PDA

צפייה בגרסה מלאה : חלק הירקון שצפונית מזרחית לצומת ירקון - איך מגיעים?

יגאל81
17-07-10, 19:48
שלום,

השבת הזו עמדה בסימן מקומות קרובים לבית שמזמן לא הייתי בהם.
ניסיתי להגיע לחלק של הירקון שנמצא מאחורי המועצה האזורית דרום השרון.
הייתי מגיע לשם בעבר דרך המועצה עצמה - נכנסים לשער הראשי, פונים בחניה ימינה עד הקצה והיה שער שהוביל לשדה ודרכו כמה מאות מטרים עד לעצים והמים.

פעם אחרונה שהייתי שם, לפני איזה שנתיים, אז גם התחילו עבודות תשתית של טיילת לאורך הנחל.

הייתי שם היום והשער הפנימי היה סגור. ויוצא לי גם לנסוע בכביש ולראות אותו בדרך כלל סגור.

אז איך אפשר להגיע לאותה נקודה?

תודה
יגאל

klam
17-07-10, 20:39
בכניסה לכפר הבפטיסטים פונים שמאלה (צפון) ונוסעים עד השדות. חוצים אותם עד שמגיעים לכביש 5. נוסעים מזרחה לאורך השביל בצידו הדרומי של הכביש. בשלב מסוים, יש ירידה מתחת לכביש ואפשר לעבור לצידו הצפוני (לפעמים בתעלה למטה יש קצת מים - קטן ולא בעייתי). לאחר החציה צפונה, פשוט צריך לנווט קצת בשבילי השדות ותגיע..
חן

המשוטט
17-07-10, 21:04
פנה לכיוון מושב נווה ירק ,עבור את הכיכר של תחנת הדלק ,לאחר כ 50 מטר ישנה פניה ימינה לדרך עפר .

פנה ימינה ושוב ימינה .
סע ישר עד שתגיע לגדר של מתחם המועצה .
פנה שמאלה עד שתגיע לבית המשאבות (בית לאה )

וכמאמר ה GPS - הגעת אל היעד

אביחי

יגאל81
18-07-10, 10:33
אחלה.

תודה רבה לשניכם. :)

יקיר גרין
18-07-10, 14:04
אני דווקא הייתי ממשיך מערבה על הכביש אחרי המועצה, פונה שמאלה לכיוון מחלף ירקון ואז יורד ימינה (לפני המחלף) יורד מתחת לגשר וחוצה מזרחה ומשם לאורך הנחל ...
בחורף הייתי עולה משם חזרה לכביש ...

נדב42
18-07-10, 15:01
אני דווקא הייתי ממשיך מערבה על הכביש אחרי המועצה, פונה שמאלה לכיוון מחלף ירקון ואז יורד ימינה (לפני המחלף) יורד מתחת לגשר וחוצה מזרחה ומשם לאורך הנחל ...
בחורף הייתי עולה משם חזרה לכביש ...

אם הכוונה היא לרדת ימינה לתעלת הניקוז של הכביש - זה אפשרי אבל לא הייתי לוקח את הסיכון עם המשטרע ... עדיף דרך הכניסה לנווה ירק.

נדב.

-->