PDA

צפייה בגרסה מלאה : מכשיר ניווט 5"

ליאור מ
31-05-10, 19:38
שלום

מתכוון לרכוש מכשיר ניווט עם מסך 5" מאתר יד 2
למשל בקישור
http://www.yad2.co.il/Yad2/Yad2.php?AreaID=&SalesCatID=6&SalesSubCatID=619&SalesSubCat3ID=0&ManufacturID=0&fromPrice=&untilPrice=&Info=%E0%EE%F8%E9%F7%E4

ויש לי כמה שאלות
האם מישהו מכיר את המכשירים האלה?
יש חוות דעת כלשהי?
האם אפשר להתקין עליהם נוויגייד גרסה 4?
איזה תוכנות ניווט שטח נוספות אפשר להריץ על מכשירים כאלה (אני מחפש את הכי זולה...)
במידה והמכשיר יכול להריץ גם igo וגם נוויגייד, האם אפשר להתקין אותם על כרטיס אחד, או שחייבים להחליף כרטיס כדי לעבור תוכנה?

תודה מראש

נמרוד
31-05-10, 20:34
אפשר להתקין שתי תוכנות על כרטיס אחד. עמודענן זולה יותר ולטעמי עדיפה על נביגייד חד משמעית, בזכות השיתופיות שלה ונקודות העניין, וגם בגלל שיש בה מפה לבנה נקייה וברורה הרבה יותר ממפת סמנ"ש (ויש בה גם מפת סמנ"ש כמו בנביגייד בתוספת תשלום, ועדיין היא זולה יותר מנביגייד).

אבל למה לך לקנות מכשיר ביד2 ממישהו בלי שם שקונה מדיל-אקסטרים? קנה ישירות מדיל-אקסטרים... אם אתה רוצה אחריות ושרות ותמיכה בתוכנות, אז תשקיע עוד כמה מאות שקלים ותקנה מכשיר מסודר בארץ.

omri_t
31-05-10, 21:24
בהמשך לנאמר-

יש לי מימים עברו אי-פאק
עליו אני עובד עם תוכנה לניווט כביש ובנוסף תוכנה לשטח.

במקרה שלי המסך מסך 4" והוא לא נוח במיוחד לניווט- כי פשוט לא רואים.
זה בערך אותו הדבר עם מכשירי 5"- אבל זה עניין אישי
ולכן ממליץ לך לראות בעיניים אצל חבר או אפילו בחנות איך תראה המפה על המסך
ולהבין אם המכשיר בכלל עוזר לך לצרכים שלך.

בנוסף, לדעתי, מכשיר שכזה לא ממש מחליף מפת סמ"ש. כדי לתכנן מסלול צריך לראות "בגדול"
אני מחזיק מפה בין המושבים והאי-פאק רץ ומסמן את המיקום. ככה שבכל רגע אני יודע איפה אני.
את המפה אני פותח אם אני מגיע לצומת ואני רוצה לראות לאן תוביל אותי כל דרך או אם יש התברברות כלשהי.

גם אני לא בטוח שכדאי לקנות מכשירים כאלו מיד שניה....

ליאור מ
31-05-10, 23:32
היי

ראיתי שבאמת מדובר על המכשירים של דיל אקסטרים.
אז מדוע לשלם 600 ש"ח במקום 100$? שאלה טובה, מנסיון של חברים כאן, האם נדרשתם לשלם מכס? ותוך כמה זמן המכשיר הגיע?
אני נוסע בקרוב לקנדה ורוצה שהמכשיר יגיע אלי עוד לפני כן

לחילופין- מישהו אולי יכול להשאיל לי כרטיס זיכרון עם iGo לקנדה? יש לי מכשיר ניווט של פוג'יקום עליו רצה iGo ישראל חוקית, אבל אין לי לקנדה...

-->