PDA

צפייה בגרסה מלאה : צריך עזרה בבנית כלוב התהפכות

sh19792
30-06-10, 18:46
שלום קוראים לי שלומי ואני בונה באגי חיפושית אני צריך עזרת בבנית כלוב בתקן FIA איפה אני יכול מצוא שירטוטים באיזה צינורות אני צריך להשתמש ואולי עם יש משהוא מקצועי שאפשר ללכת ויבנה לי כלוב ומה העלות

kobiarava
30-06-10, 19:25
אהלן שלומי

קודם כל, ברוך הבא לפורום הבונים. במידה ואתה מעוניין לבנות באגי כמו בכותרת, ויש לך את האמצעים המינימאלים כגון כלי העבודה הנדרשים, זוג ידיים טובות ובעיקר רצינות ונכונות ללמוד, להתמיד ולהקשיב לעצות-הגעת למקום הנכון.
ההמלצה הראשונה והכי טובה שתוכל לקבל היא להיכנס לקישור הזה (http://jeepolog.com/115.html), ולהזמין את הספר המדובר. ממנו תוכל לשאוב ידע רב ורעיונות, וגם להעתיק תוכנית שלמה לבניית הבאגי מבוססת חיפושית. קניית הספר היא בשבילך מה שמכונה כאן בפורום "דמי רצינות"-שים כמה דולרים על ספר שייתן לך הרבה יותר ממה שנוכל לתת לך כאן בפורום בשיטת השאלה-תשובה. אחרי שקיבלת וקראת את הספר, במידה ויש לך שאלות קונקרטיות וממוקדות אתה מוזמן לחזור לפורום ולהעלות אותן, מיטב בוני הרכבים בארץ נמצאים כאן וישמחו לסייע לך בעת הצורך.
עוד עצה קטנה-לא מקובל כאן לשאול את אותה שאלה, בוריאציות שונות, יום אחרי יום אחרי יום, ולפתוח לצורך העניין 3 שרשורים חדשים. מומלץ להמשיך בשרשור הראשוני שפתחת, וגם להתאזר בסבלנות ולהמתין לתשובות מהאנשים שכנראה עדיין לא ראו את השאלה שלך.

בהצלחה-קובי

-->