PDA

צפייה בגרסה מלאה : שאלה בקשר לסגירת חורף לג'יפ.

Etno
06-09-04, 13:12
1) מאיזה חומר הכי כדאי לי מבחינת חוזק ונוחות עבודה לעשות את הסגירת חורף לג'יפ?
2) למישהו יש מושג במחירים אם אני רוצה לעשות את זה אצל רפד בצורה מותאמת אישית?

עכשיו סתם בשביל הסקרנות, בעקרון אני לא רוצה לעשות את הסגירה בצורה הסטנדרתית מרובעת כמו בכל הג'יפים אני רוצה סגירה שתרד מהקשת התהפכות עד לגוף מאחורה באלכסון.
מה דעתכם מבחינה של יופי ונוחות?

עוד מחשבה שעברה לי בראש זה ששאלתי אם אני יכול להרכיב גג פייבר של סופה על הג'יפ שלי שיש לו מרכב ישראלי ואמרו לי שזה התאמות מפה עד להודעה חדשה וכל הסיפור יכול להגיע לסביבות 10000 שקל וזה דורש בין היתר בודי ליפט. זה נכון?
ואם אני רוצה לעשות גג פייבר אצל בן אדם שעושה את זה כמה זה יכול לעלות לי?

תודה :roll:

UNIX
06-09-04, 13:56
כשאתה אומר בודי ליפט אתה מתכוון להגביה קצת את הבודי של ה cj
לגובה של בודי סופה ולא לבודי ליפט , בודי ליפט זה בשביל הגבהות של הרכב,
בעיקר להכנסת צמיגים גדולים.
פיבר זה סיפור יחסית יקר אבל גם ברזנט לא כזה זול , לטעמי הברזנט שאתה מדבר עליו לא יפה וגם לא נוח אם אתה מתכנן לנסוע ברכב עם יותר מנוסע אחד לידך ,
הברזנט נוגע בראש , ראיתי סגירה כזו על cj וזה היה מחריד, אבל היי זו רק דעתי.
ברוך

נמרוד
06-09-04, 14:18
ערוך חיפוש על מילים כמו ברזנט, סגירה, פיברגלאס, שמשונית וכן הלאה, ותגיע להרבה מאד דיונים קודמים. למשל זה, שיש בו גם המלצות וטלפונים של בעלי מקצוע:
http://www.jeepolog.com/jp_forum/viewtopic.php?t=4861

יש הבדלי מידות בין הקאנטים של ג'יפ CJ8 וסופה, מדובר ב"שפה" של הבודי. האזכור של "בודי-ליפט" בהקשר הזה הוא קשקוש. יש גם מסגרות חלון שונות, דלתות שונות... ומכאן שפיברגלאס שנועד לג'יפ סופה עם חלון אמריקאי ודלתות סופה מקוריות, למשל, ידרוש כל מיני התאמות בשביל לעלות על CJ8 מקוצר עם דלתות CJ7 אמריקאיות ועם חלון ישראלי. ג'יפ זה לגו.

Etno
06-09-04, 15:33
תודה וסליחה.

עשיתי חיפוש לגג וסגירת חורף קבלתי נושאים מנעילות עד ראש מנוע ולא היה לי כוח להתחיל לבדוק אחד אחד.

:roll:

haimmiri
06-09-04, 20:05
סגירת פיבר עולה בערך 7000 ש"ח. יש מקום בראשון שמתמחה בזה.
אתה גם צריך שיהיה לך ברשיון רכב סגור ולא פתוח.

בכל מקרה הגג פיבר שלי כרגע מפורק אם אתה רוצה לקחת מידות או ליצור שבלונה אתה מוזמן.

Etno
07-09-04, 07:56
בנוגע לרשיון.

ג'יפ סגור זה ג'יפ שהגוף שלו זה מקשה אחת שלא ניתן לפתוח אותה. ואם רוצים לפתוח את הג'יפ צריך ממש לחתוך בגוף עצמו. זה נקרא שינוי מבנה.
אם שמים סגירה קשה והיא מחוברת לגוף עם ברגים זה עדיין נחשב לג'יפ פתוח כי זה ניתן לפירוק וזה לא דבר קבוע.
כי בתכלס גם סגירת ברזנט סוגרת את הג'יפ וגם על זה אפשר להגיד רשום שזה ג'יפ פתוח אז למה הוא סגור..
השוטר אם הוא רוצה יכול לתת דוח ויכול לבלבל תמוח עד מחר.. בבית משפט ניתן לערער על זה בלי בעייה בטענה שזה בסך הכל הכיסוי חורף שלו נגד מים.

חבר שלי הייתה לו בעייה דומה עם שוטר ובבית משפט הוא יצא זכאי.

בדיוק כמו רכב קבריולט.

Etno
07-09-04, 09:51
מישהו כאן פרסם חברה לבריזנטים שנקראת פטרוקין או משהו כזה. ממוקמים בכפר רות.
קיצר בקשתי מהם הצעת מחיר לבריזנט חדש לג'יפ כולל קונסטרוקציה ודלתות + ביקיני לקיץ על הכל הם רוצים 7900..
זה רק אני או שזה מחיר ממש אבל ממש מופרז?

אדי
07-09-04, 10:12
בנוגע לרשיון.

ג'יפ סגור זה ג'יפ שהגוף שלו זה מקשה אחת שלא ניתן לפתוח אותה. ואם רוצים לפתוח את הג'יפ צריך ממש לחתוך בגוף עצמו. זה נקרא שינוי מבנה.
אם שמים סגירה קשה והיא מחוברת לגוף עם ברגים זה עדיין נחשב לג'יפ פתוח כי זה ניתן לפירוק וזה לא דבר קבוע.
כי בתכלס גם סגירת ברזנט סוגרת את הג'יפ וגם על זה אפשר להגיד רשום שזה ג'יפ פתוח אז למה הוא סגור..
השוטר אם הוא רוצה יכול לתת דוח ויכול לבלבל תמוח עד מחר.. בבית משפט ניתן לערער על זה בלי בעייה בטענה שזה בסך הכל הכיסוי חורף שלו נגד מים.

חבר שלי הייתה לו בעייה דומה עם שוטר ובבית משפט הוא יצא זכאי.

בדיוק כמו רכב קבריולט.
גם סופה/סיקס המגיעים סגורים מהממפעל בסגירת מתכת ניתן לפתוח ע"י פירוק מס' ברגים המחברים את הסגירה לג'יפ. אני לא זוכר את לשון החוק ומה מוגדר בדיוק כסגירה אבל אני חושב שאתה טועה וג'יפ סגור, לא משנה אם פיבר או מתכת, נחשב כסגור ברשיון. ברזנט זה משהו אחר.

אדי
07-09-04, 10:15
מישהו כאן פרסם חברה לבריזנטים שנקראת פטרוקין או משהו כזה. ממוקמים בכפר רות.
קיצר בקשתי מהם הצעת מחיר לבריזנט חדש לג'יפ כולל קונסטרוקציה ודלתות + ביקיני לקיץ על הכל הם רוצים 7900..
זה רק אני או שזה מחיר ממש אבל ממש מופרז?
אם אני לא טועה לחברה קוראים "פטוריז", 7900 ש"ח לברזנט ... די יקר לדעתי, למרות שמה שנקרא "ברזנט אמריקאי" עולה גם סכומים דומים. יכול להיות שהם מדברים על משהו דומה ואז הם לא יקרים בהרבה מאחרים (מרפדית רוקי למשל). לא שהמחירים של השאר הגיוניים.

אדי

-->