PDA

צפייה בגרסה מלאה : תושבות מנוע- ברזל או עם גומי ?

adi-ros
21-05-10, 20:02
שלום לכולם,
רציתי לשמוע מה דעתכם על תושבות מנוע לבאגי.
קבועות ללא גומי (תושבות ברזל) , תושבות גומי מחוזקות או תושבות רגילות....

שבת שלום,
עדי

Porsche_Dude
22-05-10, 16:28
אני משער שהגומי תפקידו לשכך את הויברציות של המנוע, אז הייתי מציע לך לייצר תושבות מברזל+גומי.

mik_l86
22-05-10, 17:45
לדעתי תשתמש בתושבות המקוריות של המנוע שבו אתה משתמש, הן אמינות לעשרות אלפי קילומטרים ויעשו את העבודה הטובה ביותר, להן כבר תתאים את הברזלים.

kobiarava
22-05-10, 19:34
היי עדי

קודם כל-תתחדש, אני מקווה שאתה מרוצה ויותר מכך. שנית, לענייננו, ברכב נוסעים חשוב מאוד להשתמש בתושבות משכחות, בין אם מקוריות או משופרות לפי הצורך. ברכב מירוץ לא משתמשים בתושבות גומי אלא מחברים ישירות לשלדה, ברזל לברזל, ורצוי בכמה שיותר נקודות על מנת לנעול את המנוע במקומו, למנוע פיתולים ותנודות מיותרות, וכמובן למנוע אפשרות שבאמצע המירוץ המנוע יתלוש את תושבות הגומי ו"יצא לטיול". כך מקובל ברוב מוחלט של רכבי המירוצים, גם במנועים גדולים בהרבה מהמנוע אצלך, אין שום סיבה אמיתית להשתמש בתושבת גומי מקורית לחיבור המנוע לשלדת רכב מירוץ.

קובי

adi-ros
22-05-10, 21:44
היי עדי

קודם כל-תתחדש, אני מקווה שאתה מרוצה ויותר מכך. שנית, לענייננו, ברכב נוסעים חשוב מאוד להשתמש בתושבות משכחות, בין אם מקוריות או משופרות לפי הצורך. ברכב מירוץ לא משתמשים בתושבות גומי אלא מחברים ישירות לשלדה, ברזל לברזל, ורצוי בכמה שיותר נקודות על מנת לנעול את המנוע במקומו, למנוע פיתולים ותנודות מיותרות, וכמובן למנוע אפשרות שבאמצע המירוץ המנוע יתלוש את תושבות הגומי ו"יצא לטיול". כך מקובל ברוב מוחלט של רכבי המירוצים, גם במנועים גדולים בהרבה מהמנוע אצלך, אין שום סיבה אמיתית להשתמש בתושבת גומי מקורית לחיבור המנוע לשלדת רכב מירוץ.

קובי

בדיוק מה שחשבתי,
תודה קובי והמנוע שלך הגיע לידים טובות אתה יכול להיות בטוח :>

נמרוד
23-05-10, 11:35
קריטי לקבע את המנוע כך שכוחות לא יעברו מהשלדה למנוע. אמנם מנועי אופנוע הרבה פעמים בנויים לשאת עומסים אבל מה שאתה מפעיל ברכב שטח עלול להיות גדול פי כמה ובכיוונים אחרים ממה שהיה באופנוע הכביש התורם.

עידו לוריה
23-05-10, 14:56
נמרוד האופנוע התורם זה סובארו 1600 :D
עידו

huski360
23-05-10, 17:29
נמרוד האופנוע התורם זה סובארו 1600 :D
עידו

אז על אחת כמה וכמה, המנוע הזה לא תוכנן לשאת בעומס מהשילדה.

מה שנמרוד אומר זה שצריך לדאוג שהשילדה תעביר כמה שפחות עומס ו/או לא בכלל למנוע.

שבוע טוב,
תדהר.

-->