PDA

צפייה בגרסה מלאה : ושאלה לירושלמים - צימר מומלץ

גיא
05-07-10, 19:00
הי

ניטל עלינו לבלות איזה יום יומיים באזור ירושליים.

האם יש מלון, צימר, אכסניה, משהו שיהיה נוח לזוג עם ארוחת בוקר וחניה צמודה.

כמובן משהו שאתם מכירים וממליצים !
וכמובן שהכי זול שאפשר בלי להתכלב.

תודה !

zivviz
05-07-10, 19:15
הי

ניטל עלינו לבלות איזה יום יומיים באזור ירושליים.

האם יש מלון, צימר, אכסניה, משהו שיהיה נוח לזוג עם ארוחת בוקר וחניה צמודה.

כמובן משהו שאתם מכירים וממליצים !
וכמובן שהכי זול שאפשר בלי להתכלב.

תודה !
ירוק בהר - מושב שורש : 15 דקות מירושלים .

בתוך ירושלים : עין כרם , יש כמה צימרים .
נ.ב : מקום חדש בעמק הארזים ( ליפתא - בתוך ירושלים ) בשם חוות טור סיני - תבדוק אם סיימו לבנות את יחידות האירוח החדשות שלהם . אתר אינטרנט ( גוגל )

גיא
05-07-10, 19:44
ורד יריחו זה סבבה ?

עודד זנטון
05-07-10, 21:35
תבדוק בכפר אדומים,יש שם אחלה צימרים, הייתי ונהנתי.
(נוף מדהים לנחל פרת)

eran4x4
06-07-10, 12:25
ורד יריחו זה סבבה ?
אם המרחק והחום לא מפריעים לך....
ירושליים זה ממש לא

גיא
12-07-10, 15:03
טוב,

תודה לכל היועצים.

בסוף הזמנו בבקעה.

נספר אחרי - איך היה.

לכל הירושלמים, אפשר להציע טיולים בסביבה וקפה קריר לעת ערב.

:)

( 10-12 אוגוסט )

תודה.

whisky
12-07-10, 15:31
גיא,

הכוונה בבית קטן בבקעה?

אני הייתי נוסע לעין לבן, לא טיול ארוך (יש שיגידו קצרצר) לטבילה במעין נחמד באמת, שווה להכין שם גם קפה ;)

בעקרון לטייל אפשר בירושלים בלי להפסיק, תגיד מה הכיוון שלך, ננסה לשלוח אותך לאנשהו... השאלה אם בטיולים אתה מדבר על שטח, או טיולים עירוניים?

whisky

גיא
12-07-10, 17:48
שאלה יפה ..

אני מניח שבאחד הימים נטייל בעיר עצמה
ובשני בשטח.
אולי בבוקר פה ובערב שם ..

מי יודע :)

טלטולי
12-07-10, 22:01
שאלה יפה ..

אני מניח שבאחד הימים נטייל בעיר עצמה
ובשני בשטח.
אולי בבוקר פה ובערב שם ..

מי יודע :)
גיא אים הזמנת מקום בבית קטן בבקעה חניה צמודה ממש אין שם .
נ.ב תביא הרבה ברזלים ליקשור את האוטו!!![ברוך הבא לירושלים]
לגבי טיולים בתוך העיר צריך לדעת טוב טוב לאן נוסעים [כל יומיים פותחים כביש או סוגרים קוראים לזה רכבת הקללה . אבל אין כמו העיר הזאת בעולם]:cool:

whisky
13-07-10, 10:12
די לבהלה ההמונית, קצת קשה אז נשברים?

בגדול, אני לא יודע מה ההיכרות שלך עם העיר ירושלים, אם היא ממש שיטחית, הייתי ממליץ על טיולים בעיר העתיקה (כמה נדוש, ככה חובה) יש שם המון פינות חמד שרוב האנשים לא מכירים. אבל, אם כבר מאסת בעיר העתיקה, אז מקום כמו עין כרם שווה טיול, זה משלב גם יופי של כפר ערבי נטוש, גם כנסיות, גם אפשרות למים קרוב (עין חנדק, סטף...)

בעיר העתיקה הכי יפה להסתובב בבוקר ובערב (בעצם כל היום) יש סיורי לילה מהפנטים בעיר העתיקה, וגם ביום לראות את כמות הרוכלים והתיירים והתושבים ולהבין שמדובר בעיר שחיה כבר קרוב ל4000 שנה בלי מעצורים מכניס לאיזה פרופורציה את ת"א העיר בלי הפסקה. אתה תמיד יכול לבדוק אם יש סיור של "יד בן צבי" (https://www.ybz.org.il/?CategoryID=196) באותו הזמן ולהזמין שם מקום, או של סיורי free tours (http://www.all4free.co.il/Article.asp?ID=698) אני לא יודע איך מתאמים אבל שמעתי על זה, שווה בדיקה לדעתי.

אני לא יודע באיזה מסגרת אתה רוצה לטייל, כמה אנשים, גילאים, כמה שעות, איזה אופי, אבל בעיקרון יש בעיר מהכל, אם אתה כבר ישן בבקעה אתה קרוב מאוד לתלפיות שווה לך לבדוק אם יש הופעה מעניינת ב"צוללת הצהובה" (בשביל זה יש אינטרנט) זה מקום מגניב ששירת אותי כנער ומדי פעם נחמד לשמוע בו הופעה (מקום קטן אינטמי וירושלמי מאוד). סיבוב בטיילות ארמון הנציב זו גם אופציה נחמדה, אפשר גם עם סגווי ואז זה כולל הדרכה (לדעתי צריך לתאם מראש) זה צמוד אליכם אם אתה בבית קטן בבקעה.

אם אתם קבוצה נחמדה ומעוניינים בסיורים בתשלום עם מדריכים סוף הדרך דבר איתי יש לי כמה חברים שישמחו להציע לכם סיורים (אתה יודע בתשלום תמיד כולם מוכנים להציע :p).

תן קצת נתונים נראה עם מה יש לנו לעבוד ;) בשביל לתפור לך משהו שיתאים לך.

בכל מקרה תהנו,

whisky

גיא
13-07-10, 10:55
OK :)

אז ככה,

מי ? זוג ( נושקים ל קצת לפני 40 )
איפה/מה/כמה ולמה? אני מכיר את העיר העתיקה הכרות טיפה יותר משיטחית בעיקר מכיוון שעבדתי פעם לפני שנים כחובש מלווה לטיולים ( מה שאומר שאני מכיר את המסלולים המוכרים של הטיולים בתשלום + תגלית וחו"לניקים אחרים )

יש מצב שמפחד עינה בישה וגנבות אחרות נבוא בפרייבט .. זה מבטל את הטיול שטח - ( אני מכיר את המעיינות ומעלות 21 וחבריו ואת הסביבה של איפה שהיה המפגש האחרון וכו' )

אני מכיר את הטיילת ואזור ה"ביצה" ואני מכיר את איזור עין כרם.

אני לא מכיר את הצוללת הצהובה :)

אבל זה כיוון טוב. אני אבדוק מה זה.

זוגתי התגוררה בירושלים משהו כמו שנה לפני מספר שנים, היא מכירה גם קצת :)

תודה.

אין צורך במדריך בתשלום.

~~~~

לגבי חניה, אני מדבר על זה : http://www.jerusalem-hotel.co.il/Hotel-Bakah/Hebrew/index.asp

שוחחתי איתם פעמיים בטלפון, הם טוענים שיש להם חניה מעבר לכביש קרוב מאוד למלון. אני לא מכיר אז אני לא יודע, אבל פעמיים קבלתי את אותה תשובה.

~~~~

whisky
13-07-10, 11:01
OK :)

אין צורך במדריך בתשלום.

חשבתי כך, לכן גם הצעתי את הסיורים של החינם, לא מכיר אותם, שמעתי עליהם דברים טובים, אבל באמת שלא עברתי אצלהם סיורים. שווה לדעתי בדיקה.

whisky

whisky
13-07-10, 12:40
גיא, באמת שלא צריך להיבהל, שמעתי על לפחות שלושה אנשים שמחזיקים רכבים בירושלים, כנראה שאפשר לחיות עם רכב בירושלים.

יש אכן מגרש חניה קרוב לבית קטן, חברים שלנו שהתאכסנו גם שם וגם בבית קטן במושבה סיפרו שהיה מדהים. אני מקווה שהם צודקים. המיקום הוא באמת אחלה, בשבת קצת פחות (הרבה דברים נסגרים שם בשבת) אבל כמי שמכיר את ירושלים, אתה בטח יודע שיש לא מעט דברים פתוחים בירושלים בשבת, שווים ביקור, טעימה...

"עין לבן" לא דורש טיול שטח, מה שהוא כן דורש זה מוכנות לפקקים של גן החיות התנכ"י, נוסעים לכיוון גן החיות נכנסים לחניה וממשיכים עם הדרך ישר עד שהיא הופכת לדרך עפר ממשיכים כ-2K עם השביל (נוח ורובו מלא בפריווטים ולא ברכבים מסוקסים) ומגיעים למעין מקסים, עם המון צל. אנחנו רצינו לעשות טיול בשבת האחרונה ומרוב קסם פשוט התנחלנו במשך משהו כמו 4 שעות נהננו וחזרו הביתה. אי אפשר לפספס אותו ברגע שהגעת לשביל.

עין חנדק נמצא ליד אבן ספיר (קרוב להדסה עין כרם), לא הייתי שם כבר כמה זמן, אבל מדובר על טיול רגלי (תמיד מומלץ רכוב, אבל אני מתחשב) ציינתי את זה בגלל שאפשר לשלב את זה עם עין כרם כמסלול עירוני ואז לשתות שם קפה בצל, לקטוף סברסים ולנוח, אולי איזה פיקניק נחמד.

מסלול רגלי נוסף הוא הסטף, נחמד מאוד, הבעיה היא שאם עושים אותו בירידה צריך איכשהו להגיע לרכב למעלה, או אופציה נוספת היא לעשות רק את החלק העליון.

טלטולי
13-07-10, 16:56
שוחחתי איתם פעמיים בטלפון, הם טוענים שיש להם חניה מעבר לכביש קרוב מאוד למלון. אני לא מכיר אז אני לא יודע, אבל פעמיים קבלתי את אותה תשובה.
גיא מדובר בשלוש חניות שנימצאות אכן מעבר לכביש או בחניה של בית הכנסת שנימצא מימול כולי תיקווה שתימצא שם חניה.
חשוב מאוד לאאאאא לחנות צמוד לכניסה של המלונית זה מפתה ואין שם כחול לבן אבל יש דוחות תאמין לי.[זה נתיב נסיעה]
לגבי החניה אים אתה בא עים ג ,פ ,ס תכניס רחוב "מרדכי היהודי"
נ.ב הכניסה לעיר העתיקה סגורה לכלי רכב.

גיא
13-07-10, 22:42
סבבה

אנחנו לא נהיה שם בשבת אלא באמצע השבוע לשם שינוי :)

10-12/8

מי שרואה את עצמו מעוניין ... :)

-->