PDA

צפייה בגרסה מלאה : החלפה של סופה 96 ב'צירוקי 97 ????

שלמה1
10-09-04, 16:13
שלום לכל הפורום , במשך ככמה חודשים אני רוכב על סופה נהדרת (בולמים משופרים וצמיגי BF שטח מלא במידה 31 ) ומרוצה ממנה מאוד.
לפני שרכשתי את הסופה חשבתי לקנות כרכב משפחתי צ'רוקי ממודל 97-99 .
היום השאירו לי פתק על השמשה הקידמית של הסופה פתק עם מספר טלפון כאשר בפתק הציעו לי למכור, בקיצור התקשרתי בעל צ'רוקי ממודל 97 מעוניין להחליף ראש בראש סופה 96 סגורה (שלי) שמורה מאוד מכל הבחינות , בצ'רוקי שלו התברר שגם הפרייבט שלי מתאים לו , (קורולה)וזהו סוגר את הפרשי המחירים בידיוק .
נסעתי על הצ'רוקי שלו(ללא שום שיפורים עם צמיגי כביש ) , מבחינת אחזקה זה יהיה בידיוק כמו שני רכבים..אולי אפילו חסכוני יותר(הסופה שימשה רק לטיולים), ואפילו יש אישור מהאישה :lol: .
כעת השאלה הנשאלת היא מהיא דעתכם?
עם הסופה הייתי אוהב לטפס , לנסוע במסלולים ממש לא קלים, אם אני אקנה את הצ'רוקי אני יהיה חייב להגביהה אותו הגבהה הרצוייה היא מקסימום 3 אינץ, במידה ואני לא מתכוון להתחיל עם הזמנות מחו'ל , מהם האופציית שיש לי בארץ? אני יכול לגשת לאחד המשפרים והם יזמינו בשבילי?
מקווה לתשובות עיניניות שלמה. ( העיניין די דחוף מהסיבה הפשוטה שיש לצ'רוקי של הבחור כבר חמש קונים , הוא מחכה לתשובתי כי זה חוסך לו כאב ראש של רכישת שני רכבים לאחר המכירה).

(הערה: הכותרת שונתה ע"י המערכת. "עמוד בפני החלטה חשובה" או "זקוק לייעוץ" הן לא כותרות ענייניות ואינפורמטיביות. אנא, הקפידו על כותרות ענייניות ואינפורטיביות)

שלמה1
10-09-04, 16:17
שחכתי לציין שהנסיעה ברכב הייתה מספקת מאוד מבחינת נוחות , הרכב אוטומטי ועם מנוע של סופה אז הרגשתי שהרכב מגיב במהירות גבוהה בהרבה מהסופה, האם יש הבדלי משקל בין השניים?(סופה סגורה 96).
שאלה נוספת היא האם לאחר הגבהה הרכב יהיה נוקשה יותר?
שוב תודה מראש שלמה

שלמה1
11-09-04, 00:21
ח'ברה העסקה נסגקה ביום ראשון אהיה רישמית הבעלים צ'רוקי 97 שלא ראה מעולם שטח.
עכשיו הגיע הזמן להתחיל לשפר....
שלמה המאושר :lol:

grand
11-09-04, 00:27
תתחדש.
חזרת למקורות האא????

-->