PDA

צפייה בגרסה מלאה : חיישן egr מאיפה להשיג?

גבי26
21-07-10, 12:55
שלום חברים לא מיזמן הבאתי סוזוקי גרנד ויטרה 2001 קצר ליפני כמה ימים נידלקה לי נורת תקלת מנוע אחרי סריקה בסקינר נימצא חיישן egr דפוק הבנתי שזה המחלה שלהם
מאיפה חברים אני משיג חיישן כזה מקורי או תחלופי במחיר ריאלי?

תודה לעונים.

גבי26
22-07-10, 15:52
38 צפיות ואפילו לא תגובה אחת אחלה פורום אתם ממש
אני אסתדר כבר.
מנהלים אפשר לימחוק

azora
22-07-10, 18:12
יכול להיות שאף אחד לא נתקל בבעיה מעולם?
יש מצב שאף אחד פשוט לא יודע?

נסה במכשירי תנועה...

סולי
26-07-10, 03:00
זה בסדר גבי... אל תרגיש רע.
שאלה דומה ששאלתי גם לא נענת.
http://jeepolog.com/forums/showthread.php?t=46381 .
כנראה שבאמת אף אחד לא יודע את התשובות לשאלות...

את החיישן תוכל בוודאות לרכוש דרך מכשירי תנועה.

איש
26-07-10, 06:14
לא הייתי מהמר על מכשירי תנועה .
הם לא מחדשים את המלאי לסמוראי , זאת אומרת שמה שיש במלאי יש ומה שאין אין וגם לא יהיה.
לגבי נושא החיישנים כן יש להחליף אותם כל X זמן אם אני זוכר נכון 50 אלף .

הבעיה היא להשיג את החלקים וכבר ממש לא מדובר בפונקציה של מחיר אלא שממש אין להשיג יותר.
לדעתי הרבה מאוד מהחלקים ניתן להחליף עם ויטרה או סוויפט , לגבי חיישנים טיפה יותר בעייתי .
בסופו של דבר אתה תמיד יכול לרכוש רב מודד , ופשוט לבדוק אם הפרמטרים של החיישן תקינים , ולא לרוץ להחליף כי רשום בספר רכב ( אני דוגל בלעבוד לפי הספר אבל כשאין ברירה אז אין ברירה)
המכשיר עולה בין 60 שח לפשוטים עד ל 200 אבל ב60 יספיק כי רמת הדיוק לא כל כך מהותית .

גלעד.

GodsFather
26-07-10, 10:06
הבחור מדבר על גרנד ויטרה ולא על סמוראי.

ולפותח השרשור - עדיף שלא יענו לך מאשר שיענו לך טעויות או דיבורי סרק ולכן העדיפו שלא להגיב לחינם. כך עובד הפורום הזה. אם אתה נהנה מהקשקשת, זה לא אומר שאחרים כן.

גבי26
26-07-10, 11:23
איך שהבנתי זה מחלה ידוע של הגרנד ויטרה וכן יש בעית חלקים קנרא רק למכשירי תנועה יש 1500 שקל לא כולל מע"מ ואיפה לא חיפשתי בסוף חבר השיג לי מיפירוק ב400 קרגע זה היסתדר לכמה זמן אין לי מוסג ועוד דבר ששמעתי שיש גם חישנים תחליפים איפה? רק אלוהים יודע קנרא

איציק - 4X6ZH
26-07-10, 11:27
מה קוד התקלה שהתקבל בסורק ?
היו כמה קודי תקלה ?
מי היה הקוד הראשון ?

יש לך תמונה של החלק המדובר
אולי צילום של תא המנוע וסימון איפה נמצא החלק המבוקש .

איציק

גבי26
26-07-10, 11:53
**** תוכן בלתי הולם נמחק ****

גבי26
26-07-10, 12:39
איציק תודה בכול זאות היסתדרתי כמו שרשמתי למעלה.

איש
26-07-10, 17:16
הבחור מדבר על גרנד ויטרה ולא על סמוראי.

ולפותח השרשור - עדיף שלא יענו לך מאשר שיענו לך טעויות או דיבורי סרק ולכן העדיפו שלא להגיב לחינם. כך עובד הפורום הזה. אם אתה נהנה מהקשקשת, זה לא אומר שאחרים כן.

כן שמתי לב , התכונתי לויטרה , אבל יש לו גראנד ויטרה ככה שאני התבלבלתי פעמיים:shock: ...
ומשום מה הפורום לא הסכים לי לחזור להיכנס לחשבון ולערוך את זה הזוי ,בכל אופן מה שרשמתי לא רלוונטי .

-->