PDA

צפייה בגרסה מלאה : האם יש בעיה לעשות את מסלול הירקון בלילה?

sgill
04-07-10, 19:25
האם יש בעיה להתחיל בבריכת הנופרים ולסיים במגרשי הטניס? כל הנסיעה בלילה? אני מניח שבעונה זו אין בוץ אבל יש סכנות אחרות?

תודה

איש
04-07-10, 19:27
אין שום בעיה , פרט לכך שאתה צריך להיות בקיא בפיתולי הירקון כי אתה עלול למצוא את עצמך לא איפה שאתה חושב.

נדב42
04-07-10, 21:12
בכל שעות היום והלילה המסלול מטוייל בכל האופנים: רגלית, אופניים, אופנועים, טרקטורונים, ג'יפים - סע בזהירות. לגבי ברבורים - אתה עדיין במרכז הארץ, מקסימום תמצא את עצמך מול שער סכור או מחסום ותיאלץ לחזור, בסוף תצא ...

לגבי הצד של גוש דן, ראה את השרשור הזה:
http://jeepolog.com/forums/showthread.php?t=40053

נדב.

ofiredri
04-07-10, 21:16
למיטב ידיעתי, איזור בריכת הנופרים אסור לתנועת כלי רכב.
תכנן לך מסלול אחר, אולי מצידו השני של הנחל .

sgill
04-07-10, 21:55
בכל שעות היום והלילה המסלול מטוייל בכל האופנים: רגלית, אופניים, אופנועים, טרקטורונים, ג'יפים - סע בזהירות. לגבי ברבורים - אתה עדיין במרכז הארץ, מקסימום תמצא את עצמך מול שער סכור או מחסום ותיאלץ לחזור, בסוף תצא ...

לגבי הצד של גוש דן, ראה את השרשור הזה:
http://jeepolog.com/forums/showthread.php?t=40053

נדב.

תודה למגיבים,

נדב, תודה על הקישור, אני זוכר אותו מהזמן שפורסם.
את המסלול ביום עשיתי מספר פעמים משני צידי הנחל, בחורף, גם ביום יש תמיד סכנה שהקוליסים בבוץ יובילו אותך בלי שתרצה ישר לתוך הנחל. בקיץ זה לא קיים.

nirs
04-07-10, 22:55
לדעתי, בקיץ אין מה לחפש שם (ביום ובלילה).
המסלול מטוייל לעייפה ע"י רוכבי אופניים.
אין כמעט מקומות לעצירה.
בקיצור לחכות לחורף.

hadtomer
05-07-10, 07:06
היי.
אני עובד ברחוב הברזל ברמת החי"ל ויורד לירקון פעם פעמיים בשבוע. כל המסלול, ללא יוצא מן הכלל, עביר להפליא. אפשר לעשות אותו בקלות גם עם אאוטבק או טריוס. רק תוודא היטב שאתה מכיר את השביל- קל מאוד להתברבר באזור הוד השרון ובאזור הפרדסים שבסביבות פ"ת. קח בחשבון שבקטעים מסוימים הדרך צרה ורוכבי אופניים, שיכולים לפתח שם מהירויות רציניות, עלולים לצוץ מולך בהפתעה וגם להימרח לך על הפגוש (קרה לי לפני שבועיים, למזלי היתי עסוק ב"להשקות את הנחל" ולכן הרוכב ניסה, אך לא הצליח, להאשים אותי ש"דרסתי אותו".)

-->