PDA

צפייה בגרסה מלאה : [רכישה קבוצתית] מקרר לרכב ישירות מסין

rob
22-07-10, 13:37
לא יודע בדיוק לאיזה פורום זה מתאים, אבל בגלל שהנושא יושב אצלי תחת פרויקט אז נראה לי הכי טבעי לשים את ההודעה כאן.

כבר הרבה זמן אני מחפש מקרר אמיתי לרכב, כזה עם קומפרסור ונפח של 45 ליטר.
המחירים בארץ מסתובבים סביב ה-4000 ויש גם ב5000 ואפילו ב 7000

מצאתי יצרן בסין שמוכר את המקרר הנל תמורת 300$ שם
המחיר כולל תיק טרמי, המקרר עם ציפוי נירוסטה, 45 ליטר
צריכת חשמל בערך 4 אמפר שעה.

אני מתכוון להביא כמה יחידות בודדת על מנת שיצמצמו את עלות הייבוא.
אני צריך להגיע ל-4 יחידות על מנת להוריד את מחיר הייבוא ל100%
ז"א עלות כאן בארץ 600$ = פלוס מינוס 2300 שח

יש לי חבר שכבר מעוניין ביחידה אחת, וחסרים לי שניים נוספים שיצטרפו לרכישה.

ההובלה היא בים, ככה שזמן ההספקה הוא כ-6 שבועות.

אין לי כאן שום רווח כלכלי מלבד העובדה שאם לא יצטרפו עוד שני קונים עלות היבוא תהיה 700$ ליחידה וזה בעצם יבטל לי את כל הרכישה.

שניים ראשונים שירשמו וישלמו (מצטער אבל אני לא יכול לקחת על עצמי יבוא ב9000 ולסמוך על זה שבסוף אולי יחזירו לי את הכסף) אני סוגר את הרשימה ומבצע הזמנה.

ליצרן הסיני סיפרתי סיפור קצר על רכישה עתידית של 200 יחידות, וכרגע אני רק רוצה להביא כמה יחידות בודדת לנסיון.
זו גם הסיבה שאין אפשרות להביא 10 או 15 יחידות.

מקווה שתהיה הענות

ערן

zivo
22-07-10, 14:12
http://www.wine-direct.co.il/Product.aspx?IDP=950

לדעתי (לפחות לפי התמונה והמידות) - זה אותו מקרר

Gilad
22-07-10, 15:49
נפח הקירור נטו הוא הסלסלה הקטנה עם הבקבוקים? אם כן נראה לי שזה קצת קטן לשימוש בטיולים. נחמד אולי בשביל שימוש יומיומי לנהג משאית או משהו בסגנון.

אל תשכח שעל מוצר מסין יש 12% מס (גם על מחיר ההובלה) וצריך גם להוסיף 16% מעמ על כל הסיפור ולשלם לעמיל מכס.

בקיצור, בהנחה שהעלויות הנל הינן נוספות על מה שכתבת הייתי מציע לך ללכת לאחד הספקים ולקבל מחיר בשביל 4-5 יח' בקנייה קבוצתית.
לא תצא רחוק מהמחיר מסין.

בהצלחה
גלעד

יונימוג אדום
22-07-10, 21:42
המקרר הזה נמכר במוסך טיוטה באור יהודה במחיר של : 2300 ש"ח כולל מע"מ ואחריות לשנה , למה לנסות לייבא לבד ?
אני רכשתי כזה לפני שלושה חודשים , עובד מצויין שקט מאוד , מקפיא , מכיל 12 בקבוקי ליטר וחצי ועדיין יש מקום בתא השני לסלטים ובשר .
תצרוכת חשמל נמוכה ובידוד תצויין , שדרוג אמיתי בשטח .
לאחר שנתיים עם מיני בר משרדי וממיר ( המיני בר נפח נשמתו ) , תצרוכת חשמל גבוהה , פלטת קירור קטנה ויכולת בידוד מוגבלת , עברתי למקרר אמיתי לרכב במחיר שפוי .
עד עתה עובד מעולה , נשאר רק לקוות שיחזיק מעמד .

אילן

rob
23-07-10, 14:21
אני הולך לבקר במוסך טויוטה באור יהודה.

העלויות שנתתי הן כולל הכל, אבל אם מישהו כבר הביא לעצמו קונטיינר אז העלות העצמית של כל יחידה יורדת לאזור ה-1500 שקלים ואז באמת לא צריכה להיות בעיה לסוחר כאן בארץ למכור ב 2300.

תודה

גלדיאטור
23-07-10, 15:40
אם תרצו מישהו שתפקידו הוא יבוא של כמות בעיקר מסין
דברו איתי 0549980300

-->