PDA

צפייה בגרסה מלאה : בעיות: קריאת חום מנוע וסרן קדמי

samuraiDP
18-06-10, 11:20
סמוראי 91, מנוע הוחלף לפני מס' חודשים.
לאחר החלפת המנוע (חורף) הייתה קריאה של חום גבוה, חשדתי בהשראות חשמליות אך בכל זאת הוצאתי טרמוסטט. בטיול שלשום נוכחתי סופית שכשאני מדליק אורות אני מקבל קריאה שהמנוע חם באופן משמעותי.
השאלה שלי היא האם להחזיר טרמוסטט? והאם יש דרך לפתור את הקריאה השגויה בזמן הדלקת אורות?

עוד בעיה מהטיול -
בזמן נסיעה עם לוקרים נעולים (גם כשהטרנספר לא משולב 4*4) ישנו רעש תיקתוק, לדעתי ה4*4 משתלב, אני צריך כיוון לתיקון...

תודה,
דרור

GodsFather
18-06-10, 11:26
תבדוק שהלוקרים תקינים, כי אם כן, אז אולי בעיה בציריה עצמה. מדריך לפירוק והרכבה של הלוקרים יש על דפי הפורום.

לגבי החשמל - בידוד של הכבל שהולך לצמה מהיוניט חום שנמצא מתחת לבית טרמוסטט. לך לאורך הכבל ותראה אם לא התלבשו עליו או אם אין פגמים או מקשרים בינו לבין כבל נוסף.

samuraiDP
18-06-10, 11:42
תבדוק שהלוקרים תקינים, כי אם כן, אז אולי בעיה בציריה עצמה. מדריך לפירוק והרכבה של הלוקרים יש על דפי הפורום.

לפני שאני מפרק, מה בדיוק אני אמור למצוא שם? מאיפה אני יכול להשאיל בוקסה 50 ?

GodsFather
18-06-10, 11:49
פרק את הכיסוי ותראה שהמנגנון שלם ותקין, שאין שיניים שבורות או שחוקות, שקצה הציריה במצב טוב(אל תבדוק אם זה נפתח ונסגר כשזה לא מחובר לבית הלוקר כי אז הכוכב יפרד מהקפיץ ותצטרך להיאבק בלהכניס אותו פנימה).

בדוק בשני הצדדים.

לא צריך בשביל זה בוקסה 50.

אחרי זה, במידה ובחרת להפריד לחלוטין את הלוקר מהסרן, אז צריך בוקסה 50 (לא 52 ? ) ומשם תמשיך בהתאם למדריך "סרן קדמי" שיש בעמוד המדריכים של האתר.

-->