PDA

צפייה בגרסה מלאה : יש למישהו רעיון מה עומד מאחורי צורת נסיעה הזו?

ד ו ר ו ן
14-07-10, 16:54
אם בבטיחות בנסיעה בסרטוני רשת עסקינן, הנה משהו שנתקלתי בו ממחוזותינו:
http://www.youtube.com/watch?v=16HfY1Z0X2s&feature=related
רכב שח חברת טיולים- "דרכים-במדבר".
למישהו יש רעיון?

דרור ברלי
14-07-10, 17:30
זה נראה כמו נהג ששכח לשלב LOW...והוא יחסית בסדר לעומת חברת טיולים מסוימת (השם המדויק שמור אצלי), שאפשרה בזמנו לתיירים לשבת על מזרונים שהונחו על הגגונים של הדיפנדרים שלה....

גיא
14-07-10, 17:34
בעזרת השם הכל ניגמר בשלום ואף אחד לא הקיא

ד ו ר ו ן
14-07-10, 17:51
זה נראה כמו נהג ששכח לשלב LOW...והוא יחסית בסדר לעומת חברת טיולים מסוימת (השם המדויק שמור אצלי), שאפשרה בזמנו לתיירים לשבת על מזרונים שהונחו על הגגונים של הדיפנדרים שלה....
מכיר אותו אישית.. הוא עדיין לא חושב שיש בעיה עם זה..

לי זה נראה כמו נהג ששכח לשלב LOW כי הוא היה עסוק בלכוון את עצמול לירידה עם הברקסים ולא עם בלימת מנוע ופתאום מצא את עצמו עף קדימה.

מדברים כ"כ הרבה על אחריות מובילי קבוצות והנה דוגמא למישהו שזה אמור להיות המקצוע שלו.

kobiarava
14-07-10, 18:08
לי זה נראה כמו טמטום מזוקק. מילא היית אומר-נהג לא מנוסה, פעם ראשונה נוהג בשטח וכו', אבל נהג "מקצועי"? פשוט אידיוט. במזל זה נגמר כמו שזה נגמר, ולא גל הצד\גג\אמבולנס...

קובי

יונתןמצפה
14-07-10, 18:24
במקרה המדובר ברור כי לאור הקשר של הנוסעים ברכב עם הגורמים הנכונים, אין סיכוי שהיה יכול לקרות משהו... :roll: החברה האלו מוגנים מכל רע ולכן לא חלה עליהם האחריות לדאוג לעצמם.
הנהג מודע היטב לחסינות של הנוסעים ולכן הרשה לעצמו לעשות את מה שרואים.
ומשיטוט מהיר באתר החברה, נראה כי גם הנהג נהנה מאותה חסינות: "חברה שומרת שבת"...

***עושים שטויות בשידור חי***

tomer s
14-07-10, 18:52
במקרה המדובר ברור כי לאור הקשר של הנוסעים ברכב עם הגורמים הנכונים, אין סיכוי שהיה יכול לקרות משהו... :roll: החברה האלו מוגנים מכל רע ולכן לא חלה עליהם האחריות לדאוג לעצמם.
הנהג מודע היטב לחסינות של הנוסעים ולכן הרשה לעצמו לעשות את מה שרואים.
ומשיטוט מהיר באתר החברה, נראה כי גם הנהג נהנה מאותה חסינות: "חברה שומרת שבת"...

יונתן עד איכזבת אותי.......
זה שיש מפגרים לא הופך אותם לבעלי חוזה /הקלות ממלאך המוות בגלל כיפה/אמונה ופאות...
אני ואתה מכירים אחד ש....

***עושים שטויות בשידור חי***
זה היונתן שאני מכיר.

יונתןמצפה
14-07-10, 19:07
תומר, חברי היקר!
לא התכוונתי... :(
לפעמים כולנו קלים על המקלדת. אין ספק שההכללה לא הייתה במקום. אבל יותר מדי פעמים פגשתי חברה שמאד מזכירים את הללו שבתוך האוטו, בסיטואציות שאיך אומרים "השם ישמור" ולא בתור קלישאה.
לפי השמחה והחיוכים שהיו היו על החברה ברכב, אני לא אתפלא אם הם אף עודדו את הנהג להשתטות ככה.
למרות שהאחריות היא ללא ספק על הנהג בלבד.
עכשיו בלי לעשות הכללות, להתחיל להעלות שוב את האופי המעט חסר אחריות שמתקשר הרבה פעמים עם המגזר הדתי (ושוב בלי הכללות!) יהיה לגמרי אוף טופיק לשרשור הזה.

תומר, אתה יכול להיות רגוע. אני אותו יונתן שאתה מכיר... :)

tomer s
14-07-10, 19:17
תומר, חברי היקר!
לא התכוונתי... :( ++ לא נפגעתי, הבנתי את כונתך, זוכר למה אנחנו כועסים על "הג'יפאים" שנוסעים בשמורות בלילה, מלכלכים, עולים על חרוש,פותחים עליות במדבר ושות'... אז מכתימים לנו את השם, כי לעם היושב בציון כל מי שיש לו רכב טיפל'ה גבוהה הוא "ג'יפאי" שהורס וכו... אז זו הסיבה שהתפלאתי...
לפעמים כולנו קלים על המקלדת. אין ספק שההכללה לא הייתה במקום. אבל יותר מדי פעמים פגשתי חברה שמאד מזכירים את הללו שבתוך האוטו, בסיטואציות שאיך אומרים "השם ישמור" ולא בתור קלישאה. קח חמור, כן חמור, תוציא אותו מהכלוב (אני יודע שחמור לא חי בכלוב , זה ביטוי...) תשחרר אותו ותראה שהוא מתנהג כמו בצורה מפגרת כמוהם.... אגב בדקתי עם אוהים, הוא אמר לי שלך ולהם יש את אותה פוליסת ביטוח חיים...
לפי השמחה והחיוכים שהיו היו על החברה ברכב, אני לא אתפלא אם הם אף עודדו את הנהג להשתטות ככה.
למרות שהאחריות היא ללא ספק על הנהג בלבד.
עכשיו בלי לעשות הכללות, להתחיל להעלות שוב את האופי המעט חסר אחריות שמתקשר הרבה פעמים עם המגזר הדתי (ושוב בלי הכללות!) יהיה לגמרי אוף טופיק לשרשור הזה.

תומר, אתה יכול להיות רגוע. אני אותו יונתן שאתה מכיר... :) הכרתי, אני כבר לא זוכר איך אתה נראה... שלא לדבר על זה שאתה מתחתן "עוד יומיים" ולא זכיתי להזהיר את זו שתיפול ברשתך...

תומר.

יונתןמצפה
14-07-10, 19:29
שלא לדבר על זה שאתה מתחתן "עוד יומיים" ולא זכיתי להזהיר את זו שתיפול ברשתך....

תומר, אנשים עוד יחשבו שאתה כועס עלי באמת. התנצלתי, אתה רוצה שאני גם אתפשט...?
לפני שאנחנו חוטפים נזיפה מוצדקת מההנהלה, בוא נעצור את זה כאן.
במיוחד לאור המפשט המצוטט שעשוי לקבל תוקף של "הוצאת דיבה" בבית משפט... ;)

(נ.ב. - אם אתה רוצה להיזכר איך אני נראה יש את האופציה של להגיע לביקור בארץ הצפון. עד כמה שזכור לי כל הפעמים עד עכשיו היו אצלכם שם בארץ הקסאמים. חוץ מהטיול ההא ששלחתי אותך לאסוף את הידידה שלי ושנגמר בלילה עם שתי בחורות לא מוכרות בדירתי הצנועה ז"ל...) רות סוף?!

danel
14-07-10, 20:16
לפי דעתי, הרבה מחברות הטיולים עובדות לרוב על שבילים בלבד, מה שגורם לנוסעים לחוסר סיפוק, וחיפוש (מצד הנהגים) אחרי תחליפים מטופשים להשלמת ציפיות.

איתמר_DRZ
14-07-10, 20:25
כנראה שהנהג רצה טיפה להפחיד אותם, מכיר כמה וכמה כאלה שעושים את השטויות האלה.
או שזה פשוט נהג שאין לו ממש מושג שיש דבר כזה LOW ולא יודע מה עושים עם זה גם כאלה אני מכיר...

-->