PDA

צפייה בגרסה מלאה : אחרי ששיגעתי אתכם עם יבוא אישי ועוד כל מיני שאלות שלא ברא שטן

shay_love_off_road
10-07-10, 15:28
ראיתי השבוע סברבן ידנית מודל 1974 שניראת לי מעט מוזנחת (אין לי בעיה להיכנס לפרוייקט)
רציתי לשאול. מדובר במנוע GM350 עם גיר ידני שאינני מכיר.

רציתי לשאול. במידה ואכן אקנה את הרכב. האם יהיה ניתן לחבר שם
גיר של סילווראדו 6 הילוכים? או שעדיף כבר להישאר עם הגיר הידני 4 הילוכים + R
הרכב גם דורש צמיגים חדשים. והרי לשאלותי.

1. האם ניתן להרכיב גיר של סילווראדו על הבהמה הזאת (ואם כן מה העלויות)?
2. שאלה לבעלי הסוברבנים/בלייזרים/סיירות. כמה עולה סט צמיגים 50/50 בממוצע לרכב שכזה?

תודה מראש לכל העונים.
שתהיה שבת שלום לכולם

e-sheta
10-07-10, 17:58
תשובה לשאלה השנייה צמיגים 50/50 יעלו החל מ600 ומעלה במידה 245/75/16 אני לא בטוח שזו המידה שרשומה ברישיון אצלך למודל הישן במידה והגאנט אצלך 8 ברגים גם אולי תוכל לשים 265/75/16 היו מודלים שהמידה הזו נירשמה אצלם
ואם תירצה גאנטים 8/16 ברגים יש לי למכירה של סילוארדו מודל 2001 במצב טוב בכמות של 4 יחידות .
תשובה לשאלתך הראשונה אני אתן חלקית אמרו לי שניתן לחבר למנוע כזה גיר 700 של ואנדורה .

ראיתי השבוע סברבן ידנית מודל 1974 שניראת לי מעט מוזנחת (אין לי בעיה להיכנס לפרוייקט)
רציתי לשאול. מדובר במנוע GM350 עם גיר ידני שאינני מכיר.

רציתי לשאול. במידה ואכן אקנה את הרכב. האם יהיה ניתן לחבר שם
גיר של סילווראדו 6 הילוכים? או שעדיף כבר להישאר עם הגיר הידני 4 הילוכים + R
הרכב גם דורש צמיגים חדשים. והרי לשאלותי.

1. האם ניתן להרכיב גיר של סילווראדו על הבהמה הזאת (ואם כן מה העלויות)?
2. שאלה לבעלי הסוברבנים/בלייזרים/סיירות. כמה עולה סט צמיגים 50/50 בממוצע לרכב שכזה?

תודה מראש לכל העונים.
שתהיה שבת שלום לכולם

shay_love_off_road
10-07-10, 18:33
לא כ"כ מבין בזה. מה זה "גיר 700"?

וואנדורה זה לא 4X2? איך גיר כזה אמור להתחבר לטראנספר
ודריישאפט קדמי? אם זה גיר של הוואנדורה שאני מכיר (4 הילוכים)
אז אין לו ייתרון על פני הידני שמצוי כרגע ברכב. אני מחפש שיהיה יותר הילוכים
כדי לשייט בצורה יפה ב200 ק"מ שיש לי עד לנסיעות השטח בנגב

kobiarava
10-07-10, 18:53
ברור שיש לו יתרונות (אוברדרייב, למשל), אבל גם חסרונות. אני הייתי מוותר בכלל על רעיון ההסבה, קח בחשבון שהסבה כזו (לגיר של סילוורדו) יכולה לעלות לך קרוב למחיר רכישת הרכב... מה שלא שבור-אין צורך לתקן. אם הרכב מוצא חן בעניך-קנה, תתחיל לנסוע ולשפר לפי הצורך (ועומק הכיס), סמוך עלי שיהיה לך מספיק במה להשקיע גם בלי להחליף גירים שלא לצורך...

קובי

shay_love_off_road
10-07-10, 19:09
אני מאמין לך. היה לי "סיקס" בעבר ותמיד יש מה להוסיף ולשפר.
כמו מוט היגוי מחוזק, בולמים חדשים, מדחס מזגן (ששווק חיים),
ואני בטוח שאכיר את הרכב יותר לעומק יהיה לי עוד מה לעשות בו. מעבר
קוסמטיקה/הריפוד/מערכב/חלונות חשמל שאלו דברים שוליים.

ואכן סביר להניח שאקנה את הרכב (יש לי עוד כמה בדיקות לבצע כדי לא ליפול על "הפתעות")
ואם הוא אכן במצב שיצריך "יותר מידי עבודה" כנראה שאחזור לחפש כלה בצורת
סוברבן/בלייזר/סיירה מבציר 1973-1987.

תודה בכל אופן.
לגבי הגיר אני רוצה להחליפו בגלל שיש לו 4הילוכים
ולגיר שאני רוצה להחליף יש שני הילוכים נוספים וגם אובר-דרייב

דרור ברלי
10-07-10, 19:22
גיר ידני חזק וטוב. למה להחליף?...
מעבר לזה - אוטו כל כך ישן, שגם לפני 20 שנה לא היה מציאה מבחינת עמידות ואמינות... לטעמי בור ללא תחתית, אבל אם זה מה שמדבר אליך, לך על זה...

מכניקה תמיד אפשר לשפץ/להחליף. אבל בודי ושילדה בני כמעט 40... חפש סדקים/שברים וכו'. חלודה בטוח תמצא והרבה.

shay_love_off_road
10-07-10, 19:36
האמן לי שאם היה לי כסף הייתי הולך לייבא שברולט טאהו בת ימינו ומשדרג אותה לשטח
כרגע התקציב הוא 40 אלף שחצי ממנו ילך על תוספות ושיפצורים. ושאר הדברים יעשו ממשכורת למשכורת

חלודה בטוח שאמצא. יש חלודה מסביב החיבורים של החלונות בדלתות האחוריות וחלודה סביב השמשה הקדמית.
הרעיון הוא בעצם לקחת רכב שמצד אחד יהיה "רטרו" מצד שני "קאסטום" ומצד שלישי עם יכולות שטח לא מבוטלות
(מה שיש לסוברבן. למרות גודלו המפלצתי שלא מאפשר מעבר במקומות מסויימים)
זה בהחלט מה שמדבר אלי. בילדותי התאהבתי בC10 חבוט שהיה לשכני הירקן.
תמיד אהבתי שברולטים ותמיד בסדרות "הדרומיות" בטלוויזה בתור ילד השתתפו "פול-סייזים"
(לא צריך להזכיר את הוואנדורה של B.A. "מצוות לעניין" ואת הGMC של "ווקר")
ועכשיו שיש לי הזדמנות ל"פול סייז" בין אם בדמות "סוברבן" ובין עם בדמות טנדר אני
אלך על זה ואשפץ אותו וגם אם זה יוריד לי את איכות החיים לתקופה. זה בסוף ישתלם.
בחיי שבא לי לבעוט בראשם של אלו המזניחים רכבים כאלו.

אם אקנה את הבהמה. כנראה לפי המלצתך אשאר עם הידני.

תודה.

ארז
10-07-10, 19:56
ברור שיש לו יתרונות (אוברדרייב, למשל), אבל גם חסרונות. אני הייתי מוותר בכלל על רעיון ההסבה, קח בחשבון שהסבה כזו (לגיר של סילוורדו) יכולה לעלות לך קרוב למחיר רכישת הרכב...

קובי

גיר של סליברדו מודרני יעלה הרבה יותר מאשר עלות רכב כזה בן 20 שנה....
עוד משהו קטן...סברבן ישן עם צמיגי 32" זה לא רכב בעל עבירות טובה, זה רכב באורך של רכבת עם זויות בטן ונטישה גרועות במיוחד....קח בחשבון שאתה תצטרך צמיגים גדולים יותר על כל מה שמשתמע מזה(סרנים מחוזקים, הגבהה,צריכת דלק ועוד...)

shay_love_off_road
10-07-10, 20:17
לא משנה לי. ירדתי מעניין הגיר.

לגבי מה שאמרת. אם זה אומר שאצתרך להילחם בשודדים במסגרת החוק
(כלומר משרד התחבו-רע והמשטרע) כדי לאשר צמיגים/סרנים/חישוקים גדולים חזקים
ושונים מהסטאנדרט אעשה את זה.

כבר ראיתי בשירתי הצבאי F350 ארוך יותר מהסוברבן ש"לועס" שטח. היינו בתוך הרכב
וכמעט לא הרגשנו את המהמורות והבורות. הרכב הזה עלה עליות כמו כלום בשטח 100.
אני מאמין שסוברבן תגיע לאותם הישגים פחות או יותר.
http://image.off-roadweb.com/f/9399603+w750+st0/0712or_07_z+1987_k2500_chevrolet_suburba n+biggest_suv.jpg
יש לרכב הזה מרווח גחון יפה לגעתי. אם צריך נשפר אותו גם מבחינת הגובה ומהלכי המתלה.

shmil
10-07-10, 21:13
אני מאמין שסוברבן תגיע לאותם הישגים פחות או יותר.
[
בדיוק על זה נאמר - "אשרי המאמין".
בהצלחה.

shay_love_off_road
10-07-10, 22:04
תודה. ברור שעל ההתחלה לא אשיג יכולות של F350 אני נתתי פה השערה
לאט לאט אשדרג את הרכב. נכון שבהתחלה הוא לא יהיה "לועס הסלעים האולטמטיבי"
אבל אני חושב שעם הזמן עם העבודה ועם התוספות אפשר להביאו לרמת עבירות מכובדת.

הניסיון שלי בשטח הוא מועט בעשרות מונים משלכם (ניסיון שהחל בצבא והמשיך ב"סיקס")
לכן אני מתייעץ פה בפורום ושואל. אני רוצה כמה שפחות לנחש לבד וכמה שפחות לעשות טעויות
(ויש שיגידו שקניית רכב כזה הינה טעות בפני עצמה וזכותם!) אבל התאהבתי במכונה הזאת.
התאהבתי בסוברבן בגלל המפלצתיות שבה (למרות שאם אמצא טנדר STEP-SIDE מתוצרת
GM עם 4X4 ארד מהסוברבן) מישום מה יש לי גם משיכה למכוניות קלאסיות ורטרו.
לכן חשבתי בכיוון הסוברבן/סיירה ובעיקר בגלל שאני חולה שברולטים. (לא תוצרת דהיו)

polar bear
10-07-10, 22:09
איפה ראית וכמה עולה?

המושבים הקדמיים זה ספסל או שנייים נפרדים?

לגבי הגיר - קודם תקנה אחרי זה נדבר. מגוון האפשרויות הוא אדיר.

danel
10-07-10, 22:44
אני רואה שאתה כבר חרמן לקנות, אז כמה דברים לפני שאתה מוציא את הכסף, מכיוון שזה רכב שאתה הולך להשקיע בו לא מעט זמן כסף ואהבה, אל תתפשר, אפילו אם זה כרוך בהמתנה ממושכת
תחפש כלי כמה שיותר קרוב למה שאתה רוצה וכמה שיותר "מושקע", ויש כבר עכשיו כמה רכבים מאד מעניינים, תבדוק בלוחות מודעות.

אני במקומך בודק אפילו אפשרות ליבוא אישי

בהצלחה

דרור ברלי
10-07-10, 23:21
אני במקומך בודק אפילו אפשרות ליבוא אישי

+1.

רוב הכלים מהסוג הזה בארץ מוזנחים, לעוסים ושחוטים, רקובים, שילדות עקומות, סדוקות, שבורות... באופן כללי במצב קטטוני.

danel
10-07-10, 23:23
גם ביבוא אישי צריך לשים לב טוב שלא מביאים ערמה של חלודה ולבדוק מאיזה אזור בארה"ב הוא מגיע (רצוי כמה שיותר מדברי) רוב האזורים שם לא עושים טוב לרכבים.

דרור ברלי
10-07-10, 23:29
נכון, אבל שם יש המון כלים כאלה ויש אפשרות לבחור. לא צריך להתפשר כמו בארץ, על הרכב היחיד שמצאת אחרי הרבה חיפושים, שמצבו הכללי ירוד ומטה ואתה יודע שאתה הולך לשפוך בו ימבה של כסף כדי להחזיר אותו למצב נסיעה פלוס-מינוס, וכל זה רק כי הוא נדיר בארץ.
בגדול, הסיכוי למצוא שם כלי לא חלוד ואולי גם במצב מכני טוב ומעלה, עדיין גדול בהרבה מאשר כאן.

danel
10-07-10, 23:37
כן, זה בעיקר היתרון הגדול ביבוא אישי, אבל שוב לשים לב טוב לעניין המרכב, גם שם יודעים להחביא מתחת לצבע ולחומר פחחים בודי רקוב מהיסוד.

מדי פעם כותב פה איזה אמריקאי משועמם שיכול להעיד על זה :p

shmil
11-07-10, 07:41
אכן, לא רק אמריקאים יכולים להעיד.
יצא לי לבדוק לעומק ויליס יפהפה שהובא לארץ ביבוא אישי, ומשום מה היה נראה לי שחסר תפר בין שני פחים, שאמור להראות במבט חיצוני.
זה גרם לי לבחון לעומק, ואכן החבר שלי החוויר כשראינו את מצב הבודי מתחת לרצפה - כמעט לא נותרו קורות שלמות.

אז כן, מארה"ב, אבל לא להסתפק בתמונות באיביי ודומיו.

shay_love_off_road
11-07-10, 11:19
תודה לכולם על התשובות.

חזרתי הרגע מבדיקה יותר מעמיקה של הרכב. והמצב עגום משחשבתי.
ידוע שעדיף לייבא מאיזור מדברי כי במדינות מושלגות מפזרים מלח על הכביש. מה שלא
מטיב עם הרכב ומזין הייטב את החלודה. לכן אני אחפש רכב מאיזור דוקטה/נוואדה/קנזס

אבל מי נותן בארץ שירות של יבוא אישי? ולקנות מE-BAY זה לא הכי בא בחשבון
כי אני עובד רק עם מזומן בלי כ. אשראי. ברור שאם אגיע לייבוא אישי אביא איזה
טנדר step-side במצב טוב. מי נוסע לארה"ב ונותן שירות של בדיקה אמינה של
הרכבים האלו(בתשלום כמובן) וגם השודדים מהמכס.
ניסיתי בעבר את האופציה הזאת. ניראה לי יותר מידי כאב ראש.
אבל אם אתם אומרים. כנראה שאחזור לזה.

תודה

danel
11-07-10, 12:08
יש מישהו/חברה שמייבאת רכבים לארץ מארה"ב, תנסה לבדוק איתם את הנושא, יש במודעה הזאת טלפון.

נראה שהם דואגים להכל

http://www.yad2.co.il/Cars/hotPicSpecial.php?CatID=1&SubCatID=6&CarID=144887&Code=0b279b63b9b9d23d29a11f3bf7f0f5f5

דרור ברלי
11-07-10, 16:07
היתרונות - מישהו אחר מבצע עבורך את כל הבלגנים: איתור רכב מתאים, בדיקה, הובלה, שחרור מהמכס וכו'. אתה משלם ומחכה שהרכב יגיע.
החסרונות - ראית בעצמך כמה זה עולה. 60K עבור בלייזר בן 35 שאולי באמת נראה לא רע (אבל גם לא כזה מדהים. לך תדע) מגלמים בתוכם אחוזי רווח עצומים עבור החברה שמייבאת.

חפש באתר קלסיקאר את "יומן יבוא אישי" של ד"ר נמרוד רחמימוב. הוא אמנם הביא פרייבט (איזה ג'אנק-קאר אמריקאי ישן, פורד LTD משנות ה-70, ככה נדמה לי, אם אני לא טועה). מפורטים שם כל השלבים, צעד אחר צעד, של ייבוא אישי בכוחות עצמך, שזה גם לא סיפור כל כך זול. מה שהתחיל ב- 1,500$ עבור קניית המכונית בארה"ב צמח להרבה יותר מ-30K שקלים אחרי ההובלות והמיסים וכל הזנבות שמסביב עד שהיא מקבלת רישוי ישראלי וכל זה לפני שיפוץ מלא ואפילו לפני תיקון הנזקים שנגרמו למכונית (במזיד, כמובן) במגרשי המכס בחיפה...

בנוגע לבלייזר הזה - שווה לברר אם הצמיגים המרשימים אלה גם נרשמים לרכבים האלה ברשיונות עוד באמריקה ואיך מתייחסים לזה כאן, במדינה המתקדמת שלנו.

shay_love_off_road
11-07-10, 17:55
תודה רבה.

קראתי את היומן על יבוא הפורד LTD. ידוע שאנחנו חיים במדינה "נאורה" "ירוקה" ו"תרבותית" כמו מדינות
אירופה המערבית המפותחות (הרשו לי לגכח)... אבל מה לאחד כמוני עם אופי מערבוני ולאירופה המערבית?
יש לנו חוקי רכב נוקשים ולא מובנים שגם אם תישב וועדה חיצונית של: מהנדס רכב, דיפלומט, פסיכיאטר, ושופט
הם לא יצליחו להבין את הרעיון השטני מאחרי חוקי הרכב הנוקשים שיש פה בארץ. (הורדת רכב מהכביש
רק בגלל שבולמי התוף הוחלפו בדיסק יותר בטיחותיים ויותר יעילים? איפה זה נשמע אם לא כאן)
ושלא נדבר על גופי המדינה שכל אחד מהם הוא אירגון פשע בפני עצמו. "עולם תחתון במסגרת החוק"
מה שנקרא. אבל אני כבר ערוך לזה נפשית, הייתי כבר בעלים של ג'יפ סיקס אני יודע שהם לא הולכים לעשות
לי חיים קלים. לא השודדים מהמכס, ולא הגנגסטרים של משרד התחבורע (כפי שאתה מכנה אותם - ובצדק!)
לכן אני מעדיף להיכנס לשיפוץ של רכב שכבר מתגלגל על ארצינו. כמו שראיתי כן פרוייקטים על סוברבן ועל
צ'ירוקי ישן. וגם על הגלאדיאטור. חלקים אין לי בעיה ללכת לייבא. (מי אמר LMC TRUCK?)
בקליפורניה אני יודע שלא רושמים מידת צמיגים. (בן דוד שלי גר שם 5 שנים!). זה רק במדינתינו הקלוקלת
לדעתי. גם התקן "יורו" האידיוטי הזה שקיבלה על עצמה המדינה בניסיון עלוב להתקבל לאיחוד האירופי הסנובי.
61 שנה ועדיין השלטון לא קלט שאנחנו מדינה מזרח תיכונית ולא אירופאית (שלא לומר סוג של צפון אפריקאית)

כניראה שאחפש עוד קצת בארץ. ואז אפנה לייבוא אישי אם החיפוש לא יניב תוצאות.

תודה רבה על התגובה

shay_love_off_road
12-07-10, 00:22
ניראה לי שאת ה40 אלף אקח כמקדמה לדודג' ראם החדש.
אבל אהבה לשברולט תמיד הייתה ותמיד תהיה

דרור ברלי
12-07-10, 01:38
תודה רבה.

קראתי את היומן על יבוא הפורד LTD. ידוע שאנחנו חיים במדינה "נאורה" "ירוקה" ו"תרבותית" כמו מדינות
אירופה המערבית המפותחות (הרשו לי לגכח)... אבל מה לאחד כמוני עם אופי מערבוני ולאירופה המערבית?
יש לנו חוקי רכב נוקשים ולא מובנים שגם אם תישב וועדה חיצונית של: מהנדס רכב, דיפלומט, פסיכיאטר, ושופט
הם לא יצליחו להבין את הרעיון השטני מאחרי חוקי הרכב הנוקשים שיש פה בארץ. (הורדת רכב מהכביש
רק בגלל שבולמי התוף הוחלפו בדיסק יותר בטיחותיים ויותר יעילים? איפה זה נשמע אם לא כאן)
ושלא נדבר על גופי המדינה שכל אחד מהם הוא אירגון פשע בפני עצמו. "עולם תחתון במסגרת החוק"
מה שנקרא. אבל אני כבר ערוך לזה נפשית, הייתי כבר בעלים של ג'יפ סיקס אני יודע שהם לא הולכים לעשות
לי חיים קלים. לא השודדים מהמכס, ולא הגנגסטרים של משרד התחבורע (כפי שאתה מכנה אותם - ובצדק!)
לכן אני מעדיף להיכנס לשיפוץ של רכב שכבר מתגלגל על ארצינו. כמו שראיתי כן פרוייקטים על סוברבן ועל
צ'ירוקי ישן. וגם על הגלאדיאטור. חלקים אין לי בעיה ללכת לייבא. (מי אמר LMC TRUCK?)
בקליפורניה אני יודע שלא רושמים מידת צמיגים. (בן דוד שלי גר שם 5 שנים!). זה רק במדינתינו הקלוקלת
לדעתי. גם התקן "יורו" האידיוטי הזה שקיבלה על עצמה המדינה בניסיון עלוב להתקבל לאיחוד האירופי הסנובי.
61 שנה ועדיין השלטון לא קלט שאנחנו מדינה מזרח תיכונית ולא אירופאית (שלא לומר סוג של צפון אפריקאית)

כניראה שאחפש עוד קצת בארץ. ואז אפנה לייבוא אישי אם החיפוש לא יניב תוצאות.

תודה רבה על התגובה

שי, יש לך בעיה של גישה שלילית. Bad Attitude.

זה שתתעצבן על המדינה - לא יעזור לך. כשאתה כועס בגלל זה אתה מעניש את עצמך שוב על טיפשותם ורוע ליבם של הפקידונים הללו שעצם קיומם הוא כבר עונש לך ולכולנו. כל כך כועס? עדיין מותר ללכת מכאן ולהתיישב במדינה עם חוקים גמישים יותר, לפחות בתחום הזה שכל כך חשוב לנו... ואחר כך לגלות שבתחומים אחרים, שיכול להיות שהם חשובים לא פחות, יש בה חוקים אחרים שמעצבנים לא פחות.

מכיוון שאנחנו עדיין לא מחליפים מדינה בגלל רישוי רכב, שב עם עצמך ותנסה לעשות רשימה מדויקת ככל האפשר של עלויות צפויות. תשווה יבוא אישי של רכב תקין וטוב בעזרת מתווך, לייבוא אישי שאתה עושה בעצמך (הרבה ריצות וניג'וסים, אולי אפילו טיסה או שתיים לארה"ב, אבל חסכון רציני בדמי התיווך), לעלויות צפויות של רכישת הנבלה בארץ + שיפוץ שלה, אפילו שיפוץ מתמשך (לא בבת אחת).
מכיוון שרוב המכוניות מהסוג הזה בישראל הן או נבלות מתפוררות במצב קטטוני-סופני או כאלה שמצבן מספיק טוב כדי שבעליהן לא ירצו להיפרד מהן, אני הייתי מעדיף יבוא אישי. איזה יבוא אישי? לבד או דרך מתווך? לא בטוח שהיבוא האישי דרך מתווך יוצא בסופו של דבר היקר ביותר...

shay_love_off_road
12-07-10, 02:27
לחלוטין אופציה!
תודה על הנקודות למחשבה. בהחלט בא לי על שברולט טקסטאנית יותר מאי פעם!

ראיתי את המחירים בEBAY פחות או יותא למודלים שאני רוצה 73-87
והינה כמה דוגמאות:
http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Chevrolet-C-K-Pickup-1500-SCOTTSDALE-1976-CHEVY-PICK-UP-4-X-4-SHORTBED-_W0QQcmdZViewItemQQhashZitem2eae694283QQ itemZ200494629507QQptZUSQ5fCarsQ5fTrucks

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Chevrolet-C-K-Pickup-1500-Scottsdale-1976-1-2-ton-Chevy-4x4-stepside-truck-V8-Automatic-_W0QQcmdZViewItemQQhashZitem1e5cdfd2e9QQ itemZ130407191273QQptZUSQ5fCarsQ5fTrucks

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Chevrolet-C-K-Pickup-1500-C-K-1500-1977-chevy-4X4-stepside-_W0QQcmdZViewItemQQhashZitem43a0472be9QQ itemZ290451827689QQptZUSQ5fCarsQ5fTrucks

והאהוב עלי ביותר עד כה היה זה:
http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Chevrolet-C-K-Pickup-1500-1981-Chevy-Pick-Up-4x4-Stepside-Mud-Truck-_W0QQcmdZViewItemQQhashZitem588895d102QQ itemZ380248641794QQptZUSQ5fCarsQ5fTrucks

תודה לכולם על פתיחת קוי החשיבה לכיוון היבוא. אני בטוח שגג תוך שנה
אני על רכב חלומותי מתוצרתה של שברולט

e-sheta
12-07-10, 08:07
רכב זהה למה שפירסמת אני יכול להשיג לך יחסית במכיר סביר בארץ כיום אני אקבל יותר פרטים עליו כמובן סרן חיי קידמי מנוע 5700 במצב נסיעה מודל 1987 כולל טסט שבוצע לא מזמן והבעלים מעוניין למכור .

לחלוטין אופציה!

והינה כמה דוגמאות:
http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Chevrolet-C-K-Pickup-1500-SCOTTSDALE-1976-CHEVY-PICK-UP-4-X-4-SHORTBED-_W0QQcmdZViewItemQQhashZitem2eae694283QQ itemZ200494629507QQptZUSQ5fCarsQ5fTrucks

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Chevrolet-C-K-Pickup-1500-Scottsdale-1976-1-2-ton-Chevy-4x4-stepside-truck-V8-Automatic-_W0QQcmdZViewItemQQhashZitem1e5cdfd2e9QQ itemZ130407191273QQptZUSQ5fCarsQ5fTrucks

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Chevrolet-C-K-Pickup-1500-C-K-1500-1977-chevy-4X4-stepside-_W0QQcmdZViewItemQQhashZitem43a0472be9QQ itemZ290451827689QQptZUSQ5fCarsQ5fTrucks

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Chevrolet-C-K-Pickup-1500-1981-Chevy-Pick-Up-4x4-Stepside-Mud-Truck-_W0QQcmdZViewItemQQhashZitem588895d102QQ itemZ380248641794QQptZUSQ5fCarsQ5fTrucks

דרור ברלי
12-07-10, 09:35
לחלוטין אופציה!

והינה כמה דוגמאות:

קראת עד הסוף מה יש למוכר לומר על הנבלה?......
ערימת חלודה שראויה אולי רק לגריסה אפשר למצוא גם כאן, לא צריך להרחיק עד פלורידה.

polar bear
12-07-10, 11:04
טוב..שוב אני לא מתאפק...

אני בחיים לא אבין מה אנשים מוצאים בארגז "טקסס" המכוער הזה. גם נראה כמו מוטציה דבילית של ילד בן 4 שלא ידע להרכיב את החלקים של הלגו כמו שצריך, וגם לא יעיל מבחינת ניצול רוחב הארגז.

עוד דבר שמצחיק לי קצת - כל הטנדרים האלה עם מנוע 5.7 . וגם זה - אם אני שם את עצמי שם - לא נראה לי שיהיה לי פחות מ 6.6.

אישית - היתי הולך על הראשון רק בגלל ההגבהה הפשוט מעולה - גם 4" נורמטיבים וגם סקייג'קר . ונראה לא רע. למרות המשפט המשעשע אודות כבל הקיקדאון שיש לחברו. { בעיה ידועה של קרבורטור אדלבורק שמוכרים בניפרד מתאם דבילי לקבל קיק של 350 בזמנו הכנו כזה לבד}

דרור ברלי
12-07-10, 11:22
אני בחיים לא אבין מה אנשים מוצאים בארגז "טקסס" המכוער הזה. גם נראה כמו מוטציה דבילית של ילד בן 4 שלא ידע להרכיב את החלקים של הלגו כמו שצריך, וגם לא יעיל מבחינת ניצול רוחב הארגז.
}

+1.

shay_love_off_road
12-07-10, 14:31
תמיד אהבתי ארגזים בסגנון הזה. מזכיר מעט את ימי קדם. נכון שהניצולת שלו יורדת בחצי
(רבע רוחב יורד מכל צד) תשמע. אישית לי בעין זה יפה. ועובדה שדודג' גם חושבים ככה
עם הPower Wagon המנקר עינים וגורם להוזלת ריר של אמסטף.

לגבי המשלוח וההובלה. אפשר לשגע את בן דודי השוהה בקליפורניה מזה 5 שנים ולהתחיל
לטרטר אותו מרכב לרכב. השאלה אם הוא יסכים לזה. צריך לדבר איתו...
לא משנה כרגע....

כרגע הנקודה היא שאני כנראה אתחיל תהליך ארוך של יבוא שכנראה יסתכם גם בסביבות ה30
ויהיה עוד 10 לישור קו...

גם הסוברבן שראיתי בארץ הוא בגדר ערימת חלודה וקלאסיקה שחוללה.

אבל כן אתחיל לחפש משהו בארץ הקודש המוטורית (ארה"ב).
צפו לעדכונים בנושא.

תודה לכולם על התשובות, על פתיחת קו חשיבה, על העיצות, ועל הדיעות.

lioresi
12-07-10, 15:17
אני יודע שזה רק קצה חוט אבל אתמול נסעתי ברכבת וכשהיא עצרה בקריות היה שם סברבן שחור עם שלט למכירה,מאובק,מנות ה80 לפי דעתי הועמד שם למכירה...אם יש לך מישהו באזור שיבדוק זה יכול להיות מגניב.

shay_love_off_road
12-07-10, 15:34
שווה בדיקה....

נ.ב. אם לא ארגז טקסס אז ארצה ארגז כזה:
http://www.israup.net/images/4b4606a767c4cd4816dc50cce565fefd.jpg
ארגז זה לא בעיה להסיר ולהכניס אחר (בתנאי שמתאים לשלדה)
תחי הקלאסיקה

דרור ברלי
13-07-10, 16:45
הדבר הזה מתאים בול לשרשור "זוועות מוטוריות" באוף-טופיק. בעעע.....

shay_love_off_road
14-07-10, 02:49
חחח....אולי זוועה מוטורית מבחינת הגחון...אבל בעיני הארגז הזה יפה....
רק לחבר לו גיר GM700 עם טראנספר של בלייזר ממוצע, לתת לו צמיגי 50/50 בקוטר 33, להעיף את המתלים
מלפנים ולתת לו סרן חי תואם. לתת לו כננת נחמדה, בולמי "ראנצ'ו" (הישנים והטובים) לשיכוך.
ווואלה. הגעת לנוסחאת רכב חלומותי. דווקא יפה בעיני הסטייל של סוף שנות ה50 על רכב מודרני (יחסית)

תחשוב על זה... מצד אחד יש לך טנדר מודרני עתיר מומנטום... שגם יכול להיות כרכב
שטח סביר פלוס פלוס (אחרי מה שפירטתי למעלה). וגם מצד שני הוא מרגיש כמו BEL AIR
ממודל 1957 שיש לה פסים דומים כאלו מאחור. אני אישית אהבתי את הרעיון וזה מאוד קרץ לי

mixael
15-07-10, 01:58
אני נזכר שלפני חודשיים ראיתי באזה"ת של פתח תקווה איזו בהמה אמריקאית נושאת ארגז פתוח וכפולת סרנים עם שלט למכירה, במצב לא ברור. לא זוכר את הדגם במדוייק, אם אתה מהמרכז שווה לך פשוט לעבור שם ברחוב הראשי ולראות, ייתכן מאוד והוא עדיין שם.

tzagi
22-07-10, 06:41
ידוע שעדיף לייבא מאיזור מדברי כי במדינות מושלגות מפזרים מלח על הכביש. מה שלא
מטיב עם הרכב ומזין הייטב את החלודה. לכן אני אחפש רכב מאיזור דוקטה/נוואדה/קנזס

עצור פה.
לקנות מארה'ב זה לא בשבילך (מסיבות שונות)
תרשה לי לתרגם לך מה שכתבת לשפה שאתה מבין,
"לכן אני אחפש רכב מאזור פקיסטאן-פולין-תימן"

רק באחת מהמדינות שצירפת יש לך סיכוי לא לקבל נבלה חלודה ורקובה, ובלי הרבה ידע ....אם תקנה מחוץ לקלארק קאונטי.....אני אפילו לא בטוח גם בזה.

-->