PDA

צפייה בגרסה מלאה : מעוניין במידע על שכירת רכבי שטח במרמריס (תורכיה)

שרון בן ארי
25-05-10, 01:01
האם נדרש תאום מראש, או שבדומה לרודוס \ כריתים \ קפריסין פשוט מגיעים ושוכרים במקום?
איזה רכבים נפוצים?
סדר גודל של עלות?

תודה!

נימי
25-05-10, 10:05
הניסיון שלי הוא מביקור שם לפני כמה שנים, מה קורה שם כיום אני לא יודע

שהלכנו ברחוב הראשי כבר הציעו לנו הצעות לטיולים, חלקם בנהיגה עצמית וחלקם כנוסע ברכב

לפי מה שהבנתי בזמנו ממדריך תיירים תורכי שפגשנו במרמריס (ולא היה לו קשר לטיולי גיפים), אילו שמציעים לך את הטיול ואומרים לך שמותר לך לנהוג ושיש ביטוח הם משקרים, ובמקרה של פגיעה ברכב או חמור מכך אתה מיסתבך

הרכבים שנותנים לך לנהוג בהם הם סמוראי

אנחנו עשינו טיול מדהים (כנוסעים) למקומות מקסימים (שכמובן אני לא זוכר את שמם :( ) ב CJ 8 ארוך

מחירים וכ"ו אני כבר ממש לא זוכר

שרון בן ארי
25-05-10, 10:20
אילו שמציעים לך את הטיול ואומרים לך שמותר לך לנהוג ושיש ביטוח הם משקרים, ובמקרה של פגיעה ברכב או חמור מכך אתה מיסתבך

נימי תודה!
אגב, נשמע קצת כמו אקספרס של חצות - אז על רקע משבר תורכיה ארה"ב, היום על רקע כול מה שרלוונטי לישראל. אני בכול מקרה לא לוקח סיכון ומכין מסורית ומקוש קטן ;)

נדב42
25-05-10, 12:52
אמירה כללית על השכרת רכב שטח בחו"ל

קח בחשבון שבחברות ההשכרה הגדולות, אם אתה מזמין רכב שטח, נניח פאג'רו, מהארץ, אז יש שם אותיות קטנות כאלו שאומרות or alike. קח בחשבון שהכוונה לא לפראדו, טרופר טראנו וכדומה, אלא רכבים רכים ונמוכים שלא מתאימים לשום סוג של שטח. רק בחברות הקטנות יתחייבו לך לרכב ספציפי (כי הם משריינים לך אותו מראש). עדיף כמובן לראות בעיניים לפני שחותמים על החוזה, אבל אני לא יודע מה המבחר שם ומה הסיכון להתקע בלי רכב.
אבל זה טורקיה, סביר להניח שיהיה בשדה התעופה מאכער שימצא לך רכב מתאים ...

נדב.

YosseF100
03-06-10, 08:18
סתם נהנתי לקרוא את ההודעה הזאת דווקא בימים אלו...
בסוף ההודעה תועבר לפורום חדש שיקרא חולמים ולא מטיילים

shachar
03-06-10, 09:21

יש לה פורום מתאים "הבונים" לרכבים ממוגנים... :-)

NirPic
03-06-10, 10:25
הי =
להיזהר מאוד!!! ממכערים בשדות התעופה.
מניסיון לפני כמה שנים - לקחנו ויטארה ממאכער ומצאנו עצמנו באמצע הקצ'קר עם גרוטאה!!!

חוצמזה - תורכיה יעד פחות מועדף בימינו לא???

שרון בן ארי
03-06-10, 22:40
סתם נהנתי לקרוא את ההודעה הזאת דווקא בימים אלו...

אכן כשקמתי בשלישי בבוקר גררתי את הרגלים ובעניים "מודבקות" משיינה קראתי את הפרסומים הראשונים באינטרנט. זה לקח 3 שניות עד שהלסת נשמטה והלב נחמץ (ולא בגלל הטיול שמתוכנן ליום א' הקרוב).

לעניין, ב 10:00 כבר עשינו הערכת מצב (קבוצה של 6 חברס). ב 12:00 הוזמנה כבר יאכטה חלופית במערב יוון בים האיוני, בשעה 14:00 סגרנו כרטיסי טיסה ובערב כבר הייתה תוכנית (פער המחירים בהשוואה ליוון בטל בשישים).

ויוסף, באותו היום בערב בדרכי הבייתה שמעתי שמצתתים הודעה שלך בגלי צה"ל ...

טוב, אז אני מאושר עם היעד החדש ומחפש ג'יפ במערב יוון לשים קצת רגלים יציבות בין הפלגות (-:

klam
04-06-10, 12:49
אכן כשקמתי בשלישי בבוקר גררתי את הרגלים ובעניים "מודבקות" משיינה קראתי את הפרסומים הראשונים באינטרנט. זה לקח 3 שניות עד שהלסת נשמטה והלב נחמץ (ולא בגלל הטיול שמתוכנן ליום א' הקרוב).

לעניין, ב 10:00 כבר עשינו הערכת מצב (קבוצה של 6 חברס). ב 12:00 הוזמנה כבר יאכטה חלופית במערב יוון בים האיוני, בשעה 14:00 סגרנו כרטיסי טיסה ובערב כבר הייתה תוכנית (פער המחירים בהשוואה ליוון בטל בשישים).

ויוסף, באותו היום בערב בדרכי הבייתה שמעתי שמצתתים הודעה שלך בגלי צה"ל ...

טוב, אז אני מאושר עם היעד החדש ומחפש ג'יפ במערב יוון לשים קצת רגלים יציבות בין הפלגות (-:

שכרתי לפני כמה שנים ב Nafplion (בפלופונס), בסוכנות דולפין-הלאס - המחיר שלהם יקר (היום זה בטח כ 80 יורו לניסן X טרייל ידני (ויש להם גם גרנד-שירוקי)), אבל הרכב היה חדש והשירות אמין לכל היבשת, כולל ביטול השתתפות.

-->