PDA

צפייה בגרסה מלאה : מבצע Pioneer ב E-Shetach

idanw
14-06-10, 01:14
שלום לכולם,

השבוע אנחנו מציעים מערכת סטריאו Pioneer DEH2250UB במחיר 599 ש"ח (http://www.e-shetach.co.il/pl_product~DEH2250UBjeepolog~34~0.htm) כולל מעמ ומשלוח.
המערכת בהספק 50WX4RMS
וכוללת כניסת AUX ו USB כולל שליטה מלאה באייפוד, אייפון ויכולת השמעת שירים ישירות מדיסק און קי - פתרון מצויין למניעת קפיצות בשטח!

מי שירכוש את המערכת, יוכל לקבל כל אחד מהסטים של הרמקולים הנמצאים בקטגוריית ה סטריאו לרכב (http://www.e-shetach.co.il/pl_products~56~140.htm) באתר בהנחה של 15% מהמחיר באתר!

תהנו, עידן

נדב42
14-06-10, 02:10
עידן,

קודם כל, תבורכו כל פעם מחדש על המבצעים :p:p:p

הערה לגבי השמעת מוסיקה מדיסק-און-קי בזמן קפיצות: יש להשתמש בדיסק-און-קי קטן וקל משקל אחרת גם הוא מתנתק ובסוף גם נופל.
אני משתמש ב- MP3 קטן וכאשר הסוללה בפנים הוא מתנתק לי רבות בשטח, ובלעדיה המצב יותר טוב אבל עדיין מדי פעם מתנתק.

אצלי זה קורה עם מכשיר של אלפיין שכולל גם דיבורית, אבל אני מניח שהבעייה תהיה דומה לרוב המכשירים, כולל יצרנים אחרים.

הרבה מוסיקה טובה בשטח לכולם :cool:

נדב.

idanw
14-06-10, 08:56
כשמשתמשים בנגן (כבד) אכן יש צורך בכבל USB, אבל כשמשתמשים Disk On Key, אין סיבה שהוא יפול, המשקל שלו זניח.
המכשיר יודע לקרוא שירים ישירות מהDisk On Key ללא צורך בנגן.

עידן

sgill
14-06-10, 09:48
הכי טוב להשתמש בכבל מאריך ולשים את ה - DOK בתא הכפפות.

sos4u
14-06-10, 11:49
הכי טוב להשתמש בכבל מאריך ולשים את ה - DOK בתא הכפפות.

הכי טוב, זה למצוא IPOD שמישהו זנח כי הסולל שלו מתה, אני מחזיק כזהאחד בתא הכפפות, עם 34GB - עוד לא הצלחתי לשמוע את אותו השיר פעמיים ...

Erann
15-06-10, 10:44
הכי טוב, זה למצוא IPOD שמישהו זנח כי הסולל שלו מתה, אני מחזיק כזהאחד בתא הכפפות, עם 34GB - עוד לא הצלחתי לשמוע את אותו השיר פעמיים ...

אם הסוללה שלו מתה... אז איך אתה מפעיל אותו?

יונתןמצפה
20-06-10, 14:56
שאלה. מהר, לפני שהמבצע נגמר..
אני רואה שיש דגם כמעט זהה רק שבקוד הדם יש עוד G בסוף. לפי מספר אתרים לדגם ההוא יש אחריות ל- 3 שנים ולדגם של המבצע יש אחריות לשנה. ההבדל במחיר זניח.. (עוד 20-30 ש"ח).
האם יש הבדלים נוספים בין הדגמים? אחריות ל-3 שנים למוצר כזה לרכב שטח זה דבר חשוב מאד (מנסיוני- בד"כ המנגנון של הדיסק מפסיק לעבוד אחרי כשנה...)

idanw
20-06-10, 15:06
מדובר באותו מכשיר בדיוק.
וגם אצלנו, תקבל תעודת אחריות של היבואן (עוזי רדיו) לשלוש שנים.

אני יודע שבאתר מופיע אחרת - הסבר לעניין בהודעה פרטית.

עידן

יונתןמצפה
20-06-10, 16:41
תודה על התגובה.
שאלה נוספת (מצטער מראש על הנדנוד...), האם באופציות חיפוש התחנות יש אופציה ידנית מלאה בנוסף לאופציה החצי אוטומטית (שעוצרת בכל תחנה שיש בה שידור)?
נתקלתי כבר בלא מעט מכשירים שאין את האופציה הידנית בכלל ועל מנת לעצור על התחנה הרצויה יש ללחות שוב על הכפתור/ לחיצות קצרות שמעבירות כל פעם חצי תחנה.
האפשרות הנ"ל מאד לא רצויה לטעמי שכן יש צורך בלהביט כל הזמן על הצג כדי לדעת היכן לעצור את החיפוש וזה מאד מאד מעיק ולא מטיחותי.

sos4u
20-06-10, 17:05
אם הסוללה שלו מתה... אז איך אתה מפעיל אותו?

כשהוא מחובר למכשיר כזה שבמבצע, אין צורך בסוללה . הוא טעון קבוע דרך הרדיו ...

idanw
20-06-10, 17:25
יונתן -
כשלוחצים לחיצה של פחות מ1.5 שניות, הסורק יעצור מייד.
אם לוחצים לחיצה ארוכה מ1.5 שניות - הסורק יעצור בתחנה הבאה שיש בה קליטה.

ככה זה בכל המכשירים של פיוניר.

עידן

יונתןמצפה
20-06-10, 17:45
עידן תודה, אך מזה חששתי...
אני עוד אתלבט עם עצמי עד למחר.
ושוב תודה על נכונות ושירות ללא דופי!!! (ומחיר ללא תחרות)

-->