרור שקיבל מכה קלה מהיד שלי, החומר שממנו הוא עשוי נראה כמו יציקה של סגסוגת אלומיניום זולה וזה גם החומר ממנו יצוקים שאר הרכיבים, בשלב השני הפסיק מנגנון הראצ'ט לתפקד כמו שצריך והכננת למעשה כבר לא שמישה, כשניסיתי להשמיש אותה אח"כ התברר שכל מני חלקים ומחברים נופלים ממנה, כולל אביזרים שלא היו בשימוש - מכפיל הכוח שהתפרק. זה אחרי נסיעה של 10 ק"מ בארגז הג'יפ.
לעדי יש מוצר דומה שזרוק אצלו בג'יפ ב 20 השנים האחרונות, ניכר עליו שעבד קשה במשך השנים והוא עדיין תקין כחדש, זה כנראה יוצר לפני פלישת הסינים לשוק הקומודיטיז...

איציק - 4X6ZH
06-09-04, 11:23
למה שאלתי ?
גם אצלי בעבודה לפני כמה שנים נעשה נסיון להשתמש בציוד סיני מאד מאד זול.( הנסיון היה על פטישים ומלחציים )
התוצאות היו מידיות וחסרות כל פרשנות . פשוט הכל נשבר ברגע שהופעל עליו כח .
בינתיים עברו כמה שנים והיום אני יכול לציין שיש שינוי קיצוני לטובה .
המוצרים הסינים בהחלט בעלי תחרות במוצרים שאנחנו רגילים להשתמש בהם .
מהצד השני כל יצרני האיכות בעולם עוברים ליצור תחרותי על בסיס כמה יותר זול.
כמה יותר יפה . כמה יותר פלסטיק \ גומי ....
כך שיש לנו ( לצרכני הציוד הטכני ) בעיה מורכבת . לא תמיד אנחנו מזהים את האיכות הזולה
ולא פעם שם המותג הוא שקובע את הרכישה .
בקיצור יש בעיה .
כל מה שאני מנסה להסביר הוא שלא צריך להתרשם ברכישת ציוד כזה מכלום .
צריך לנסות ואז להחליט . ובשום מקרה לא להחפז במסקנות .
איציק

ניר ל
06-09-04, 11:35

זאת גם הדעה שלי, במקרה הזה ניסיתי אני וכל השאר יכולים לחסוך את הנסיון.
מהקומפרסור אני עדיין מבסוט, בבוקים לא השתמשתי עדיין ואני מעדיף לא להיות זה שיגלה שהם שבירים...

נמרוד
06-09-04, 11:35

זאת גם הדעה שלי, במקרה הזה ניסיתי אני וכל השאר יכולים לחסוך את הנסיון.
מהקומפרסור אני עדיין מבסוט, בבוקים לא השתמשתי עדיין ואני מעדיף לא להיות זה שיגלה שהם שבירים...

אני כבר השתמשתי פעם אחת בבוקים. אני עדיין כאן. :lol:

אריאל
06-09-04, 11:49
יש לידי מוסך שמשתמש בבוקים כאלה (אדומים של ל.כ) מידי יום ביומו , החברה שם בנתיים מבסוטים מהקניה מצד שני הדבר הכבד ביותר שהם מרימים זה סמוראי\ויטרה :roll:

:lol:

אריאל.

eran4x4
06-09-04, 12:32
אני רכשתי שם ב 160 ש"ח את הכננת הידנית עם השרשרת (זאת ב 120 עובדת עם כבל פלדה)לפני כשנה, אם אני זוכר נכון מיועדת ל 1TON (רשום על הוו) בינתיים הופעלה מספר פעמים תחת עומס של מאות ק"ג בודדים ומתפקדת יפה.

אלון_ק
06-09-04, 16:03
לא שיש לי טענות, אבל לא צריך להעלות סימן שאלה לגבי איכות המוצרים הכללית בל.כ? המעקמת של ארז, ההודעה הזו...
אני מציע משנה זהירות ברכישה אצלם. אחרי הכל, אין סיבה לא לקנות שם - אחלה מוצרים במחירים מעולים. ואם המוצר גרוע הוא עדיין במחיר תואם, כך שאין סיבה לבוא בטענות. השאלה היא האם הם דורשים איכות מסויימת ממוצריהם, או שהם פשוט ימכרו כל דבר (שוב, בהגינות, אבל מבחינתנו זה עדיין מסוכן)?

אגב, הבוקים שלי עבדו כבר מספר רב של פעמים והם עדיין בסדר גמור. הכי כבד שהם הרימו היה גרנד ויטארה קצרה, אבל לי יש את הדגם של 4 טון, לכם יש של 6. פי 1.5, די בדיוק מה שהרכב שלכם שוקל ביחס לשלי (או לגרנד ויטארה, טוב?).

אני כבר השתמשתי פעם אחת בבוקים. אני עדיין כאן

בפעם האחת שהיינו שמחים לשמוע על מוצר כושל, הוא מחזיק. מרפי הזה...

גיא
06-09-04, 16:22
לי יש כננת ידנית מתוצרת אמריקאית שמחזיקה מעמד כבר כמה פעמים ( לא ניקנתה מ ל.כ )
אם זה מעניין מישהו אני יכול לבדוק מי היצרן שלה.

והי ליפט מזוייף מ ל.כ שעבד גם הוא כמה פעמים טובות עם הדיסקו. ועדיין ניראה שמיש

אליKO
06-09-04, 20:59
מי זה או מה זה ל.כ?

ד ו ר ו ן
06-09-04, 21:25
http://www.lkltd.co.il/

תומר א.
07-09-04, 00:41
אצלי הבוקים (4T) החזיקו את הטאטא יפה מאד, אבל לדעתי תתקשר אליהם ותשאל איך זה שהכננת נשברה כל כך בקלות ונראה מה התשובה. אם איכפת להם (כמובן תדגיש שאתה מג'יפטריפ/ג'יפולוג) הם יבדקו ואולי אף יפצו אותך ואם לא אז הפסדת שיחת טלפון ואנו נדע
שלא איכפת להם למקור זבל.

asafk
07-09-04, 00:53
הם מצהירים מראש שהמוצרים אצלם הם עודפים, נמכרים ללא בדיקה, AS IS, ללא אחריות.
עודפים, למי שלא הבין, יכול להיות מצב של כננת ידנית שספק מוכר (נגיד) לצבא, ובבחינה מתברר שהיא לא עומדת בדרישות (נשברת, אולי). אז הספק, במקום לשלוח הכל לסין, מוכר את כל הסטוק.
ככה יש מוצרים טובים יותר ויש פחות. כננת ידנית דומה, אבל עם אחריות תעלה פי 10.

רצועות רצ'ט בגודל המקובל במשאיות מושכות 2 טון ויותר (אבל רק למרחק קצר). עולה פחות מכננת. לשם הזהירות מותחים מרחוק על ידי הרצועה עצמה כשהיא מושחלת בידית. ובטח לא להשתמש לחילוץ (אני ישרתי עם שתי רצועות ארגז של משאית, אז למרכב של הגרוטאה של אורי זה בטח יספיק).

אסף.

ניר ל
07-09-04, 15:35
רצועות רצ'ט בגודל המקובל במשאיות מושכות 2 טון ויותר (אבל רק למרחק קצר). עולה פחות מכננת. לשם הזהירות מותחים מרחוק על ידי הרצועה עצמה כשהיא מושחלת בידית. ובטח לא להשתמש לחילוץ (אני ישרתי עם שתי רצועות ארגז של משאית, אז למרכב של הגרוטאה של אורי זה בטח יספיק).

אסף.

רצועת ראצ'ט נמתחת הרבה לפני שהיא מתחילה למשוך משהו,
מזכיר לי שלפני כמה שנים ירדתי דיונה וגיליתי בזמן שגנבו את התחתית שלה,
הייתי אופטימי ולא מספיק צמא כדי לנסות לחלץ את עצמי בעזרת רצועה כזאת וגלגל ספייר שקברתי בחול...

אריה פאהן
07-09-04, 15:59
הייתי שם לפני חודש בערך ,החזקתי ביד את הכננת הידנית ,ואמרתי לו שהיא לא נראית משהו ,הוא ענה "אתה צודק אם אתה רוצה איכותי יש את הטיפרון אבל היא עולה מעל 1000 ש"ח " ,אז אין מה להתפלא ,
דווקא ההי-ליפט שלהם עושה רושם לא רע וכבר בדקתי אותו בעבודה מס' פעמים

סוזי המשתוללת
08-09-04, 01:37
אריה
טירפור ולא טיפרון
וזה שווה כל שקל

b2the1
18-09-04, 22:31
TIRFOR 2T ' עולה מעל 2000 ש"ח..

http://www.tirfor.com/products/Lift%26MaterialsHandling/LMH_images/figaroa.jpg

טובי

gluk
23-09-04, 13:19
מניסיון - ה"היי-ליפט" שלהם עובד- כבר הרמתי/חילצתי את הבהמה שלי איתו די הרבה, וועשיתי את ועוד כל מיני שימושים, והוא עדיין שורד... בהחלט שווה את ה-200 ש"ח, שעלה לי!
בכננות קצת פחדתי לגעת...

-->