PDA

צפייה בגרסה מלאה : מבקש המלצתלשמנים ליוקון.

חגי
03-06-10, 07:10
מעוניין לישר קו לרכב ,יוקון בנזין 5.7 אוטו' כמובן.

איזה שמן גיר עדיף (חברה, סוג) .
כנ"ל לגבי שמן מנוע ודיפ' .

הומלץ לי על קסדו ,האם שווה את ההשקעה ?
כל כמה זמן יש להחליף שמנים (10,000 , 7000 או 15000 ) ?

e-sheta
03-06-10, 07:53
אני מציאה לך להשתמש בשמן מנוע סינטטי מלא 5W40 של L/M תוסף שמן MOA של BG החלפת שמן כל 10000 , לפני החלפת שמן גיר המלצה לפנות למכון גירים אוטמטיים לקבל הצעת מחיר להחלפת פילטר שמן ושמן מהמכון .יש מצב שלאחר החלפת שמן עצמאית בגיר הגיר לא יהייה תקין כי אוליי לא החליפו המון זמן . המלצה להחלפה כל 20000 או פעם בשנה עם הרכב לא
נוסע הרבה או רוב הנסיעות בתוך העיר . שמן גיר דקסרון 3 אמריקאי + תוסף שמן גיר של BG .
שמן דיפרנציאל ואקס אחורי עד כמה שאני יודע מדובר על שמן גיר רגיל אמריקאי ויש גם תוסף של BG.
אני לא הייתי משתמש בקסאדו עם אין לך בעיות מיוחדות בגיר או במנוע הייתי משתמש בשמנים שלהם רק אם ידעתי שיש לי נזק כל שהוא במנוע או בגיר אז הייתי מנסה להשתמש כי אין לי מה להפסיד או לגרום לנזק שכבר קיים . אני מקווה שמערכת גז לא קיימת לך ברכב .

מעוניין לישר קו לרכב ,יוקון בנזין 5.7 אוטו' כמובן.

איזה שמן גיר עדיף (חברה, סוג) .
כנ"ל לגבי שמן מנוע ודיפ' .

הומלץ לי על קסדו ,האם שווה את ההשקעה ?
כל כמה זמן יש להחליף שמנים (10,000 , 7000 או 15000 ) ?

חגי
03-06-10, 13:49
תודה על התשובה המפורטת.
למה אתה חושב שיש בעיה עם מערכת גז ?

בנוגע לקסאדו ,דווקא אמרו לי שאם יש בעיה במנוע ,השמן עוזר .

מומלץ לשם קסאדו שהמנוע תקין.

e-sheta
03-06-10, 22:42
לגבי מערכות גז אני טוען שהמנועים של כל הרכבים שמשווקים בארץ לא מתאימים לעבודה בגז גפ"מ
בכך שמערכת הבערה הפנימית של המנוע לא מסוגלת לעבוד בטמפרטורת שריפה של התערובת לאורך זמן , מניסיוני ברכבים ישנים שהספיקו לעשות כמה עשרות קילומטרים על בנזין לבצע מעבר לגז גורם לרכב לבעייה במערכת הפלטה והיניקה ,לסדקים בראש המנוע ולשינויים בשסתומים ובבית השסתום בראשי המנוע ,לבלאיי מואץ בממיר הקטלטי ,לסדקים ועיוות סעפות יניקה , ברשותי בעבר היה רכב שהיה מונע על ידי גז במשך כ 60.000 קילומטר על מנוע שעשה 18.000 קילומטר על בנזין בלבד .
ולאחר 78.000 קילומטר התחילו להגיע הבעיות שציינתי למעלה .

תודה על התשובה המפורטת.
למה אתה חושב שיש בעיה עם מערכת גז ?

בנוגע לקסאדו ,דווקא אמרו לי שאם יש בעיה במנוע ,השמן עוזר .

מומלץ לשם קסאדו שהמנוע תקין.

e-sheta
03-06-10, 23:06
בנוסף כנס לקישור הבא ותחליט בעצמך
http://www.jeepolog.com/forums/printthread.php?t=11055&page=2&pp=20

-->