PDA

צפייה בגרסה מלאה : סיפור הזוי או שכולם מושחטים

e-sheta
11-07-10, 21:02
פניתי ליבואן מכוניות מסויים בארץ לצורך קבלת עזרה לצורך שינוי מידת צמיגים ברכב שכיום לא ניתן להשיגם בארץ כחדשים ביבוא סדיר ביום חמישי האחרון.
עוד באותו יום חזרו אליי מהיבואן ואמרו בטלפון שהנושא בטיפול המחלקה הטכנית בחברה וגם בחו'ל
עברו יום שישי שבת והגענו ליום ראשון בצוהריים,כידוע בחו'ל שישי ושבת וראשון זה סוף שבוע ארוך לדעתי לא עובדים שם כבר משעה חמש ביום חמישי .
אך ליבואן בארץ היתה תשובה לתת לי וכך זה התחיל מילה במילה שלום מדברת נציגת השרות של ... בקשר לפנייתך עשינו הרבה מאמצים ומצאנו לך פיתרון מהיר ויחסית קל ,דיברנו עבורך עם פנצרייה שאנחנו מכירים אותה ,יש להם בדיוק את הצמיגים שאנחנו נותנים לך את המידה שאתה צריך תיצור איתם קשר לצורך תאום הרכבה ושישמרו לך את הצמיגים כי לא תמיד יש במלאי ,שאלתי לאחר שקיבלתי את מידת הצמיג מדוע החברה לא מוציאה עבורי מסמך אוטנטי של היצרן או היבואן עם המידות לצורך שינוי רישום המידה בטסט נאמר להמתין וכבר יחזרו אליי עם תשובה ,
לאחר דקה וחצי קיבלתי תשובה בפנצרייה הם ידאגו לתת לך אישור מתאים עבור הרישום של משרד הרישוי , שאלתי את הנציגה מדוע אני חייב לרכוש צמיגים באותה פנצרייה בכמעט פי שלוש במחיר מאשר בפנצרייה אחרת באזור פחות יוקרתי בארץ המחיר זול משמעותי לאותה מידת צמיג בדיוק התשובה שקיבלתי היתה, זאת פנצרייה שגם אנחנו כיבואנים עובדים איתה .
האם זה לא ניראה ונישמע מסריח ממתי פנצרייה יכולה לקבוע שינוי למידת צמיגים ברכב וגם לתת אישור למשרד הרישוי לצורך רישום שינוי מידה ברישיון .
האם עוד מישהו ניתקל בסיטואציה דומה ,אני עדיין לא ויתרתי ליבואן ,לדעתי רק היבואן מוסמך לתת מסמך לשינוי מידת צמיגים עבור שינוי ברישיון הרכב .

יוני5
12-07-10, 11:25
איש שטח יקר,

ראשית כותבים מושחתים. ב'ת' לא ב'ט'. עברית קשה שפה, אבל זה מה יש פה.

שנית, יבואן, פנצ'ריה, טוב שלא כתבת צד א' וצד ב' בעסקה להעברת דיונה.
אתה יכול לכתוב במי מדובר. זה בסדר.
על הדרך, היה נחמד אם היית מגלה לנו איזה רכב יש לך, ומידות הצמיגים המדוברות.

חוץ מזה, בהצלחה,

יוני5

kd2
12-07-10, 12:14
טוב שלא כתבת צד א' וצד ב' בעסקה להעברת דיונה.
יוני5

:lol: :lol: :lol:
12345

e-sheta
12-07-10, 21:37
מי שמכיר אותי יודע שכונתי היתה מושחטים מכוונת השחיטה להוציא כסף כמה שיותר בארצנו אין מושחתים כלל סוג הרכב כמדומני יכלת להסתכל בכרטיס שלי אז היית רואה את דגם הרכב מדובר בכל זאת בשברולט שאר הפרטים יעלו לאחר שאקבל תשובות עניניות יותר מהיבואן בארץ .

איש שטח יקר,

ראשית כותבים מושחתים. ב'ת' לא ב'ט'. עברית קשה שפה, אבל זה מה יש פה.

שנית, יבואן, פנצ'ריה, טוב שלא כתבת צד א' וצד ב' בעסקה להעברת דיונה.
אתה יכול לכתוב במי מדובר. זה בסדר.
על הדרך, היה נחמד אם היית מגלה לנו איזה רכב יש לך, ומידות הצמיגים המדוברות.

חוץ מזה, בהצלחה,

יוני5

ERAN NO 1
13-07-10, 01:22
אם מדובר באישור על מידת צמיגים שהיא מעל 31.10.5R15 אז זה מעניין אותי גם
אתה כנראה הצלחת להגיע רחוק קצת יותר ממני

ואני אשמח שבאם תקבל אישור כזה תעדכן אותנו בעניין

צרצר
13-07-10, 10:17
שלום איש שטח

האם היום ברישיון רשום 10/15 (במקרה של אליינס שהפסיקה ליצור אותם) וברצונך לשנות למידה אחרת 31/10.5/15 או 265/70/15 למשל ?

אם כן , יש לי את אותה הבעיה עם רכב שכזה מודל 81 5.0L V8 2X4 ארגז סגור פיבר' יוצא צבא ארה"ב .

תעדכן אותנו בבקשה בתהליך והשלבים לצורך עזרה בעתיד הקרוב(2011 אספנות) אז יחזור לכביש .

קצת שאלות לגבי הרכב :razz:

2 על או 4 על ?
מה הנפח ?
איזה מודל ?
היה סגור ?

ספר(י) פרטיייים ;)

יום טוב
אלעד

e-sheta
13-07-10, 10:45
שלום איש שטח

האם היום ברישיון רשום 10/15 (במקרה של אליינס שהפסיקה ליצור אותם) וברצונך לשנות למידה אחרת 31/10.5/15 או 265/70/15 למשל ?

אם כן , יש לי את אותה הבעיה עם רכב שכזה מודל 81 5.0L V8 2X4 ארגז סגור פיבר' יוצא צבא ארה"ב .

תעדכן אותנו בבקשה בתהליך והשלבים לצורך עזרה בעתיד הקרוב(2011 אספנות) אז יחזור לכביש . אשמח לעדכן בכל התקדמות

קצת שאלות לגבי הרכב :razz:

2 על או 4 על ? 2X4
מה הנפח ?4.1 ידני
איזה מודל ?1979 רישוי ישראלי
היה סגור ?תמיד היה פתוח יד 2 23110 ק"מ

ספר(י) פרטיייים ;)

יום טוב
אלעד
גם ממני יום טוב

e-sheta
13-07-10, 21:59
המשך הסיפור העניין הסתיים היום קיבלתי אישור כתוב עבור המידה המחליפה מהיבואן

המחליף למידה 700/15 הוא 205/70/15

פניתי ליבואן מכוניות מסויים בארץ לצורך קבלת עזרה לצורך שינוי מידת צמיגים ברכב שכיום לא ניתן להשיגם בארץ כחדשים ביבוא סדיר ביום חמישי האחרון.
עוד באותו יום חזרו אליי מהיבואן ואמרו בטלפון שהנושא בטיפול המחלקה הטכנית בחברה וגם בחו'ל
עברו יום שישי שבת והגענו ליום ראשון בצוהריים,כידוע בחו'ל שישי ושבת וראשון זה סוף שבוע ארוך לדעתי לא עובדים שם כבר משעה חמש ביום חמישי .
אך ליבואן בארץ היתה תשובה לתת לי וכך זה התחיל מילה במילה שלום מדברת נציגת השרות של ... בקשר לפנייתך עשינו הרבה מאמצים ומצאנו לך פיתרון מהיר ויחסית קל ,דיברנו עבורך עם פנצרייה שאנחנו מכירים אותה ,יש להם בדיוק את הצמיגים שאנחנו נותנים לך את המידה שאתה צריך תיצור איתם קשר לצורך תאום הרכבה ושישמרו לך את הצמיגים כי לא תמיד יש במלאי ,שאלתי לאחר שקיבלתי את מידת הצמיג מדוע החברה לא מוציאה עבורי מסמך אוטנטי של היצרן או היבואן עם המידות לצורך שינוי רישום המידה בטסט נאמר להמתין וכבר יחזרו אליי עם תשובה ,
לאחר דקה וחצי קיבלתי תשובה בפנצרייה הם ידאגו לתת לך אישור מתאים עבור הרישום של משרד הרישוי , שאלתי את הנציגה מדוע אני חייב לרכוש צמיגים באותה פנצרייה בכמעט פי שלוש במחיר מאשר בפנצרייה אחרת באזור פחות יוקרתי בארץ המחיר זול משמעותי לאותה מידת צמיג בדיוק התשובה שקיבלתי היתה, זאת פנצרייה שגם אנחנו כיבואנים עובדים איתה .
האם זה לא ניראה ונישמע מסריח ממתי פנצרייה יכולה לקבוע שינוי למידת צמיגים ברכב וגם לתת אישור למשרד הרישוי לצורך רישום שינוי מידה ברישיון .
האם עוד מישהו ניתקל בסיטואציה דומה ,אני עדיין לא ויתרתי ליבואן ,לדעתי רק היבואן מוסמך לתת מסמך לשינוי מידת צמיגים עבור שינוי ברישיון הרכב .

-->