PDA

צפייה בגרסה מלאה : צריך עזרה בהרכבת תפוח תחתון בסרן דנה 30

pachul
25-04-03, 01:17
במהלך שיפוץ הסופה לאחר הוצאת הציריה (הקצרה) נוכחתי לדעת שצריך להחליף את התפוח התחתון בסרן להוציא אותו זה סיפור אבל את זה כבר עברתי לפחות עם הראשון(צריך להחליף את התפוח גם בצד השני)אבל הבעיה מתחילה בהרכבה של החדש.
אני מקווה שהסברתי את עצמי נכון (המונחים הטכנים).
תודה מראש שרון
נ.ב
את הראשון הוצאתי ממקומו במכות פטיש :twisted: האם זו הדרך :?: לתפוח זה זה אולי לא ישנה כי"אילי פאת מת" אבל אם זו לא הדרך אז אני אחסוך מהשני את הנזק.
לילה טוב ותודה.

pachul
25-04-03, 17:36
השם המקצועי הוא תפוח מפרק היגוי :shock: .
אני מקווה שעד הערב מישהו יוכל לשפוך קצת אור :idea: על הנושא כי תכננתי לטפל בסופה מחר,לא יתכן כי אף אחד מהחברים לא ביצע את ההחלפה הנ"ל הרי אנשים מבצעים מבצעים טפולים הרבה יותר מסובכים :roll: .
בכל אופן אני מקווה שמישהו יעזור ומהר כי הסופה כבר תקועה הרבה זמן(יותר נכון אני תקוע הרבה זמן בלי רכב :cry: ).
אז שוב תודה מראש שרון

חנן-ג'יפולוג
27-04-03, 00:35
אתה צריך להוריד בלמים, טבור, ציריה ורק אז אתה יכול להוציא את כל המיפרק מהמקום על ידי כמה מכות עצבניות עם פטיש על התפוח העליון לאחר ששיחררת את האומים.
לאחר שהמיפרק ביד שלך, כדאי במקרה הזה לוותר על עבודה עצמית וללכת לבעל מלאכה עם פרס PRESS שיוציא לך את התפוחים וירכיב חדשים. עדיף אולי להחליף על הדרך את שני התפוחים כי זו לא עבודה נעימה וחבל לחזור עליה שוב עוד כמה חודשים בשביל התפוח השני.

pachul
01-05-03, 21:57
חנן תודה רבה על העצה לאחר כמעט שבוע של ניסיונות עקרים :? להוצאת BALL JOINT הובלה הכרכרה אחר כבוד למוסך של חבר ושם השליפה היתה פשוטה לפחות של השני כי בראשון מרוב מכות השתמשנו בברנר :twisted: בשביל לחלץ את הBALL JOINT.
שרון

-->