PDA

צפייה בגרסה מלאה : סוזוקי ספלאש או ניסאן מיקרה ושרות קרסו.

הירשפלד יובל
06-07-10, 00:07
שלום. האמא תיבדל לחיים ארוכים 70+ רוצה למכור דיהטסו סיריון 2002 (רכב שיאמר לשבחו שלא עצר ולא ראה מוסך בחייו פרט לטיפולים תקופתיים ) ומתלבטת בין הרכבים שהוזכרו, חדשים מהחברה.ידוע לי שהניסאן רכב טוב אולם חושש בצדק או לא ממחיר החלפים וממה ששמעתי על השירות של קרסו.אודה למי שיוכל להאיר את עיני על הרכבים והשירות של כל חברה. בתודה.יובל.

omri_t
06-07-10, 08:04
לדעתי ומנסיוני- השירות של קרסו, מנסיוני מלפני כמה שנים- היה גרוע ביותר!

אחריות זה לא אחריות, אמינות זה לא אמינות.

איני יודע לגבי הניסן, אבל בזמנו לאמא שלי היתה רנו- וזה היה פשוט רע!
אף אחד לא באמת ידע לטפל בה. בכל מיני תקלות רצנו למומחים כאלו ואחרים כי במוסכי היבואן \ מרכזי
לא הצליחו לסדר את הבעיות.

יתכן ואמינות הרכבים השתפרה מאז (אחרי הכל, יש הטוענים שמהפכת האמינות של רנו זה פשוט ניסן בעטיפה יפה..)

בקיצור, היתה מרוצה מהדיהטסו- תמשיכו עם אחת כזו \ יפנית הדומה לה...

sherutcarasso
18-07-10, 01:33
שלום יובל

שמי אריה לייב ואני מנהל השרות בקרסו מוטורס.

זה מספר שנים שרמת השרות הניתנת ללקוחות רנו וניסאן נחשבת לאחת הגבוהות בענף. הדבר נבחן באופן תדיר על ידי סקרים ענפיים וסקרים פנימיים שאנו וגם גופים עצמאיים עורכים.

קשה מאד להתייחס באופן כללי לאימרות שכותב כאן עומרי ונשענות על תחושות עבר , אולם אני יכול להבטיחך שיש לנו צוותים מקצועיים היודעים את מלאכתם ומגובים דרך קבע על ידי היצרנים , אחריות היצרן מכובדת באופן מלא ולפי כתב האחריות ואף למעלה ממנו.

אמינות רכבי רנו עברה מהפיכה בה יכולת להבחין עם הקמפיין הגדול והמחייב שפורסם לאחרונה. גם כאן ממבדקים בלתי תלויים ניתן לומר שרנו איננה נופלת באמינותה משום רכב יפני. ניסאן כמובן כרכב יפני , תמיד היה ידוע באמינותו הגבוהה.

לעומת זאת , נושאי הנוחות והבטיחות שבהם אין לרנו מתחרים , נותרו מצויינים כשהיו.

אני מניח שייקח לנו מעט זמן עד שדעה כפי שאני מציג תחלחל היטב בציבור וכשזה יקרה כדאי לך להיות בעל רנו או ניסאן.

אם נדרשות שאלות או הבהרות נוספות אשמח לספקן.
אנא כתוב לי ל - [email protected] בצירוף מס' הטלפון ואני מבטיח להתקשר חזרה.

תודה ולהשתמע

אריה לייב
מנהל השרות - קרסו מוטורס

הירשפלד יובל
18-07-10, 02:34
לאריה לייב שלום.מכיוון שהשאלה נשאלה בפורום/בפומבי מן ההגינות שגם אשיב כאן.לאחר מעשה ובניגוד לדעתי (מוצדקת או שלא) רכשה האמא ניסאן מיקרה.הדיהטסו סיריון הנוכחי שירת אותה ומספר נהגים אחרים 8 שנים ללא שראה מוסך או עצר פעם אחת. בפעם היחידה שפגעה בבקלית צד כסופה מקדימה ובחברה (רק שם ניתן היה להשיג אותה) ביקשו 900 ש"ח טבין ותקילין ,הצעתי לה לפרק את השניה לשם הסימטרית. זו היתה עבורי נקודת הכשל היחידה של היבואן-לא היו אחרות כי הרכב לא נזקק לכלום.למיטב ידיעתי רכבי ניסאן הם רכבים טובים ומה שהרתיע אותי היה מחירי חלפים כפי ששמעתי ממכרים וביקורות שרות (מוצדקות או לא).תן לי לקוות שאזכה מעל גבי פורום זה להלל ולשבח את שרות קרסו או לפחות בכך שלא תכתבנה שאלות/הערות נוספות נדע כי הגענו אל המנוחה והנחלה לפחות בהקשר לרכב הנ"ל. יובל.*

הירשפלד יובל
30-08-20, 00:36
[QUOTE=sherutcarasso;325164]שלום יובל
שמי אריה לייב ואני מנהל השרות בקרסו מוטורס.
זה מספר שנים שרמת השרות הניתנת ללקוחות רנו וניסאן נחשבת לאחת הגבוהות בענף. הדבר נבחן באופן תדיר על ידי סקרים ענפיים וסקרים פנימיים שאנו וגם גופים עצמאיים עורכים.

הירשפלד יובל ( 2010 ) :
תן לי לקוות שאזכה מעל גבי פורום זה להלל ולשבח את שרות קרסו או לפחות בכך שלא תכתבנה שאלות/הערות נוספות נדע כי הגענו אל המנוחה והנחלה לפחות בהקשר לרכב הנ"ל.

? too good to be real/true

תחילתו של הפוסט לפני כעשור . מאז האמא תבדל'א החליפה מיקרה במיקרה אחרת חדשה. כנראה עקב גיל האמא והקורונה הרכב נסע רק כ-2200km . זומן לטיפול ראשוני ע"י שרות קרסו ע"פ זמן ( יותר משנה ) ולא ק"מ. ביקשתי במייל הצעת מחיר לטיפול עם פירוט וקיבלתי . הוקש בטעות בשירות קרסו km לא נכון ( גדול פי 20 ויותר ). חזרתי טלפונית , תיקנתי km וביקשתי הצעה מתוקנת וקיבלתי. ניהלתי דיאלוג עם מנהל שרות ( אזורי ? ) וטענתי לפניו שגם כפונקציה של זמן , ברכב שנמצא בחניה מקורה , איני מעוניין וחושב שאין צורך להחליף 2 או 3 מסנני אויר ועוד פריטים מסויימים. הגענו להסכמה שניתן לוותר על החלפתם של פריטים מסויימים ונקבע מועד לטיפול ביום x שעה 07:30.

רכבי הפרטי הוא רכב חברה כך שלא יוצא לי לבקר הרבה במוסכים , לבטח לא באלו של היבואן. הגעתי ב-07:20 , שערי המוסך נפתחו ב-07:30 , עמדתי בתור עם מס' אנשים ב-2 עמדות קבלה כאשר בלוח תצוגה על הקיר שהופיעו בו שמות בעלי רכבים והזמן שזומנו , רכבה של אמא הופיע ראשון. הרכב נמסר ב-07:40 וקיבלתי אותו חזרה ב-08:30.
לא עזבתי את המוסך , על מושב הנהג הולבש כיסוי ניילון , חיכיתי בפינת המתנה שהיתה נעימה/סבירה יחסית ושירות/טיפול כל איש צוות שהתנהלתי מולו היה אדיב/מנומס עם רצון לעזור.

תקוותי היא שזהו השירות שמקבל כל לקוח ומאחר שלא יצא לי לעבוד עם הרבה מוסכי יבואן מורשים ( פרט לטויוטה בעבר כשהיה לי היילקס מהעבודה ) , ואם אכן כך כנראה ששופרה רמת השירות במוסכי יבואנים , או לפחות אצל קרסו.

איל מ
30-08-20, 01:00
במוסכי יבואן בד"כ משקיעים בחווית הלקוח. זה די דומה אצל כל היבואנים (בטויוטה רייכמן גם הייתי מקבל קפה ומאפים בזמן שאני ממתין, וכמובן שטלוויזינץה ועמדות אינטרנט). לא בזה נמדד יבואן. יבואן נמדד במחירים שהוא לוקח ממך על טיפולים וחלפים, אבל! יותר מכך, הוא נמדד במימוש אחריות (רובם נכשלים כשלון חרוץ), ועל השירות ברגע שיש תקלה ברכב. אצלי רוב הזמן היה בסדר, הרכב עבר מטיפול לטיפול והכל היה פיקס.

דרור ברלי
30-08-20, 11:03
השירות נמדד בהכל.

kd2
30-08-20, 23:23
שלום יובל, שמח שהתרשמת לטובה, אבל בסוף מדובר בטיפול מאוד פשוט שלא באמת מעיד על כלום.

ההתרשמות שלי משירות קרסו לפרטיות לפחות בדרום הוא שהכניסה של דאצ'יה העמיסה עליהם מאוד.
העמיסו להיט מכירות, עשרות אלפי מכוניות, על פחות או יותר אותם מרכזי שירות למיטב ידיעתי, ורמת הזמינות בירידה מאז.

אצלי בקנגו החליפו פילטר סולר והחזירו את הרכב עם נזילה כל כך גדולה שאחרי 10 שניות של רכב מונע הבנתי זאת, והם פספסו את זה לגמרי.

Crabbing
31-08-20, 00:03
היתה לי אלמרה עתיקה, הגיע ריקול, קבעתי תור מראש במוסך דרך המוקד של קרסו.
בדרך למוסך התקשרתי להודיע שאני מאחר, נזכרו להגיד לי שאין חלק.
היה קצר בתקשורת בין קרסו למוסך.
עשיתי אחורה פנה תוך שאני מתלונן בתקיפות במוקד קרסו.
איך שהגעתי הביתה הודיעו שמצאו חלקים.
נסעתי, התנצלו וסידרו.
מצד אחד - ברדק, מצד שני - כשצועקים מקבלים.

דור אריאל
31-08-20, 02:23
לכל דבר יש מחיר.
במקרה נזה המנגנון שעובד לסדר ולתזמן תורים וכו משלמים בעלות הטיפול ובחלקים

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

גיא
01-09-20, 10:24
אגדה ...

אשתי מתעקשת שהדאסטר שלה תטופל במוסך רשת

זה מסכת ייסורים ומלחמת התשה אין סופית מול קראסו. גם ובעיקר מימוש אחריות על פה ושמים קטנים ...

היה לי בעבר קאיה ריו חדש. אני יודע להשוות מול השירות שלהם.

לקראסו יש עוד כברת דרך ארוכה ( מאד ) להתקדם.

Sent from my iPhone using Tapatalk

erby
02-09-20, 20:53
מנסיון עם הרכב שלי, נקנה בטרייד רשמי של קרסו, האחריות לא שווה את הנייר שעליו היא מודפסת.
רכב נקנה מהטרייד עם אחריות לשנה על מנוע וגיר. לאחר חודש התפוצצה צינורית בטורבו. לא באחריות. אני שואל את מנהל המוסך, אבל יש אחריות גיר ומנוע, הוא מסביר לי שזה לא באחריות, והם לא אחראיים ובכלל קרסו טרייד היא חברה נפרדת, ושאפנה אליהם אבל זה לא יעזור כי צינורית לא כלולה באחריות.
פשוט גניבת דעת.
ואחכ הוא לא מבין איך אני לא בא לטפל אצלם במוסך מורשה. הסברתי לו שהם לא שווים את ה30% פרמיה שהם גובים על הטיפולים.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk

kd2
02-09-20, 21:04
אין ספק שהקטע המגוחך הזה שכל מערכת שהיא לא הבלוק/ראש לא נחשבת "מנוע" זאת בדיחה עצובה.
מילא תגיד שמשהו כמו משאבת הגה כוח זה לא מנוע, נו מילא...
אבל צינורית טורבו ? המנוע יכול בלי זה ? חלק אינטגרלי ממנו לחלוטין.
אתה תגלה שגם כל חיישן של המנוע הוא בכלל "חשמל", וזה פשוט לא נכון.

מעניין אם מישהו הלך איתם על זה עד הסוף.

גיא
02-09-20, 22:22
הטרייד אין קראסו עוד יותר גרועים מהמוסכים שלהם ואני לא אכנס לפרטים כי תבעתי אותם.

Sent from my iPhone using Tapatalk

יואב פולס
05-09-20, 00:50
בטויוטה רייכמן גם הייתי מקבל קפה ומאפים בזמן שאני ממתין, וכמובן שטלוויזיה ועמדות אינטרנט

בטויוטה רייכמן קיבלתי את חווית השירות הכי גרועה EVER ממוסך אי פעם בחיים.
כשקניתי לפני הרבה שנים את הלנדקרוזר 100 שטופל על ידי הבעלים הקודמים אצלהם, באתי אליהם באופן טבעי, לקבל היסטוריה, להכיר אותם, ולדעת שיש לי כתובת.
הגעתי עם הרכב למוסך, קיבלת אותי 'רועץ שירות' וביקש שאצא עם האוטו מהמוסך, כי אין לו חלקים, ואין איך לטפל בו, ושאני אסתדר לבד. עניתי שהרכב טופל אצלהם, וקיבלתי תשובה שזה לא משנה, והנה שם על הליפט עומד אחד כזה בלי בולם הגה, ואין את החלק, והיה נחמד אבל אין לו זמן בשבילי ושאמשיך קדימה ואצא. הייתי בהלם. הלכתי.
טלפון ל'בכור כהן' באור יהודה "אהלן, תתחדש, אין בעיה לטפל באוטו שלך, מה שאתה צריך רק תבוא"

-->