PDA

צפייה בגרסה מלאה : התלבטות - מוסך בעייתי .. מה עושים עם זה ?

גיא
14-07-10, 17:42
מקרה ראשון, הרכבת לוקר לא בצורה הנכונה, כמעט נזק. ניתפס על חם, מילה עם מנהל המוסך והלקוח הרכיב לבד על הליפט .. בזה זה ניגמר.

מקרה שני, אותו מוסך, טיפול רגיל, לא ברור מה קרה, אחרי 30 ק"מ בערך מנורת מנוע נידלקת רכב נכבה, לא מניע. גרר חזרה למוסך, מצטערים אין טיפת שמן במנוע .. לא משנה, עלינו. מחר אפשר לקבל את האוטו.

מה עשיתם שם ? .. לא משנה, יהיה בסדר. מה עשיתם באוטו ? ... הח' מיסבי גל ארכובה אולי .. ההממ .. הכל בסדר, ניתן לכם אחריות 6 שנים למנוע, ( אוטו חדש - טיפול ראשון ) ...

מקרה שלישי, מים בשמן, גרירה למוסך, אטם ראש הוחלף. 4 חודשים וטיפה אחרי זה, האוטו מאבד מים. נוסעים למוסך, בדיקות, לחץ, נזילות,*טיפטופים כל מיני ... יש חשד לגבי פלג אחד, ניראה שיש סימני מים. לא מוצאים כלום, קח פקק רדיאטור חדש וסע לשלום., 15 ק"מ אחרי זה האוטו נכבה. לא מניע, אין טיפת מים במנוע - רדיאטור. גרירה למוסך, מפרקים ראש .. נודיע לכם ...

אני מכיר את הסיפורים ממקור ראשון. בחלק מהמקרים הייתי פיסית מעורב.

אותו מוסך משמיד, 3 מכוניות שונות ... אני לא יודע מה לעשות עם זה אבל מציק לי בבטן. מה עושים עם זה ?

kobiarava
14-07-10, 17:51
דבר ראשון-מתרחקים, כמו מאש! רצוי שתגיד גם מה שם המקום, כדי שכולנו נדע להמנע מהמקום ואולי גם מי שמחפש את שם המקום בגוגל יידע להשמר לנפשו. מעבר לזה, אפשר כמובן להתלונן באיגוד המוסכים, ומן הסתם, לקוח שניזוק מהם ישירות יכול לתבוע אותם בתביעת נזיקין.

קובי

omri_t
14-07-10, 17:53
מכתב לאיגוד המוסכים. זה המקסימום.

ולומר כאן את שמו- אם כל הנ"ל באמת נכון- טוב שאנשים ידעו מאיפה להתרחק.

גיא
14-07-10, 18:10
מכיוון שהמקרה השלישי עדיין על הליפט ... אני אחכה כמה ימים עם השם של המוסך.

אני רוצה רק להעיר, המקרה של האוטו חדש אחרי טיפול בלי שמן מנוע, הם לא אמרו במפורש שום דבר, אבל לקחתי את האוטו למוסך אחר שאמין עלי ושם אמרו שיש סימנים מובהקים שפורקה העוקה לאחרונה .. האוטו מוכר לי מהמטר הראשון ( במשפחה ) וזה היה טיפול במוסך הרשת.

-->