PDA

צפייה בגרסה מלאה : שאלה בקשר למסלול הבטיחה

sgill
15-06-10, 23:01
שלום,

א. כמה זמן יקח לעשות את המסלול הקצר הבא: בצומת מעלה גמלא (לבאים מדרום) פניה שמאלה לשביל הכחול, מתחברים לשחור, מתחברים לאדום ויוצאים בצומת בית צידה.

ב. מה העבירות של המסלול הזה בעונה הנוכחית? בוץ? סלעים? אחר? ג'יפונים יעברו בלי נזק?

ג. כמה זמן יקח להמשיך שמאלה בצומת בית צידה עד האדום ולרדת איתו עד לנקודת עניין שנקראת "לגונות" בעמוד ענן? וגם כאן מה רמת העבירות?

תודה לעוזרים.

danipc
16-06-10, 00:01
שלום,

א. כמה זמן יקח לעשות את המסלול הקצר הבא: בצומת מעלה גמלא (לבאים מדרום) פניה שמאלה לשביל הכחול, מתחברים לשחור, מתחברים לאדום ויוצאים בצומת בית צידה.

ב. מה העבירות של המסלול הזה בעונה הנוכחית? בוץ? סלעים? אחר? ג'יפונים יעברו בלי נזק?

ג. כמה זמן יקח להמשיך שמאלה בצומת בית צידה עד האדום ולרדת איתו עד לנקודת עניין שנקראת "לגונות" בעמוד ענן? וגם כאן מה רמת העבירות?

תודה לעוזרים.

המסלול הוא רק לבעלי ג'יפים עם הילוך כוח ( LOW ) ואינו מתאים לג'יפונים
העבירות היא בינונית ומעלה וכמובן תלויה בניסיון של הנהג בנהיגת שטח

sgill
16-06-10, 08:01
תודה,

האם הבעייתיות היא סלעים, בוץ או גובה המים?

ומה בקשר לזמן שלוקח לעבור את מעט הקילומטרים האלו?

amirk
16-06-10, 09:58
בין 20 דקות ל 3 שעות תלוי כמה מטיילים על 2 וטיולי ג'יפים מסחריים תפגשו בדרך

ב. מה העבירות של המסלול הזה בעונה הנוכחית? בוץ? סלעים? אחר? ג'יפונים יעברו בלי נזק?.
עבירות קושי הם עניינים סובייקטיבים, בניסעה במים יש יש בולדרים שרכב נמוך ולא ממוגן עלול להיפגע, לקראת סוף המסלול יש מעבר צינור שיכול להוות בעיה לג'יפונים

ג. כמה זמן יקח להמשיך שמאלה בצומת בית צידה עד האדום ולרדת איתו עד לנקודת עניין שנקראת "לגונות" בעמוד ענן? וגם כאן מה רמת העבירות?.
דרכי עפר טובות, שבת האחרונה תו"כ חתירה בקייאק ניצפו שם פיז'ו 206 וטויטה האייס

IlanHadar
16-06-10, 11:08
בנסיעה במים יש יש בולדרים שרכב נמוך ולא ממוגן עלול להיפגע, לקראת סוף המסלול יש מעבר צינור שיכול להוות בעיה לג'יפונים

דרכי עפר טובות, שבת האחרונה תו"כ חתירה בקייאק ניצפו שם פיז'ו 206 וטויטה האייס

המסלול שאנחנו עשינו שם לפני כמה שנים לא קיים יותר, אין גישה יותר למעבר הצינור לרכב, אלא אם בא לך להיות דחפור ולפתוח את כל הצמחייה שגדלה שם.

בשבוע שעבר הייתי שם, יש שבילים טובים שאפשר לטייל שם ולהגיע עד למים.

amirk
16-06-10, 11:29
המסלול שאנחנו עשינו שם לפני כמה שנים לא קיים יותר, אין גישה יותר למעבר הצינור לרכב, אלא אם בא לך להיות דחפור ולפתוח את כל הצמחייה שגדלה שם.

בשבוע שעבר הייתי שם, יש שבילים טובים שאפשר לטייל שם ולהגיע עד למים.

כנראה, אנו לא מדברים על אותו צינור. ואין בעיה (ולא זכור לי שהייתה) להגיע אליו מצפון או מדרום.

sgill
16-06-10, 12:11
לא הבנתי איפה יש בעיה ומה השתנה במסלול? כפי שכתבתי, התכנון הוא להיכנם שמאלה בצומת גמלא לשביל הכחול שהופך לשחור ובסוף לאדום ויוצא לצומת בית צידה.

שוב תודה,

אלעד הריס
16-06-10, 15:50
בכניסה לזאכי (הירוק) יש מעקף משמאל, ממליץ לקחת אותו, ובירידה השנייה(מימין) למיים להיכנס לנחל.
את הצינור שבסוף עוקפים משמאל.

בשעות הכי חמות יש פחות טיולים מסחריים(בד"כ), אז עדיף אז.אני ממליץ לך לעשות את המסלול הפוך (מצפון לדרום) כי זה משעושים המסחריים(שוב-בד"כ). בתוך הנחל אין איך לעבור אחד מול השני...

לא אמור להיות בוץ, ואם יש אז לא נורא...

אם אתם מטיילים עם רכבים לא ממוגנים אז עדיף שלא...
תהנו- מדהים שם...
אלעד

sgill
16-06-10, 16:53
[quote=אלעד הריס;319413]בכניסה לזאכי (הירוק) יש מעקף משמאל, ממליץ לקחת אותו, ובירידה השנייה(מימין) למיים להיכנס לנחל.
את הצינור שבסוף עוקפים משמאל.

איפה אתה רואה מסלול ירוק בעמוד ענן? (הגירסה האינטרנטית). אני רואה כחול שחור אדום...

אלעד הריס
17-06-10, 00:31
מפת סמ"ש מס' 1...
זה המסלול של הזאכי. החלק השחור זה חיבור בין השביל גישה של המג'רסה והזאכי.

30-06-10, 23:25
ערב טוב
אני מחר מבצע את המסלול עד הבניאס
אחרי הביצוע אני יעדכן אותך אם זה עוד
מעשי
אילן
עבודות עפר ופיתוח

raanan
30-06-10, 23:52
מנסיון,
מומלץ למוגבהים וממוגנים.
כמובן, רצוי מאד ג'יפ נוסף וציוד חילוץ.

תהנו
רענן

02-07-10, 02:18
ערב טוב
עשיתי את המסלול יום חמישי 01/07/2010 בלחץ הצוות רצו שינוי.(צפון)
מסלול לא מומלץ לגיפונים ערונים.
היה אתנו דימקס עשה את המסלול בקלות.(כאילו הוא בטיילת)
דעתי על המסלול.
מסלול מעצבן לא מהנה נסיעה ב-0 קמ"ש מסלול שאתה יוצא ממנו טחון ללא שום הצדקה.
חבל על הזמן לבזבז שם ,יכול להיות לפי אופי המסלול יותר מתאים לבצע אותו אחרי גשמים
הוא יהיה בטח מעניין.
אני אישית מעדיף את הדרום מצפון מדבר יהודה עד הגבול הדרומי הרבה יותר מספק.
אילן
עבודות עפר ופיתוח

-->