PDA

צפייה בגרסה מלאה : שאלה קטנה לגבי סובארו

shay_love_off_road
22-06-10, 12:34
שלום לכולם

ברצוני לדעת מה דרוש כדי להסב סובארו GL רגילה
לרכב 4X4 כי ראיתי כמה כאלו ביוטוב. ודי קיבלתי רצון לעשות את זה על איזו GL
ישנה שעומדת אצלינו בשכונה למכירה.

המטרה היא רכב שבילים נטו! אולי גם מכונית לדיונות לא יותר מזה.

מה אני צריך לקנות? איזה רכיבים?
ואיך להרכיב את הכל. כי ההיכרות שלי עם הרכב הזה היא מוגבלת ביותר
והאם יש "קיטים" מוכנים

תודה מראש
ושיהי לכולנו אחלה יום

ishc
22-06-10, 13:46
אני משער שאפשרי אך לא כלכלי בעליל. כנס לאתר של מועדון סובארו שטח ותראה שאחת כזו כמו שאתה מדבר עולה בערך 15000 ואפילו פחות.

צביקה קרבורטור
22-06-10, 20:39
שלום רב !
קרא כאן:

http://www.subaru4x4.com/phpbb3/viewtopic.php?f=5&t=166
בברכה
צביקה

asafk
22-06-10, 21:02
מה שאתה צריך זה גיר והחצי האחורי של סובארו 4X4. את כל הטרוורסה האחורית, כיחידה אחת, מחליפים, את הגיר, ונשאר לך קצת עבודה בתוך האוטו. הכל כמעט BOLT-ON. אני מכיר אנשים שעושים הסבה כזו בפחות מיום.

אסף.

סוזי המשתוללת
25-06-10, 23:37
ואני מכיר שניים שבהתערבות בין החברה ביום חמישי בלילה שלפני תחרות הסבו כזה אוטו ,נרשמו, ולהפתעתם ולהפתעת אלה שהתערבו איתם סיימו ראשונים :D
זה לקח כמה שעות !!!

אפיז
27-06-10, 01:54
ואני מכיר שניים שבהתערבות בין החברה ביום חמישי בלילה שלפני תחרות הסבו כזה אוטו ,נרשמו, ולהפתעתם ולהפתעת אלה שהתערבו איתם סיימו ראשונים :D
זה לקח כמה שעות !!!

סוזי, הבחור לא נישמע מזוכיסט או מחפש טיפול סאדו ,
קיבל תשובה מצויינת ,שיקנה מוכן אין לו ידע וחוץ ממכה בראש הוא עוד יפשוט רגל :mrgreen::twisted:

asafk
28-06-10, 00:17
ואני חושב שכשגולש בג'יפולוג שואל אם ואיך אפשר להסב, הוא מתכוון שאם יש מישהו שיודע איך לעשות את ההסבה - הוא ייתן לו כיוון. והוא קיבל כאן אחלה כיוון.
אני גם אסביר למה זה כלכלי - כי סובארו ישנות הנעה קדמית יש הרבה, והמחירים נמוכים. סובארו 4X4 ישנות אין הרבה, והמחירים לאחת עם רשיונות גבוהים. המחיר של 2X4 ועוד 4X4 מושבתת בלי מנוע או בודי גמור אחרי תאונה או משהו בסגנון - יותר נמוך משל 4X4 תקינה.
ומה שנשאר אחרי זה זה עבודה. ומזה אנחנו לא פוחדים, בדרך כלל, כאן בג'יפולוג.

אסף.

-->