PDA

צפייה בגרסה מלאה : קפיצים בולמים ומה שבינהם

ron_gal
24-04-03, 18:11
כבעליו של דיפנדר טרי ,
ובעל קפיצים בסוף ימיהם (בעיקר מקדימה)

הייתי שמח לקבל הבהרות לגבי מושגי הקפיצים בדיפנדר
מושגם כמו LIGHT DUTY עד HEAVY DUTY
אורך של קפיצים סטנדרטי או ארוך יותר
וכמובן המלצות איך לצאת מזה בזול יחסית עם מכסימום יתרונות של נוחות ומהלך מתלה.

דבר נוסף , הוצלץ לי להרכיב קפיצים קדמיים של דיסקאברי מקדימה
טיעונים בעד ונגד , יתקבלו בשימחה.

תודה מראש

רון.

ארז
26-04-03, 22:43
אהלן רון....
אני מתיחס בתשובה זו רק לקפיצים ובולמים סטנדרטים ולא לכאלו של חברות אפטר מרקט.
מקדימה הקפיץ של הדיסקו,דיפנדר110- ודיפנדר 90 זהים,ישנה אופציה לקנות קפיצי הבי דיוטי
מאחורה לרוב הם מגיעים עם קפיצי מדיום דיוטי ששוב ישנה אפשרות להזמין מהחברה קפיץ חזק יותר
רכבי קוונטי מגיעים עם קפיצים רכים יותר.
מה אתה צריך?כאן יש כמה שאלות....
כמה משקל יש לך קבוע ברכב?
אתה אוהב רכב רך,או קשה?
אתה נוהג לדהור בשטח במהירויות לא סבירות?

בקיצור יש הרבה מאוד פרמטרים כשאתה הולך לבחור קפיץ....אנא ממך פרט ,נמק והסבר את רצונך המדויק
לגבי בולמים,אני מאוד ממליץ לכל מי שלא מעונין להגדיל את מהלך המתלה שלו אבל כן רוצה נוחות טובה יותר לגשת לאוטומיני ולבקש ממנו בולם שנקרא "בוגי" בולם שמן גרמני מעולה במידה המקורית של הרכב,זול ולא נופל ברמתו מבולמים יקרים בהרבה.

ron_gal
27-04-03, 10:00
ארז,

כידוע, אני מכוון גבוהה מהסטנדרט.
הבעיה היא תקציב כרגע .
אני כן רוצה לשמוע על פתרונות אפטר מרקט קיימים.

כמו כן האם בפתרון של דרופ קיט , ניתן/רצוי לשלב קפיץ ארוך יותר (אם קיים)

רון.

ארז
27-04-03, 13:01
אהלן רון

במידה ואתה לחוץ עם תקציב אני אישית הייתי מחכה וחסוך ולא הולך על משהו שמראש אני יודע שהוא פשרה.

שוב נחלק את הפתרון שלנו ל2
קפיצים
בולמים

ישנם בארץ כמה מוצרים שלי יש נסיון מצוין איתם
קפיצים
1 אולדמן מאוד נוח,אמין,מגיע בכמה רמות קושי,הגבהה של אינץ וחצי בלבד

2 טפדוג מעולה גם כן,אמין וחזק,נוח אבל עם נטיה לקשיחות(במקרה שלך זה מצוין),הגבהה של אינץ וחצי עד 3 אינץ!

3 הייבך,בארץ עד לא מזמן יצרו את ההיבכים על ידי נורדיה,לטעמי מוצר נחות מהמתחרים וחסר אמינות,אבל מעכשיו מיבאים הייבך מחו"ל על ידי יבואני קוני לארץ וכן זה סרט אחר לגמרי,מדובר בקפיץ מאוד נוח,אמין וחזק שגם מגיע עם הגבהות מאינץ וחצי עד ל3 אינץ.

אכן רצוי קפיץ ארוך עם הדרופ קייט

בולמים
1 אולדמן ,שוב מאוד נוח,אמין ישנם 2 דרגות קושי,שיפור אפסי עד לא קיים למהלך המתלה

2 קוני ,נוח מאוד,מגוון בולמים (שמן או גז),לכל בולם יש 3 דרגות כיוון שאותם ניתן לכוון לפי רצון הלקוח,אני משתמש בהם גם לקייטים של דרופ קייט אבל אז הם עוברים שינוי על ידי.

3 טפדוג ,נוח מאוד,אמין וקשה,שוב לרכבים עמוסים באופן קבוע אני מאוד ממליץ על הבולמים האלו,מוסיפים תוספת אפסית למהלך המתלה.

יש אופציה של בולמי פוקס ובינשטין שאותם אני מביא ללקוחות שלי בהזמנה מיוחדת אבל כאן מדובר על קפיצת מדרגה מבחינת המחירים(הבינשטין זה לא מה שמוכרים בארץ...)

נמרוד
27-04-03, 13:04
בילשטיין, לא בינשטיין!

ארז
27-04-03, 13:26
תודה למורה ללשון נמרוד...
לגבי כמה גבוה אנחנו רוצים....כל אחד שמגביה את הרכב צריך להיות מודע לפלוסים ולמינוסים של העניין
יציבות משתנה כמובן,האם ניתן גם להרחיב את הרכב באמצאים פשוטים יחסית?
ניתן....גאנטים אופסט יתנו פתרון טוב להגבהה סבירה,ישנה גם את האופציה של ספיסריפ לסרן ,אישית אין לי נסיון מזה ,אבל מעדויות שמעיה זה לא מומלץ(בגלל שאני אדיוט ,אז בקרוב אני אנסה את העניין בכדי לתת עדות שלילית אבל ממקור ראשון... :wink: )

בתמונה ניתן לראות את ה110 המדהים של רונן אביסרור ממוסך דרור שבאשקלון בין כל התוספות מעוררות הקנאה שיש על הרכב הזה ישנה גם מערכת מתלים מתוצרתי(אני קצת משוויץ...)

http://www.jeeptrip.co.il/upload/z5acgalr.jpg

http://www.jeeptrip.co.il/upload/e0bkz300.jpg

KOOKE
27-04-03, 22:21
היי רון

במידה ואתה מעוניין יש לי סט קפיצים + בולמים מלא של דיסקברי. הם במצב די טוב.

שלך בחינם. תבוא תיקח.

שלמה

ארז
28-04-03, 13:30
וכמובן ,כמובן שאת התמונות צילם האחד והיחד יובל מjeeptrip

opl
28-04-03, 23:36
בתמונה אפשר לראות שאם הרכב היה עולה עוד קצת הקפיץ היה בורח מהתותב ומתיישר, האם יכול להיות מצב שהקפיץ יברח וכאשר המהלך יסגר הוא לא ימצא את דרכו בחזרה לתותב?

אדי
28-04-03, 23:47
הפתיחה באמת נראית גבולית ... אבל אני מעריך שיש גובל לפתיחה שלא רואים בתמונה ... אולי הבולם?

ארז
29-04-03, 03:12
אהלן
בתמונה המתלה אכן לא פתוח עד הסוף,אין שום בעיה לקפיץ להמשיך לרדת הוא לא יפספס בדרכו חזרה את הקונוס.

בולבול
02-05-03, 20:31
ארז אתה משוחד,
כל הזמן רונן רונן רונן,
ישגם אחרים , ואתה צריך לציין אותם,
אל אף שהתחלת איתם ולא המשכתה, לא יפה!!! :evil:

יש דרופ קיטים אחרים עם בולמים של קוני , אפשר לציין , שהם לא פחות רעים ולפי מה שאני יודע גם לא יקרים, וכן ישנם ג'נטים עם אופסט של 5 סנטימטרים בקרוב לכל צד שהם לא כ"כ יקרים ואכן יפים מאוד.

במידה ואתה מעונין
צור קשר
יהודה
051-860086

ארז, אני עדיין אוהב אותך !!!!! :wink:

ארז
02-05-03, 23:42
אהלן
כמה נקודות...אני יכול רק להמליץ על דעתי האישית,על טעמי בלבד,לא יכול להמליץ על משהו שהוא לא לטעמי מסיבה זו או אחרת...
האמת שאני לא יודע מה המדיניות של האתר בכללי אבל לי אין שום בעיה עם כל אחד ממליץ על מה שהוא חושב לנכון,רק כמה הבהרות.
למי שלא ידע אני בעל עסק בתחום....
במידה ואני ממליץ פה על בעל מקצוע ,לפחות מצידי אני מנסה להיות אוביקטיבי,לטוב ולרע....יש כאלו שיאהבו את ההמלצה יש כאלו שלא,תמיד יהיו כאלו שיחשבו שיש לי אינטרס בעניין ויהיו כאלו שיבינו שזו באמת ההמלצה שלי.

לגבי המלצה על מוסך זה או אחר....אני מצטער יהודה אבל אני לא מצליח לאתר בהודעה הספציפית הזו המלצה שלי על איזה שהוא מוסך,אני אשמח אם תאיר את עיני.

לגבי דרופ קייטים של חברות אחרות,אני לא יכול להמליץ לטוב או לרע על מוצר שאני פשוט לא מכיר,לא ניסיתי את זה,לא נסעתי על זה ולא בדקתי את זה,לכן אין לי שום זכות או אפשרות להביע דעה.
עוד משהו הבעת דעה שלילית שלי על מוצר מתחרה כאן(גם אם יש לי דעה כזו)תהיה לפחות מבחינתי ניצול לרעה של פלטפורמה שניתנה לנו לקדם עניין שכולנו חולקים ואוהבים-לנדרובר.

לגבי פרסום של בעלי עסקים אחרים,כאמור לי אין בעיה עם זה,כל עוד זה קשור לדיון,כל עוד זה לא נעשה בהגזמה וכל עוד לא מעקמים את האמת.

עוד נקודה,לי אין שום בעיה שמי שרוצה יכתוב על קייט או מוצר המתחרה בשלי...כמו שהבנת הפורום מיועד לכולם ואינו הפורום הפרטי שלי
אתה רוצה להזכיר מוצר?בבקשה....יש לך נסיון איתו?עוד יותר טוב...אז תוכל לכתוב גם דעה עליו,זול יותר או טוב יותר....עשית השוואה?ניסית את 2 המוצרים?בדקת אכויות?אתה יודע מה כולל מוצר א ומה כולל מוצר ב?(כנראה שלא....)

אני מקווה שאני מובן ולא התפרשתי בצורה לא נכונה....

נמרוד
04-05-03, 15:42
דעת מנהלי האתר בנושא פרסום והמלצות היא כדעתו של ארז.

אין לנו בעייה עם המלצות כלשהם וגם עם פרסום עצמי של בעלי עניין. נהפוך הוא, פתחנו פורום מיוחד שיהיה במה חופשית למפרסמים. הכללים פשוטים - רוח טובה, הגינות, עם מירב הפרטים ומדיניות מחירים שקופה - כלומר אני רוצה לדעת כמה עולה נעילת דיפרנציאל של מקנמרה, בלי להתקשר לאף אחד, ולמרות שאין לי לנדרובר בכלל. והכלל הכי חשוב - על המפרסם להיות פתוח לביקורת, בונה וגם לא בונה - זה המחיר שאנחנו דורשים עבור במת-החינם.

בולבול
24-05-03, 00:06
טוב ,
אז אולי ארז יואיל לתת קצת מחירים על הדרופ קיט ,
ובמיוחד על מה שמורכב אצל רונן.
וארז אני באמת מעונין ,
ורוצה לנסות,
אחרי שניסיתי את של גידי,
ולמרות שאתה לא מחזיר טלפונים !!!!

עדיין אוהב אותך, מאוד מאוד מאוד מאוד !!!!!!!!!
:wink: :wink: :wink:

נמרוד:
אתה רוצה מחירים על נעילות של מקנמרה?
אתה רוצה מדיניות מחירים שקופה על הכל ?
אתה רוצה גישה חברית ועינינית ?
בבקשה !!!
שלך לי את פחות או יותר את כל השאלות, כל הנתונים שאתה רוצה או יענינו את חברי הפורום הנפלא הזה,ובתחילת שבוע הבא ,לאחר שאקבל ממף את השאלות ,אשב עם שגיא , וננסה לתת את ההצעה הטובה ביותר לכל חברי הפורום הזה .
fair enough???

נמרוד
25-05-03, 10:48
בולבול - אתם מוזמנים להשתמש בפורום המפרסמים. השאלות ברורות אני חושב -
מי אתה היבואן?
מי היצרן?
מה המוצר? הסברים טכניים, תמונות, קישורים.
מה היתרונות? יש מתחרים...
מה המחיר, ומה הוא כולל? (התקנה? האם אפשר להתקים לבד?)
בקיצור - תעשה לעצמך פרסומת! אני צריך להסביר איך??? :lol: אחרי שתפרסם, יצוצו שאלות - לא ממני, אלא מהלקוחות הפונציאליים שלך, בעלי הלנדרובר.

יפתח
25-05-03, 13:10
בולבול מהתשובה האחרונה שלך אני מבין שיש לך אינטרס כלכלי מובהק בשאלותיך.
אז אם אתה מעונין לעשות השוואות מחירים בין המוצרים שלך למוצרים של ארז, לא זו הבמה.
מה מטרת ההודעה, לתת לארז לכתוב מחיר ראשון וע"פ מחיר זה להביא שבוע הבא ("אשב עם שגיא , וננסה לתת את ההצעה הטובה ביותר לכל חברי הפורום הזה .)
מחיר טוב יותר.
בקיצור לא הוגן, ואת המלחמות העיסקיות בינכם תשאירו למקום אחר.
בכל מקרה בפורום הנכון (פורום המפרסמים) בכל מקרה נישמח לראות את המוצרים השונים שלך ואת מחיריהם.
את התלות במחיר מתחרייך בו נשאיר ללקוח ולא לך או לארז.

בולבול
25-05-03, 20:21
יפתח, אני החכוונתי למחיר לגבי נעילות שאני מייבא,
אז לפני שאתה שולף- חקרא טוב את ההודעה,

מה שאני מבקש בה מארז זה מחיר ל"דרופ קיט" כמו שמורכב אצל רונן,
ואת זה אני לא מקבל.

קפיש ?!?!?!?!?!?

נמרוד
25-05-03, 21:32
תרשו לי לשפוך מים קרים לפני שמישהו מתחמם...

יפתח - ברור שיש פה אינטרס כלכלי, בולבול לא מסתיר אותו. נעילות מקנמרה שהוא מייבא צריכות לעניין מאד את בעלי הלנדרובר - הבמה חופשית להציג ולפרסם אותן (יש פורום שלם מיוחד לנושא) , אין לנו שום בעייה - להיפך, אני באופן אישי סקרן לגבי הטכנולוגיה שלהם, היתרונות והחסרונות מול המתחרים הישירים, מקסידרייב וARB.

-->