PDA

צפייה בגרסה מלאה : לנד קרוזר 2010 או פגארו !!!

fuji Q
31-05-10, 11:15
שלום לכולם...
אני עומד לרכוש גיפ חדש - הדילמה (האין סופית :confused:) היא בין טויוטה לנד קרוזר למיצובישי...
עדיין לא מצאתי התייחסות מפורטת ללנד קרוזר החדש ומצד שני הפגארו יותר מחודש מחדש אך בעל מנוע הרבה יותר מתקדם.
הרכש ישמש רוב הזמן לנסיעות בכביש ומדי פעם שטח טכני ברמה בינונית..
אשמח לשמוע את התובנות וההמלצות שלכם לעניין...

התייש
31-05-10, 18:06
סוס מנצח לא מחליפים! - אני הייתי עף על הטויוטה.

fuji Q
03-06-10, 12:11
טוב- אז הייתי אתמול בסוכניות..
נראה כי במיצובישי מקבלים הרבה יותר עבור הכסף.. הרכב הרבה יותר מאובזר "ורואים" על מה משלמים !!!! הטויוטה לא בדיוק הרשים אותי ועפ"י מה שאמרו בחברה לא ניתן להתקין לו מיגונים אלה הרכב בא עם ממוגן מהחברה !!!! (נראה לי קצת מוזר).
בכל מקרה לא קבלתי יותר מידי התייחסויות מהחברים בפורום - ואשמח לשמוע את דעתכם.

:roll::roll::roll:

yoni_0000
03-06-10, 13:04
טוב- אז הייתי אתמול בסוכניות..
נראה כי במיצובישי מקבלים הרבה יותר עבור הכסף.. הרכב הרבה יותר מאובזר "ורואים" על מה משלמים !!!! הטויוטה לא בדיוק הרשים אותי ועפ"י מה שאמרו בחברה לא ניתן להתקין לו מיגונים אלה הרכב בא עם ממוגן מהחברה !!!! (נראה לי קצת מוזר).
בכל מקרה לא קבלתי יותר מידי התייחסויות מהחברים בפורום - ואשמח לשמוע את דעתכם.

:roll::roll::roll:

אפשר לקבל מיגונים מהיבואן. כשקנינו את הלנדקרוזר שלנו 2009 ביקשנו מיגונים כחלק מהעסקה, והורכבו לנו מיגונים ומדרגות של רסטה. שים לי ש"מיגונים" אצלם יכול להיות אזעקות ומערכות נגד גנבה (כן, היבאון יכול להיות אנאלפאבית לפעמים..).

בין הפאג'רו ללנדקרוזר, עד לפני שאימא שלי קנתה את הלנד קרוזר הייתי סגור על הפאג'רו, אבל היום...הממממ..... קשה לי.. שניהם יעשו את העבודה, בכביש ובשטח..
אני מניח שבסוף באמת אחליט על הלנדקרוזר, כי במצבם הסטנדרטי שני הרכבים כמעט זהים בעבירות שלהם.. אבל הטויוטה פלטפורמה טובה יותר לשיפורים מאשר הפאג'רו, ובכך, לדעתי, עוברת אותו...

מאיר רוטברג
03-06-10, 20:02
רכב שבעיקרו כביש חד משמעית פאגרו,
יותר חדיש בקרות אחיזה ומשיכה מדהימות

yoni_0000
04-06-10, 00:59
רכב שבעיקרו כביש חד משמעית פאגרו,
יותר חדיש בקרות אחיזה ומשיכה מדהימות

כל רכב עיקרו כביש... גם סופה ודיפנדר

Micha
04-06-10, 01:00
קח בחשבון גם סחירות.
הלנדקרוזר יימכר בקלות רבה בבוא היום.
הפאג'רו.... שאלה של מזל

joconto
04-06-10, 20:30
במגזין אוטו של אפריל ערכו השוואה בין שניהם, הפראדו ניצח בנקודות (יכולת בשטח, מרחב פנים) הפאגרו מאובזר יותר.
חסרון בולט של הפאגרו דיזל הוא רעש המנוע (גם החדש עם 200 כ"ס), רועש ברמות שלא מקובלות ברכב במחיר ורמה כזו. מציע לך ליסוע על הרכב ולבדוק בעצמך לפני שאתה מוציא 300K.

-->