PDA

צפייה בגרסה מלאה : יחסי העברה ?!

riko
05-07-10, 16:22
איזה יחסי העברה אני יכול להתקין במידה ויש לי בשני הסרנים (dana30,44) נעילות אוטומטיות
של דטרוייט לוקר , הצמיגים הם 33 אינץ ויחסי העברה סטנדרטיים של סופה.
בדקתי באתר של דטרוייט ולא הצלחתי למצוא טבלה שלפיה אוכל להתאים את יחסי ההעברה לנעילה
תודה

kobiarava
05-07-10, 21:14
יחס ההעברה המושלם בשביל הסט אפ שלך יהיה 1:4.10, יחס העברה שיחזיר את הג'יפ ליחס סופי מקורי.

eliv1
05-07-10, 21:15
ריקו,

דבר ראשון, מהיכרות עם האוטו שרכשת, רצוי שתבדוק אילו נעילות אוטומטיות יש לך בדיוק, אפילו במחיר של החלפת שמנים בסרנים, אם אני זוכר נכון, מאחורה יש נעילת דטרויט לוקר מלאה (המחליפה את הקייס).
במידה ויש לך דטרויט לוקר המחליף את כל הקייס המקורי, יחס ההעברה המקסימאלי שתוכל להתקין הינו 3.73, ללא החלפת הנעילות, אם אלו נעילות איזי-לוקר, נעילה המחליפה את הסטליטים המקוריים, ולא את הקייס המקורי, תוכל להחליף את הקייס, ולהתקין איזה יחס העברה שתרצה.

לצמיגי 33, עם סופה ידנית ומנוע מקורי הייתי ממליץ על 4.10 מקסימום, יותר מזה זה מוגזם.

אם אתה לא בטוח אילו נעילות יש לך, רצוי שתצלם, ונאמר לך, חבל שתשקיע כסף סתם...

riko
05-07-10, 22:33
כן אלי אתה צודק , אני לא בטוח ב-100% איזה נעילות יש לי.
אני אפתח את הדיפרנציאל ואצלם את הנעילות , דווקא זה הזמן להחליף שמנים בסרנים
בקרוב תמונות

RONI
05-07-10, 22:42
איזה יחסי העברה אני יכול להתקין במידה ויש לי בשני הסרנים (dana30,44) נעילות אוטומטיות
של דטרוייט לוקר , הצמיגים הם 33 אינץ ויחסי העברה סטנדרטיים של סופה.
בדקתי באתר של דטרוייט ולא הצלחתי למצוא טבלה שלפיה אוכל להתאים את יחסי ההעברה לנעילה
תודה

http://www.jeepolog.com/UserFiles/Image/with_watermark/gear_setup_storm/1.jpg
קבל

riko
06-07-10, 00:54
תודה רבה רוני , הכוונה שלי הייתה איזה יחסי העברה אפשר לחבר לנעילה כך שזה יכנס לקייס
הקיים , בדטרוייט לוקר הנעילה מחליפה את כל הקייס ולכן יש הגבלה איזה קורונה יכולה להתאים
3.57 או 4.10 או 4.25 במיוחד בסרן הקדמי שהוא דנה 30.
בכל מקרה הטבלה הזו מחזקת את דעת הרוב לגבי 4.10

-->