PDA

צפייה בגרסה מלאה : גם לי יש בלייזר 79

dodge
26-06-10, 01:25
זהו רכשתי בלייזר 79 כמובן שהרכב זקוק ליד אוהבת

בתור התחלה אני מעוניין בסעפת וקרבורטור משופרים ולרכוש מלאי של חלקים

למי שמעוניין למכור אשמח שייצור קשר בהודעה

אני מעוניין שהרכב יעבור הגבהה קלה למי שיודע על בעל מקצוע טוב ושההיגוי ברכב לא יפגע

תמונות בהמשך

תודה

e-sheta
26-06-10, 21:44
תיתחדש מיקצוען בהגבהות נימצא באשדוד בחור צעיר בשם גיל לעסק קוראים קפיצי הר טוב באשדוד אני מאמין שב 144 תימצא את הכתובת והטלפון .

זהו רכשתי בלייזר 79 כמובן שהרכב זקוק ליד אוהבת

בתור התחלה אני מעוניין בסעפת וקרבורטור משופרים ולרכוש מלאי של חלקים

למי שמעוניין למכור אשמח שייצור קשר בהודעה

אני מעוניין שהרכב יעבור הגבהה קלה למי שיודע על בעל מקצוע טוב ושההיגוי ברכב לא יפגע

תמונות בהמשך

תודה

dodge
28-06-10, 00:20
אגב הרכב 4X4 קבוע וטרנספר 5 מצבים כולל נעילה מקורי מישהו מכיר/ראה חיה כזאת

bizon
28-06-10, 07:50
יש לך חוצפה אדוני לצעוק קבלו מה יש לי ולא לשים תמונה :) :) :) יאללה פנק אותנו ותיתחדש

מור

גילי בשטח
28-06-10, 08:59
יש לך חוצפה אדוני לצעוק קבלו מה יש לי ולא לשים תמונה :) :) :) יאללה פנק אותנו ותיתחדש

מור

יש לי סעפת +קרבורטור הולי +מערכת MSD לרכב שלך צור קשר גילי 0525871188

polar bear
28-06-10, 12:06
זה לא היה שלי:)

ל"חיה" הזו קוראים NP203. יתרון - חזקה מאד יציאה אחורית בצורת CV ולא סליפ יוק { מפרק החלקה? } כמו ב 208. חסרון - LOW רק 1:2. לגבי ה 4X4 קבוע - מחלוקת אם יתרון או חסרון.

לדעתי האישית - אם יש לך סרנים מקוריים - תעיף אותם ושים חזקים יותר, כן אפילו אם יש לך 12BOLT אחורי, בגלל שהוא ישן ונדיר ויהיה לך קשה למצוא חלקי חילוף בשבילו .טספר לא היתי מחליף בחיים. לגבי קפיצים וכו' - אני לא רואה שום סיבה לרכוש קפיצים בארץ מכל יצרן שלא יהיה כאשר יש קיטים מוכנים לכל מטרה שתבחר. מבירור שעשיתי בזמנו לא היה הפרש גדול מדי { משהו כמו 15% , בארץ לבנאדם לא מקומבן } . והיתרון של קיט מוכן ומנוסה גדול מהסכום הזה.

לגבי המנוע - לדעתי תחקור קצת את הנושא לפני שאתה רוכש כל מני עזרים מיותרים, שלא מתאימים למטרה שלשמה רכשת את הבליזר { נניח אם אתה רוצה זוחל סלעים, אל תקנה מערכות שמתאימות לעבודה בטורים גבוהים }.

אל תרוץ לרכוש חלפים מיותרים אלא אם כן אתה מושבניק בעל שטח אכסון בלתי נדלה, ואז תרכוש כמה בליזרים וטנדרים שהורדו מהכביש, יותר משתלם. למען האמת קצת מצחיק שמישהו שרק קנה אוטו כבר חושב על חלפים:).

בהצלחה

מקריאה חוזרת של השאלה שלך לגבי הגבהה אני מבין שאתה רוצה רק "קצת" להגביה. אם כך שים בלוקים מאחור ועלה נוסף מלפנים וסע לשלום.

dodge
28-06-10, 21:55
הרכב עם צמיגים 33 בהצלבה הצמיגים משפשפים את המרכב

polar bear
29-06-10, 22:45
לגבי השפשוף - אתה יכול לעשות פחחות קלה לחלק שמשתפשף. אם אני לא טועה, אז גם לאחר הגבהה נדרש טיפול בחלק המשתפשף, בגלל שהנדנדה של הבליזר מאחור, וכשאתה סוגר מתלה הגלגל זז לאחור ולא לפנים כמו בנדנדה קדמית.

זו לא בעיה גדולה ואם תחפש ברשת תמצא מדריכים שונים לענין הזה.

ido33
21-07-10, 14:55
שלום לך,
קודם כל מזל טוב על הרכישה.עשית רכישה מצוינת לטעמי..
אני בעצמי מחזיק בלייזר שנת 85.יש הרבה אנשים שהפחידו אותי לפני הרכישה,
אך לא נכנעתי והתאהבתי בכלי.
אני לא כזה איש שטח מקצועי כך שלא אוכל לעזור לך בנושא
השגת חלקים,הגבהות וכיוב'.אני בעצמי שובר את הראש כל פעם מחדש מהיכן להשיגם לרכב שלי..
אני יודע שיש באיזור כפ"ס "האחים חדד" שמחזיקים מלאי..
תהנה כמה שתוכל
בהצלחה,
עידו

מוני_הכוכב
25-07-10, 20:40
היייתה לי בלייזר 1988,

בתור התחלה אני מציע לך לא להשקיע אגורה.
סע עם האוטו ותראה שהוא נוסע כמו שצריך ושאתה לא נכנס לבור ללא תחתית (האמן לי, יש לי הרבה יותר כסף מאשר לך).
רק אחרי שתתסע, תוכל לקבל החלטות נבונות.
אל תתלהב, אלא עבוד עם שכל. תתייעץ עם החברה כאן, הם מקצוענים ועפי"ר תקבל עיצות טובות.

עודד (polar bear( צודק ביחס להחלפת הסרנים, אבל זה יעלה לך הרבה יותר מאשר הרכב, הרבה יותר זול זה להישאר עם הסרנים הקיימים ולקנות נעילות lock right - קדמי ואחורי - חפש באתרים בארה"ב. כל נעילה צריכה לעלות כ- 300$ . התקנה של שניהם כ- 800-1000 שח. אל תשכח לקנות גם את השימסים שמונעים טולרנצים ושבר. זו נעילה אוטומטית והיא תכביד לך קצת יותר על הנסיעה במיוחד לאור העובדה שיש לך 4X4 קבוע. ברגע שאתה נעול קדימה ואחורה יש לך את כל ייתרונות הנעילה הרגילים ובנוסף העומס על הסרנים מתחלק. אמנם רק חלק קטן יעבור לסרן הקדמי (משהו כמו 20%-25%) אבל זה מספיק כדי למנוע שבר של ציריה וכמו כן יימנע סבסוב גלגל ועצירה פתאומית שמפעילים עומס עצום על הסרן/ ציריות ועלולים לגרום לשבר.

במה כן להשקיע במיידי? בבטיחות!!

תחליף את המראה הימנית בפנורמית - אצל הרקולס ביפו. יש שטחים מתים עצומים ועליך לצמצם. עד שהחלפתי הייתי מוצא עצמי עולה על מכוניות מימין בשעה שהחלפתי נתיבים.
אם יש לך הצללות בחלון אחורי - גרד אותם, יהיה לך שדה ראייה טוב יותר.
הוסף ב- 50 שח זמזמם רברס.
וודא שמערכת הבלמים שלך תקינה - יותר חשוב מהמנוע.
חופשים בהגה - סכנה מוכפלת בגלל גודל צמיגים לא תקני
צמיגים טובים שלא יתפוצצו לך/ לא יחליקו. החורף בפתח וצריך להיזהר.

ומשהו שלא עולה כסף: נהיגה זהירה!!!!!!!!!!

תהנה, סע בזהירות והשקע בשכל.

יש לי כמה שאריות של הרכב שאשמח למסור לך:

זוג לוקרים

yarinzim
27-07-10, 18:32
אולי תפנק אותנו באיזה תמונה של הבלייזר הקשיש?

dodge
27-07-10, 22:24
תמונות של הכלה בתמונות אלו הגיר החליט מספיק ודי

הספקתי לסדר את המזגן לבצע טיפול נקיון הרכב לא ראה שואב משנת 83

רכשתי חוטי הצתה קרבורטור אדלברוק בהמשך אני יחליף את כל מערכת ההצתה
ל MSD

בשבוע הבא הרכב יכנס לפחחות ללא רוורס

ido33
28-07-10, 20:47
הי מוני הכוכב,
אני גם די חדש בעניין הבלייזר כמו ידידי פה DODGE
אני בעל בלייזר 85 דיזל.
אני מחפש חלקים פשוטים כמו משאבת סולר,תפוח וכדומה.
אני מצ'וטט באינטרנט..שואל אנשים ..אין לאף אחד מושג..המליצו לי על האחים חדד בכפ"ס.
טילפנתי אליהם ואומרים שכבר יותר לא מחזיקים במלאי..
אני צריך די בדחיפות את החלקים.האם תוכל לומר לי האם באיזור חדרה-נתניה יש מישהו שמוכר חלקים הנ"ל?האם לך נשארו חלקים למכירה מהבלייזר 88 שהיה ברשותך?
כלעזרה או כיוון יתקבלו בברכה.
תודה,עידו
מצ"ב תמונות הבלייזר שלי

גלדיאטור
28-07-10, 21:02
המפגש פולסייז הבא יהיה גדוש

yarinzim
29-07-10, 17:52
דוד כהן באזור - חלקי חילוף לאמריקיות בלבד 03-5502924

tamit
29-07-10, 19:02
דוד כהן באזור - חלקי חילוף לאמריקיות בלבד 03-5502924

בטח שיש באזור השרון
צור קשר
עמית
052-6481117

מוני_הכוכב
30-07-10, 22:47
עשיתי כאן חיפו ש ומצאתי בת"א גם את רונית חלפים ריב"ל 6 - (אמריקאיות משומשות). בריבל 7 יש עסק לחלפים לאמריקאיות חדשות (שכחתי את שמם, קניתי שם פעם אחת והייתי מרוצה - בקש גם הנחה קטנה בסוף התהליך) , זולים יחסית למשחטות של UMI/

תרים טלפונים וברר אם יש וכמה יעלה.

ido33
31-07-10, 08:51
שלום לכולם,
תודה על העזרה שאתם נותנים כאן בפורום
כיף שיש אנשים שעוזרים ובאמת חשוב לכם.
אפנה לחנויות שציינתם.
עידו

dodge
31-07-10, 14:25
קנית את הרכב מקובי?

במידה וכן יש מלאי של חלקי חילוף לבלייזרים

אסף הלוי
31-07-10, 23:53
ערב טוב
הדבר היחידי שטוב בטרנספר הנ"ל (NP 203)הוא שאפשר לעשות מימנו DUOBLER -טרנספר כפול.בתוך הטרנספר אחרי יחידת ההפחתה ישנו דיפרנציאל שנוהג להישבר.
אני מחפש טרנספר כזה לפרוייקט החדש(K30 דבל קבינה)
למי שחיפש משאבת סולר-יש לי כזאת ספייר.ל-6.2.שלי כבר 6.5.
אסף

ido33
01-08-10, 11:26
הי אסף הלוי מה שלומך?
אני מחפש משאבת סולר ל6.2 כמו שיש ברשותך.
איך אוכל ליצור איתך קשר?
תודה מראש,
עידו

ido33
01-08-10, 11:27
הי DODGE,
אכן קניתי את הרכב מקובי.
מכיר את הרכב?
עידו

-->