PDA

צפייה בגרסה מלאה : השאלת רכב גולף לצורך נסיעת מבחן לסבא של אישתי

ירון גל
16-06-10, 21:07
שלום רב
אספר סיפור ארוך בצורה קצרה לאישתי יש סבא בן 95 צלול בדעתו בריא בגופו ונפשו. שבגלל התחלת בעיות בראייה (עדין בלי משקפים) החליט לוותר על הרשיון נהיגה לפני שנה.
בניגוד לדעתי הביא לו אחד הנכדים (מהכסף של הסבא) קלנועית אפיקים, וכמובן שהוא ממש לא מרוצה ממנה אבל לא נעים לו להגיד את חוץ מלי. והבעיה הגדולה יותר שלפני חודש החזיר לו נכד אחר את האוטו שהיה אצלו כי הוא קנה אוטו לעצמו. אז הסבא חזר לנסוע עם הרכב במושב והקלנועית מעלה אבק (ואת האמת הוא לקח אותי טרמפ לאחרונה על הרכב וזה לא היה בדיוק חוויה נעימה)
כל המשפחה מתנגדת שאני יביא לו רכב גולף כי אומרים שהוא "לא צריך את זה" אך אני חושב אחרת ותמיד יעשה הפוך ממה שיגידו לי
ולכן אני מחפש מישהו באזור השרון שאפשר לקפוץ אליו עם הסבא איזה יום שישי או שבת (אני פשוט גר בצפון) לנסיעה קצרה או להשאיל ואני יבוא עם עגלה יקח ויחזיר אותו
תודה רבה
ירון גל

shmil
16-06-10, 21:53
מהניסוח שלךלא ברור אם אתה מעוניין גם לשמוע דעות מנוגדות לשלך, או רק לתאם סיבוב על גולף.
אם אתה מעוניין לשמוע, יש לי לא מעט מה לומר.

tallevi
16-06-10, 22:04
אני ממליץ לך לתאם עם חברת א.ר.ע.צ בראש-העין נסיעת מבחן על רכב גולף שכזה,הם יבואנים של E-Z-GO ותקבל שם יחס אישי,יעוץ מקצועי ביותר ותשובות לכל השאלות והדילמות בעניין.

טל.

erez_matas
22-06-10, 14:12
ירון שלום אם אתה מעוניין להגיע עם הסבא אלי למושב בצת אשמח לתת לכם סיבוב על הרכב גולף של סבא שלי

-->