PDA

צפייה בגרסה מלאה : עזרה!!!! מנוע עובד לא עובד

מחלה סופנית
15-06-10, 21:19
בקיצור אחרי בדיקותמקיפות הגעתי למצב שאם אני סותם את צינור העודפים שעל החליל
הרכב מניע ואז משחרר את הצינור
אבל לא מצליח לעלות על הבעיה
הוחלפו מזרקים חדשים
צינור עודפים חדש
השסתום הזה שבסוף החליל שמחובר מהצד השני של הצינור עודפים חדש
אין בריחה של קומפרסיה מהצינורות [נשמים ] שעל הסעפת
דלק יש אויר במיכל אין
יש למישהו איזה רעיון חוץ ממשאבת דלק

kobiarava
16-06-10, 08:50
אם הרכב מניע רק כשאתה סוגר את יציאת העודפים, ווסת הלחץ שלך לא תקין. גם אם הוא חדש, כנראה חדש ודפוק.

קובי

coas
16-06-10, 10:47
או שהשסתום לא תקין או הורכב לא נכון.
תכניס קודם את האו-רינג הקטן למקומו בחליל ורק אח"כ את ווסת הלחץ עם או-רינג הגדול עליו.
הווסת אמור להיכנס בקלות ללא הפעלת לחץ, כל מצב אחר משמע שאחת הגומיות לא במקומה.
שים מעט גריז נקי, או עדיף, נוזל קירור, על שני האו-רינג.

מחלה סופנית
16-06-10, 13:19
הרכבתי ווסת לחץ חדש לא עובד פירקתי והרכבתי ווסת מגיפ אחר שמניע ולא עוזר
אבל אם אני אחרי נסיעה ומכבה את המנוע וישר מניע אז מניע אז יכול להיות שהמשאבה זאת הצרה שלא מצליחה לשמור על לחץ?????

kobiarava
16-06-10, 13:30
אולי הבעיה שלך בכלל באל-חוזר שבמשאבת הדלק, אבל אז לא היה אמור להיות קשר לחסימת קו העודפים. בכל מקרה, מומלץ להוסיף שסתום אל חוזר על הקו, קרוב ככל האפשר למנוע, כדי לשמור על לחץ אופטימאלי גם כשמתניעים את הרכב אחרי כמה ימים.

קובי

eliv1
16-06-10, 16:12
אולי הבעיה שלך בכלל באל-חוזר שבמשאבת הדלק, אבל אז לא היה אמור להיות קשר לחסימת קו העודפים. בכל מקרה, מומלץ להוסיף שסתום אל חוזר על הקו, קרוב ככל האפשר למנוע, כדי לשמור על לחץ אופטימאלי גם כשמתניעים את הרכב אחרי כמה ימים.

קובי

אל חוזר לא תקין במשאבה היה גורר רק סטרטר ארוך... גם לפי דעתי הכיוון הוא ווסת, אבל קל מאוד לאבחן את התקלה בעזרת שעון לחץ דלק.

מחלה סופנית
17-06-10, 15:42
לחץ דלק תקין ובכול זאת החלפתי משאבה[כי יש לי חדשה ]
ועכשיו מניע ומתי שלא בא לו לא מניע כאילו אם אני מניע ישר אחרי שהמנוע פעל אז מניע ואם ישב לילה שלם או כמה שעות לא מניע וזה אחרי שהחלפתי למשאבה חדשה ניילון
כאילו לא שומר על לחץ אבל זה לא נכון כי יש לחץ אבל אם אני תופס את העודפים מניע כאילו רוצה לשגע אותי
בקיצור אני כנראה יעשה את הקטע הזה עם השסתום אל חוזר ונראה

-->