PDA

צפייה בגרסה מלאה : פירוק סורגים של טרילידור

AvigdorAharon
05-07-10, 00:28
ערב טוב,

לפני שנתיים הזמנו התקנת סורגים לבית.
הבית נמכר, ואני רוצה לקחת את הסורגים איתי.
החברה מוכנה לבוא ולפרק, אבל המחיר... אבסורד!!!

מישהו מכיר את הנושא?

לפרק מהדפנות אני מסתדר, אבל איך אני מפרק את המסמרות שנמצאות במסילות האופקיות (למעלה ולמטה), מבלי לפגוע במסילות עצמן?

כל רעיון יתקבל בברכה,
אביגדור

mik_l86
05-07-10, 01:54
עיצה שלי עזוב אותך מהזבל הזה, תזמין סורגים נורמאליים ממסגר לבית החדש, גם הגנבים כבר יודעים מזמן שהם לא מכשול.

נדב42
05-07-10, 02:52
עיצה שלי עזוב אותך מהזבל הזה, תזמין סורגים נורמאליים ממסגר לבית החדש, גם הגנבים כבר יודעים מזמן שהם לא מכשול.

+1

במו עיני ראיתי גולדן רטריבר מפרק סורג כזה כשניסה להגיע לחתול שהתגרה בו מהצד השני ...
(בלי לום, מבער, או אמצעי פריצה אחרים ... :rolleyes:)

נדב.

AvigdorAharon
05-07-10, 11:51
+1

במו עיני ראיתי גולדן רטריבר מפרק סורג כזה כשניסה להגיע לחתול שהתגרה בו מהצד השני ...
(בלי לום, מבער, או אמצעי פריצה אחרים ... :rolleyes:)

נדב.

תודה,
אבל זו לא השאלה.
אני חייב לפרק כי הבית אמור לחזור למצב הקודם שלו, והבעלים לא רוצה את הסורגים.
בנוסף, יש עלויות כלכליות גם לסורג חדש, אז מי שיש לו רעיון, יעזור לי מאוד.

ניתן לפתוח שרשור בנושא" יעילות הסורגים בבית פרטי".

אביגדור

whisky
05-07-10, 11:57
אהלן,

על פניו זה נשמע לא מסובך, אבל בחיים שלי לא ראיתי למה אתה מתכוון, אולי תעלה תמונה ונראה אם אפשר לעזור.

בעקרון, ממה שאתה מתאר (כאמור בלי להכיר את העניין) נשמע כאילו אפשר לקדוח את הראש של המסמרות ולהוציא את המסילות, אח"כ לקדוח עוד ולמלא בחומר מילוי שיראה יפה. אבל כאמור זה בלי לדעת על מה מדובר. אולי עם תמונה יהיו רעיונות אחרים.

whisky

AvigdorAharon
08-07-10, 01:32
קצת תמונות:

התמונה השמאלית מצולמת מלמטה כלפי מעלה

אביגדור

mik_l86
08-07-10, 15:36
בתמונה השמאלית זה נראה שאפשר להכניס בוקסה ולפתוח את הבורג, אחרי שזה יהיה בחוץ תדפוק את השאר פנימה ותמלא שפכטל.

AvigdorAharon
08-07-10, 23:35
בתמונה השמאלית זה נראה שאפשר להכניס בוקסה ולפתוח את הבורג, אחרי שזה יהיה בחוץ תדפוק את השאר פנימה ותמלא שפכטל.

אני אבדוק את העניין, למרות שנראה לי שהמסמרה שבקירות הצדיים, זהה לאלו שלמעלה ולמטה.

אביגדור

meir alony
08-07-10, 23:44
וויש קטן עם דיסק "9

-->