PDA

צפייה בגרסה מלאה : אישור לשימוש בגז!

barak4*4
15-09-04, 09:41
לאחר כל הדיונים שהיו פה בעבר על שימוש בגז, תראו מה "בישל "משרד התחבורה. זה מה שהופיע ב13.09.2004 באתר הרכב של ידיעות.
"משרד התחבורה הודיע היום כי מעתה יוכלו בעלי מכוניות החל משנת הדגם 1995 להתקין במכוניתם ערכת תדלוק בגז. עד עתה התירו התקנות התקנת ערכה כזו לכלי רכב משנת הדגם 2001"... :D
נו? מה דעתכם?
ברשותי סופה 96, ממליצים?
שנה טובה :P
ברק

שחר-סופה
15-09-04, 15:46
אחחחח , ברק ....

אם אתה שואל שאלה כזאת , למה קנית סופה ...? מה ...? , אפשר היה להניח שמנוע
ה 4.0 ליטר יחסית צמא , לא ...?
השאלות האלו מזכירות את גי'פטריפ , כל עליה / ירידה של אג' וחצי של מחירי הדלק, הסולר / בנזין , ישר, שרשור שלם מתמלא בתגובות ...
אותי לימדו שאי אפשר לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה ...מה לעשות ...
רצינו JEEP לא...?
אם נשמעתי כועס בתגובה , סלח לי , אני ממש לא ...שתהייה לך שנה טובה. :P

שחר.

barak4*4
16-09-04, 13:22
שחר חג שמח.
תאמין לי שידעתי טוב טוב למה אני נכנס (מבחינה כלכלית) כאשר קניתי סופה, במיוחד כשלפניה, מלבד סמוראי וטראנו, היה בבעלותי cj8. הcj8 עשה בערך אחד לארבע, כך שהסופה היא שיפור משמעותי, אבל אם אפשר להוזיל עליות, אז למה לא?
אם מערכת הגז לא תפגום בביצועים ואכן תהיה זולה יותר בשוטף, אני אשמח להתקינה.
צא מהקיבעון שאומר שבשביל שדבר מה יהיה מוצלח הוא חייב להיות יקר. לפעמים אפשר לשלב את הטוב שבשני העולמות.
ובמחשבה אופטימית זו תתחילו כולכם את השנה. :lol:

טל
16-09-04, 22:14
הבעיה כרגע היא חוסר בפריסה ארצית של תחנות גז.
בעיה שניה שעדיין לא הוחלט על סטנדרט כשאותנו מעניין בעיקר בקצה ז"א פיית תדלוק וכו'
גז הבישול איננו מתאים אנחנו צריכים LPG כך שיש צורך בבלונים מיוחדים לפחות מבחינת הזמינות שלהם.
בדקתי מערכות כאלה באינטרנט וניתן להשיג נכון ללפני חצי שנה מערכת הודית בכ-150 200 דולר.
אבל בינתיים הייתי מציע לך להיתגלח על הזקן של מישהו אחר.
דבר נוסף מכוניות אמריקאיות אינן צמודות לתקן הארופי של זיהום ולכן הן אינן צריכות לעמוד בו אני מקווה שהסופה מלבד הדברים שקילקלו בה היא אמריקאית ואז עיניין השנתון לא רלוונטי.
אבל נכון כשהעסק יעבוד יהיה חסכון מאד משמעותי בשקלים (שיוצאים מהכיס).

דרור ברלי
17-09-04, 12:27
העסק לא יעבוד, כי המדינה לא מעוניינת בכך.

נכון שההתנגדות העקרונית הוסרה, (מטעמי פוליטיקלי קורקט, כי זה לא נראה טוב ולא מריח טוב, שהמדינה מתנגדת להקטנת זיהום האוויר...) אבל אל תשלו את עצמכם שפקידי האוצר יסכימו לוותר על ההכנסות השמנות ממיסוי על בנזין (יותר מחצי ממחיר ליטר בנזין מורכב ממסים).אתם צריכים להבין, שהמסים על בנזין מהווים סעיף עיקרי בהכנסות המדינה. מאיפה יממנו את כל השחיתויות שלהם?

ולכן הולכים איתנו בהפוך על הפוך: מותר להתקין מערכות גז, אבל פרט לכמה תחנות פיראטיות, אין ולא יהיה איפה לתדלק. המדינה דואגת לוודא, (באמצעות דרישות בטיחות דמיוניות ויקרות ללא כל פרופורציה) שתחנות הדלק לא יוכלו להרשות לעצמן להשקיע סכומים כל כך גדולים בהקמת עמדת תדלוק גז.

כל זאת עד שיחלוף התאריך שהמדינה התחייבה שעד אליו לא יוטלו מסים על הגז, על מערכות ההסבה ועל אגרת הרישוי. יומיים אחרי, תראה איך הכל חופשי ומותר... וגם יקר כמו בנזין או סולר.

barak4*4
17-09-04, 18:54
טל, תגיד, lpg זה לא גז בישול רגיל?

-->