PDA

צפייה בגרסה מלאה : התקנת מערכת כריזה ברכב מותר?

zik5
19-09-04, 18:41
התקנת רמקול חצוני למע קשר\כריזה האם מותר לפי החוק???? ללא סירנות!! תודה.

eran4x4
19-09-04, 19:56
מותר - רק לרכב שכתוב ברישיונו שהוא רכב ביטחון

zik5
19-09-04, 20:46
הגיון ישר הוא מנת חלקם של הכחולים....ושלהם בלבד....כמו שפנסים על גג הרכב שמותקנים על גג הרכב בלי מנורות בתוכם מהווים סכנה חמורה....ועברה על תקנה מס .....
כמו שקיום מגופה על משאבת הזרקת סולר מונע תאונות....ומהווה סגולה כללית לאריכות ימים...
ובעיקר כמו שמילוי המכסה במשמרת מצמצם את מספר ההרוגים בכבישים.

אני סתם עצבני ..........מישהו התקין מע ויודע מנסיון תגובת הכחולים??????
ולא אני לא רכב בטחון ....מהנ"ל מובן....אני רק פוגע בבטחון

השמשוני יחיעם
19-09-04, 20:54
תרכיב מתחת למחסה המנוע,,,וזהו!!!!!!

לא כחולים ולא נעלים.

שנה טובה.
ותהייה רגוע,,,יהייה יותר גרוע.

Etno
20-09-04, 08:19
אני הרכבתי את הרמקול בתוך מכסה המנוע והרבה פעמים בשטח אני משתגע איתו ופעם אחת גם עבר ג'יפ מגב לידי בזמן ששחקתי עם הסירנה ולא אמרו לי כלום.

בכביש אסור לך להתעסק עם זה.
ככה בכללי זה לא חוקי אבל מי שם ז$#. :twisted:

אלון_ק
20-09-04, 12:03
מה השימוש של מערכת כריזה בשטח? למה שמים אותה?

אני לא ביקורתי או משהו, אני פשוט באמת לא יודע.

asafk
20-09-04, 13:26
אני הרכבתי את הרמקול בתוך מכסה המנוע והרבה פעמים בשטח אני משתגע איתו #. :twisted:

אל תנסה את זה על ידי בשטח.

:x אסף.

ד ו ר ו ן
20-09-04, 13:30
באמת,
גם אני רוצה לדעת למה צריך כריזה ברכב בכלל וברכב שטח בפרט אם אתם לא רכב בטחון\הצלה?

Etno
20-09-04, 13:41
האמת אני לא יודע למה צריך את זה..
מישהו הביא לי אז שמתי.
אבל לפעמים אני משתמש בזה אם אני רוצה לקרוא לחבר שלי בג'יפ אחר מרחוק או משהו ואני מתעצל להתקשר... או אם אני יושב בג'יפ ומכוון מישהו ואין לי כוח לצעוק..
אנערף.. בקיצור קבלתי את זה בחינם אז הרכבתי :roll:
לא הייתי הולך להשקיע על זה כסף..

זאביק
20-09-04, 14:06
אבל לפעמים אני משתמש בזה אם אני רוצה לקרוא לחבר שלי בג'יפ אחר מרחוק או משהו ואני מתעצל להתקשר... או אם אני יושב בג'יפ ומכוון מישהו ואין לי כוח לצעוק..

אז אתה מטריד את כל הסביבה, מפחיד/מבריח את כל בעלי החיים ומעצבן את כולם :evil: :evil:

האמת אני לא יודע למה צריך את זה..
אומרים "סייג לחוכמה, שתיקה", אבל הפעם הצליח לך :idea:

Etno
20-09-04, 14:29
מטריד את הסביבה...מה אני יגיד לך זאביק..
כשאני עובר עם הסיקס שלי בשטח עם כל המנוע והחריקות שלו מרוב שקט לפעמים נדמה לי שאני נוסע ברכב חשמלי...
חוץ מזה אמרתי לך סתם התקנתי אותו כי הביאו לי לא הלכתי להשקיע כסף בשביל זה.
אבל עזוב... אם יצא לך יום אחד לראות את הג'יפ שלי אתה גם תשאל אותי למה יש לי צ'אקאלקה מתחת לרכב...למה יש לי בולדוג של מאק על המכסה מנוע... למה יש לי 6 פרוג'קטורים מקדימה ועוד שתיים מאחורה... פשוט כי מצאתי את כל הדברים האלה ומההתלהבות שמתי אותם ברכב. :twisted:

זאביק
20-09-04, 14:42
אם יצא לך יום אחד לראות את הג'יפ שלי אתה גם תשאל אותי למה יש לי צ'אקאלקה מתחת לרכב...למה יש לי בולדוג של מאק על המכסה מנוע... למה יש לי 6 פרוג'קטורים מקדימה ועוד שתיים מאחורה... פשוט כי מצאתי את כל הדברים האלה ומההתלהבות שמתי אותם ברכב. :twisted:

אני לא אשאל על כל זה, כי אני ואתה חיים במדינה דמוקרטית, ומותר לך לשים על הרכב שלך מה שאתה רוצה.
אתה גם יכול להתקין חזית של מיצובישי לאנסר ותא מטען של פאסאט אם בא לך.
I could not care less

גם הכריזה שלך לא מעניינת אותי,
עד הרגע שהיא צועקת החוצה.
אז זה מפריע לי ולבעלי החיים מסביב (כן, הרבה יותר מרעשים של ג'יפ מקרקש ונוסע).

אמרתי מה שיש לי להגיד, מבחינתי הדיון הזה הסתיים.

אלון_ק
20-09-04, 16:10
אדי יושב פה לידי והוא מצא סיבה טובה לשים מערכת כריזה.

זה יעצבן את זאביק ואסף :twisted: :twisted:

zik5
20-09-04, 16:40
מדובר בכלל על מ"ע קריזה.......
מנסיון מע עוזרת בכיוון רכב אחר,באזהרת מטילים אחרים\רגליים....למה לפקחים של שמורות
יש ברכב? התשובה דומה. :roll:

eran4x4
20-09-04, 19:34
עם ג'יפים אחרים דבר בקשר.

את המטילים הרגליים עזוב בשקט, גם ככה יחסי הציבור שלנו על הפנים, והמגבלות על הג'יפים רק ילכו ויגדלו.

הם לא באו למדבר לשמוע את חריקות הג'יפים שלנו להריח את הפיח ובטח שלא לשמוע את מערכות הקריזה הללו.

asafk
20-09-04, 20:59
למה יש לי 6 פרוג'קטורים מקדימה ועוד שתיים מאחורה... :twisted:

...ומהכריזה אתה מודאג שתמשוך שוטרים??? :roll: :roll:

אסף.

Etno
22-09-04, 09:04
לי אין בעייה עם שוטרים. :P

אייל
22-09-04, 10:59
אם לכל החבר'ה יש מע' כריזה אפשר לחסוך את המכשירי קשר (קרינה וכו').
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

יוני5
24-09-04, 11:49
לקרוא בשטח לחבר.....

כלומר שאם אנחנו נוסעים בנקרות, בטור. זאביק ראשון, אחריו אסף, ולפי הסדר איל, צחי אריק נמרוד ואני סוגר את השיירה. ונניח שבדיוק בא לי לשאול את זאביק מה השעה. (יש לו שעון יותר מדוייק מלאחרים) אז האם אני צריך לכרוז לנמרוד שיכרוז לאריק, שיעביר לצחי, שיממסר לאיל שיקרא לאסף שיעביר לזאביק, או שאני יכול לסמוך שבתוך קירות הנחל הד השמיים יעביר את הקול ללא תחנות ממסר בדרך?

איך מדברים במערכת כריזה: בנדב"ר? , בשפה רגילה? אולי בנוהל מוניות?
:lol: :lol: :lol:

יוני5

ד ו ר ו ן
24-09-04, 13:22
לקרוא בשטח לחבר.....

כלומר שאם אנחנו נוסעים בנקרות, בטור. זאביק ראשון, אחריו אסף, ולפי הסדר איל, צחי אריק נמרוד ואני סוגר את השיירה. ונניח שבדיוק בא לי לשאול את זאביק מה השעה. (יש לו שעון יותר מדוייק מלאחרים) אז האם אני צריך לכרוז לנמרוד שיכרוז לאריק, שיעביר לצחי, שיממסר לאיל שיקרא לאסף שיעביר לזאביק, או שאני יכול לסמוך שבתוך קירות הנחל הד השמיים יעביר את הקול ללא תחנות ממסר בדרך?
יוני5

אתה יכול לעשות את כל אלו אבל אז באמת תצתרך לצום היום.

נמרוד
24-09-04, 22:21
בוא נסכם את הדיון הזה ככה:

מותר להרכיב ברכב מה שאתה רוצה.

אסור להשתמש במערכת כריזה! בכביש זה מעצבן את השוטרים והשכנים (ובצדק!) ובשטח זה מעצבן אותנו, הג'יפאים. אתה לא יודע כמה.

six 4 life
25-09-04, 20:17
האמת? בקושי יוצא לי להשתמש במע' כריזה שלי
אבל בפעמים הבודדות- היא בהחלט עוזרת לזרז בני זונות שחוסמים כביש, עוסקים בעניינהם בזלזול, ומתעלמים מהאחרים שצופרים.
צופר אויר ואם זה לא עוזר אז "מונית אתה מוכן לפנות תכביש?!!"
תמיד עוזר :twisted:

-ארז 8) -

יוני5
25-09-04, 22:03
האמת? בקושי יוצא לי להשתמש במע' כריזה שלי
אבל בפעמים הבודדות- היא בהחלט עוזרת לזרז בני זונות שחוסמים כביש, עוסקים בעניינהם בזלזול, ומתעלמים מהאחרים שצופרים.
צופר אויר ואם זה לא עוזר אז "מונית אתה מוכן לפנות תכביש?!!"
תמיד עוזר :twisted:

-ארז 8) -

ואם גם זה לא עוזר אתה תמיד יכול לתת להם דרדל'ה עם הפגוש.

יוני5

-->