PDA

צפייה בגרסה מלאה : מספר שאלות ובקשות להמלצה לקראת טסט..

לביא סמו וסומו
10-06-10, 21:11
מספר שאלות ובקשות המלצה:

1. מחפש המלצה על מוסך מקצועי , אמין ולא קורע מחירים לבדיקת מערכת הברקסים ואישורם לקראת טסט.(אזור המרכז) - עדיפות למוסך שגם מעביר את הרכב טסט .

2. כמה זמן לפני הטסט אפשרי לקבל אישור למערכת הבלימה (ושעדיין יהיה קביל בטסט).

3. כמה צריך לעלות אישור על מערכת הברקסים??? או שבמידה ומטפלים בה עדיין צריך לשלם בניפרד על האישור מעבר לטיפול (בהנחה שהשניים נעשים באותו הזמן ובאותו המקום).?

הירשפלד יובל
10-06-10, 21:36
2: אישור בלמים/רכב מיושן תקף כמדומני ל-3 חודשים.
3: בירושלים עולה אצל בני דודינו 120 ש"ח , לא כולל תיקון עתידי במידה ונפלת על משהו בטסט גם אם היה כלול בבדיקה המוקדמת.

לביא סמו וסומו
10-06-10, 22:04
תודה על האינפורמציה יובל ..

הסמוראי הוא שנת 95 אני לקראת הפעם הראשונה בה אני צריך לאשר את הבלמים (מקוה שאני לא טועה :confused: - רכב מעל 15 שנה זה החוק נכון??)

בכל אופן השנה החלטתי שאני מעביר את הרכב דרך מוסך , אשמח לקבל המלצות על מוסך מומלץ להעביר דרכו טסט .... לא מוכן ללכת עוד כצאן לטווח! (אזור ת"א , רמת גן וכו')

GodsFather
11-06-10, 08:07
לרשום שם של מוסך כזה פה זה לגזור את דינו.

לביא סמו וסומו
11-06-10, 08:45
ברור , תודה הערה במקום..

אשמח לקבל המלצות שלכם בפרטי .

בתודה מראש ושבת שלום.

yoez
13-06-10, 01:45

הסמוראי הוא שנת 95 אני לקראת הפעם הראשונה בה אני צריך לאשר את הבלמים (מקוה שאני לא טועה :confused: - רכב מעל 15 שנה זה החוק נכון??)

למיטב ידיעתי אתה לא צריך השנה אישור בלמים, הרכב שלי שנת 94 ושנה שעברה בטסט לא ביקשו ואם אני זוכר נכון ביררתי את זה והם רוצים רק החל מהשנה ה- 16.
יואל

shmulikbg
13-06-10, 01:49

בכל אופן השנה החלטתי שאני מעביר את הרכב דרך מוסך , אשמח לקבל המלצות על מוסך מומלץ להעביר דרכו טסט .... לא מוכן ללכת עוד כצאן לטווח! (אזור ת"א , רמת גן וכו')
למיטב זכרוני, יואל צודק.
השנה אישור בלמים לרכבים מודל 94.

אלדר
13-06-10, 12:30
למיטב ידיעתי אתה לא צריך השנה אישור בלמים, הרכב שלי שנת 94 ושנה שעברה בטסט לא ביקשו ואם אני זוכר נכון ביררתי את זה והם רוצים רק החל מהשנה ה- 16.
יואל

+1
גם הרכב שלי שנת 94 ובטסט האחרון (בשנת 2009) לא הייתי צריך אישור בלמים.

לביא סמו וסומו
13-06-10, 19:10
וואללה ... :)

תודה על העידכון .

-->